Şimdi Ara

Seagate, PS4 sahiplerini de unutmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kısa süre önce Xbox konsol sahipleri için 8TB kapasiteye çıkabilen Game Drive Hub taşınabilir depolama sürücülerini duyuran Seagate, PS4 sahiplerini de unutmuyor. Firma bu tarafa 2TB depolama kapasitesi sunmaya başladı.

Firmanın ilk ürünü

Bilindiği üzere PS4 konsoluna harici depolama sürücüsü bağlamak mümkün değildi. Sony geçtiğimiz aylarda yaptığı bir güncelleme ile bu imkanı kullanıcılara sunmaya başladı. Seagate de PS4 için ilk harici depolama sürücüsünü çok geçmeden satışa sundu.

PS4 Game Drive adındaki sürücü 2TB depolama kapasitesi sunuyor ve USB 3.0 girişinden konsola bağlanabiliyor. Konsola bağlı olduğu sürece kullanıcılar sürücüye oyun yükleyebiliyor ve oyunları buradan çalıştırabiliyor. Ürün PS4 ve PS4 Pro ile uyumlu.

Ayrıca Bkz.Atari’den yeni bir konsol iması

Aynı bilgisayarlarda olduğu gibi konsollarda da daha fazla depolama alanı ihtiyacı olmaya başladı. 60GB gibi devasa boyutlara sahip olan oyunları sürekli konsol üzerinde tutmak mümkün olmuyor. Bu bakımdan harici bir sürücü bağlamak en iyi çözüm haline geldi. PS4 Game Drive ürünü 80$ fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

• Standart taşınabilir harddisk takılamıyor mu? İlla özel harddisk mi lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozmenakif

Standart taşınabilir harddisk takılamıyor mu? İlla özel harddisk mi lazım?

Tabii ki bağlayabilirsiniz özel bir diske gerek yok. Ben 5 TB WD bağladım tüm oyunlarımı oraya yüklüyor ve çalıştırıyorum
  • 2TB harici seagate bağladım oyunları ordan oynuyorum performans kaybıda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 15 Haziran 2017; 11:9:32 >
  • Xboxta yıllardır var.

• Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Seagate in hangi ürünü acaba hocam?Bilgilendirirseniz çok sevinirim
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.