Şimdi Ara

//////////Seasonic PSU Kullanıcıları Kulübü\\\\\\\\\\ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
8
Favori
29.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SEASONIC SEA-S12II veya SEASONIC SEA-M12II kullanan var mı? Bunlardan biri alacağım herhalde. Arasında 40 tl fark var.

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=95277

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/seasonic--sea-m12ii-620--620w-80-plus-bronze-12-cm-fan-guc-kaynagi.aspx

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Ben M12Iİ 620W kullanıyorum hocam,buyrun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    S12II kullanıyorum 1 seneden fazladır oldukça memnunum ne ısınma var ne ses tavsiye ederim arada 40 Tl fark olması normal çünkü M12 modeli modüler kullanmadığın kablolar kasa içerisinde fazlalık yapmaz
  • Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz? Modüler olmasının getirisini gördünüz mü? Benim kasa zalman z11 plus olacak.
    Memnunum hocam,modüler olmasinin faydasını göruyurum açıkçası,kullanmadigim Sata ve moleksler boşuna kalabalık yapmıyor.

• AC//DC kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

Ekledim hocam

Teşekkürler
  • AC//DC kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • Bunun dışında Highpower'ın 750w lık modeli seçeneğim var. O daha güçlü ve biraz daha ucuz. Bana çok güç gerekmiyor. Kaliteli olması önemli. O marka ile Seasonic arasında ne kadar fark var? Hangisini alayım?
    Ne kadar fark vardır genel bir soru cevap vermesi zor lakin seasonic daha kalitelidir bu kesin hemen hemen tüm kullanıcılarıda memnun sistemine yetiyorsa power bence seasonic al
  • Sistemde i5 4690, gtx 760 var. Fanlar falan çok çekmez herhalde.
    Rahat yeter o zaman hocam merak etme benim sistem daha fazla güç çekiyor seninkinden sorun yok
    Tayfun hocama katılıyorum hocam
  • 760w gold serisi kullanıyorum bende şeytan kulağına kurşun çok memnunum yine alacak olsam bu marka yada silverstone alırdım. Yalnız beni aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar platinum serisi mi en yükseği oluyor ?
  • the_night T kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam öncelikle kulubumuze hosgeldiniz,umarım güç kaynağınızı uzun yıllar sorunsuzca kullanırsınız :) en kısa sürede kulubumuze ekleyecegim sizi de nasipse.
    Şuanda en yüksek verimlilik seviyesi 80+ titanium

http://www.corsair.com/en-us/landing/ax1500i

• quote:

Orijinalden alıntı: mstyvz91

Arkadaşlar merhaba. Astro lite PSU yu taktım kurdum. Çok şükür sorunsuz çalışıyor ses falan yok. Ancak malzeme kalitesi olarak bir SEASONIC değil. ve moduler kabloları kim yaptıysa gerçekten sıkıntı var molex çıkışı çok az. kabloları saklayana kadar ak ile karayı seçtim. onun dışında fanı sessiz voltajlar gayet dengeli. herşey için teşekkür ediyorum. beni gruptan silebilirsiniz . özellikle sorumlarımı yanıtlayan hocamlarıma teşekkür ediyorum. :))

çok büyük bir kazık yemişsiniz , utanç verici olanda bu forumdaki üyelerinde git geri ver dememeleri .
    Seasonicle HP denen abuduk gubidik markanın bir tutması

Teknobiyotik yine AHLAKSIZLIĞINI göstermiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 27 Kasım 2014; 18:44:30 >

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Gold dan aldım hocam PSU yu. seasonicden daha zayıf oldugunu fark ettım ama arıza çıkarmadığı için kullanıyorum.

Umarım ilerde başımı ağrıtmaz
  • Hocam ikinizden birinde varmı x-750 bir sorum olacak :)400r için ters mi takıyoruz yoksa fan kısmı anakarta mı bakmak zorunda.Kitapçıkta anakarta bakmak zorunda diyor ama öyle yaptığım zaman vidalar kasadaki vida yuvalarına denk gelmiyor bir turlu.Ters koyduğumda denk geliyor ama o zamanda alttan dışarı ufleyecek ama kasayı yere koyunca bir anlamı olmayacak surekli toz kaldıracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Hocam ikinizden birinde varmı x-750 bir sorum olacak :)400r için ters mi takıyoruz yoksa fan kısmı anakarta mı bakmak zorunda.Kitapçıkta anakarta bakmak zorunda diyor ama öyle yaptığım zaman vidalar kasadaki vida yuvalarına denk gelmiyor bir turlu.Ters koyduğumda denk geliyor ama o zamanda alttan dışarı ufleyecek ama kasayı yere koyunca bir anlamı olmayacak surekli toz kaldıracak.

o psu yuvası yukarı yukarı olan kasalar için geçerli . senin psu yuvan aşağıdaysa fan tarafını normal aşağıya bakacak şekilde takacaksın
  • Arkadaşlar maalesef seasonic x 750 watt psum ses yapmaya başladı, ince tiz bir vınlama sesi var, geçen hafta hava baya kötüydü baya yağmur yağdı trafolar patladı, herhalde 30 kez falan elektrik gitti geldi, ups im olduğundan kesintiler bilgisayarı etkilemedi ancak çok sık gidip gelince herhalde bobinlerde bir durum oluştu, çalışmasında bir sıkıntı yok, yüzde yüz yük verdiğimde bile sorunsuz çalışıyor ancak ses rahatsız ediyor beni. Garantiye göndereceğim, bilgisayarsız kalmamak içinde P520FL fansız modelden sipariş verdim, yarın gelince takacağım, eskiyide garantiye göndereceğim, bakalım ne olacak seasonic garanti süreci hakkında daha önce deneyimi olan arkadaşlar yaşadıklarını anlatabilir mi? Eksen bilgisayardan almıştım psu yu garantisi devam ediyor.

@OneTreeHill @Dolphin/Lion @berdush42 @_vezir_

P520FL geldiğinde orayada eklersin beni dolphin üstad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 3 Aralık 2014; 1:25:23 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.