Şimdi Ara

Seasonic 750w garip ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1 haftalık yeni psu ilk açılıştan sonra cızırtı-hafif motor sesi seklinde ses çıkarıyor.

psu seasonic 750w gold cool whine sesi mi emin olamadım.

​https://youtu.be/QZGooSrKSO0​​​

Yardımcı olabilecek var mı?

• bir seyi anlamadim psu bir haftalik, peki ya sistem? ve önceki psu da cw yok muydu? Tek degisen parca psu ve psu ile beraber cw mi ortaya cikti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunGFu

bir seyi anlamadim psu bir haftalik, peki ya sistem? ve önceki psu da cw yok muydu? Tek degisen parca psu ve psu ile beraber cw mi ortaya cikti?
    Sistemin bütün parçaları yeni hocam 1 hafta oldu toplayalı

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    sistemi kaldirip komple farkli bir mekanda yani suan ki bina disinda mesela is yeri gibi denemek imkani var mi? Sorun evdeki tesisattan mi yoksa üretimden mi kaynakli onu bulmak icin faydali olabilirdi. Birde pc acikken oturdugun yerden rahatlikla duyabiliyor musun? Yani rahatsiz ediyor mu?

sistemin diger bilesenlerinide yazabilir misin, özellikle ekrankarti... seasonic tam olarak marka model nedir? GX focus mu?

edit: monitör haric komple derken sade kasa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunGFu -- 2 Ağustos 2020; 2:24:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunGFu

sistemi kaldirip komple farkli bir mekanda yani suan ki bina disinda mesela is yeri gibi denemek imkani var mi? Sorun evdeki tesisattan mi yoksa üretimden mi kaynakli onu bulmak icin faydali olabilirdi. Birde pc acikken oturdugun yerden rahatlikla duyabiliyor musun? Yani rahatsiz ediyor mu?

sistemin diger bilesenlerinide yazabilir misin, özellikle ekrankarti... seasonic tam olarak marka model nedir? GX focus mu?

edit: monitör haric komple derken sade kasa...
    Aşırı yüksek bir ses değil hocam. Yarın deneyebilirim dediğiniz şekilde.

Pc parçaları
    X570 prime
    Ryzen 5 3600
    Sapphire rx5700 xt
    Xpg battlecruiser kasa
    Seasonic 750w gold focus psu gx750 diye geçiyor.

• motor sesi gibi gelmez coil whine tiz ıslık gibi gelir.su soğutma var mı pompa sesi de duyuyor olabilirsiniz.başka psu bulup bu sistemde, bu psuyu başka sistemde deneyin.psu arkasında bir tuş olacak ona basın, basılıysa bir daha basın.uzay montaj tekrar toplarsanız sesin hangi parçadan geldiğini daha rahat bulabilirsiniz.psuyu ters koyabilirsiniz uzay montajda eğer ki fan sürme sesiyse.psu fanında sorun varsa değiştirirler ama bence başka bir şey duyduğunuz.
  • Ses de endişe edilecek veya RMA edilecek birşey yok. Çoğu firma CW için 60cm uzağından gelmediği sürece normal diyor.

Bana fan motor sesi gibi geldi,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.