Şimdi Ara

Seagate Harici 4TB:147 TL/2TB:90 TL/12TB:631 TL FİYAT HATASI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
14
Favori
20.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Hocam avukatsız olarak THH karar ile İcraya vermenin herhangi bir masrafı var mıdır? Toplam ekstra cebinizden ücret çıktı mı?
    1 adet icra dosyası açtırma masrafı

31,90₺ harç (karttan çekiliyor)

14₺ tebligat masrafı veya posta daha hızlı olsun derseniz 30₺ aps masrafı (elden nakit alınıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 23 Nisan 2018; 8:24:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Hocam avukatsız olarak THH karar ile İcraya vermenin herhangi bir masrafı var mıdır? Toplam ekstra cebinizden ücret çıktı mı?
    31TL gibi bir harç yatırdım vakıfbanka. En son icra kağıtı nı da kendim PTT ile postaya verdim firmaya gitmek üzere. 14 TL de o tuttu. Toplamda yaklaşık 50 TL cepten çıktı geri almak üzere. 1 TL ye dosya aldım bide adliyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campolist -- 23 Nisan 2018; 9:49:59 >
  • karta iadesi yapılan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

31TL gibi bir harç yatırdım vakıfbanka. En son icra kağıtı nı da kendim PTT ile postaya verdim firmaya gitmek üzere. 14 TL de o tuttu. Toplamda yaklaşık 50 TL cepten çıktı geri almak üzere. 1 TL ye dosya aldım bide adliyede.

Alıntıları Göster
    anadolu adliyesinde dosya parası 50 kuruş
  • chatlaxs kullanıcısına yanıt
    Hocam haftasonu ve 23 Nisan dolayısı ile iade süresi uzayabilir.

• Karta iade yapıldı bugünde arayıp özür dilediler bir macera da böyle bitmiş oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

Arkadaşlar yapmayın böyle şeyler bunun hırsızlıktan farkı yok.Sıcak Fırsatlar forumu uygun fiyatlı ürün bulmak, kart kampanyalar ve combolarla f/p olarak güzel ürün almak içindi eskiden, şimdi milletin gözü dönmüş bakıyorum ayıptır, hırsızlıktan ne farkı var bunun, kapıyı yanlışlıkla açık unutmuş birinin evine girip hırsızlık yapmak gibi, ne demek açık bırakmasaydı. Ölücüler için ayrı bir başlık açılsın olmazsa utanıyorum böyle konular gördükçe resmen ahlak terbiye erezyonu. Eskiden çok güzel fırsatlar olurdu şimdi yam yam piranha gibi üyeler türedi sıcak fırsatçılık ile ölücülük arasındaki makas daraldı. Ayrıca milletin hakkına giriyorsunuz muhtemelen web tasarım sorumlusu v.s işinden ekmeğinden oluyor.
    Cok dogru yazmissiniz ama cingenelere, hirsizlara ne anlatirsan anlat kendilerini avutacak birkac sacma cumle bulup calma islemlerine devam ediyorlar. Forumun bu bolumu de bu iki insan turu kayniyor.

Ha, firmalar da kotu niyetli olabilir bu konularda ama bu tarz hatalar firmayi kucuk dusuruyor gozumde ve kesinlikle "aaa bu site ucuzmus" algisi asla olusmuyor bende. Yani ucuz bir reklam taktigi olarak bile sayilmaz bence.

Diger bir konu ise hani 20 senedir yaziliyor ama yine yazayim, forumun kitle kalitesi yerlerde. Konu disi bolumu kiz gordum mu agzinin suyu akan tipler, "karisiz olmuyor" konusunu acan, "tayt giyen kizlari nasil karsiliyorsunuz" sorusuna "yerim, yalarim ben onlari" diyen sigirlar dolu. Sicak Firsatlar dedigim gibi "iki kurus ucuza gelsin yeterki, baskasi alamasa da, firma batsa da bana ne" diyen ac gozlu, iki kurusa psikolojik olarak muhtac surungen dolu.

Ulke ve Dunya Gundemi Kahvehanesini anlatmaya hic gerek yok zaten, bir tusa bastiginda tartistigi kisiyi oldurme imkani versen klavyeyi delik desik edecek manyak dolu. Ne diye takiliyorum ben de bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

anadolu adliyesinde dosya parası 50 kuruş

Anadolu adliyesinde çalışan arkadaşa sordum sizi thh bölümünde tanımayan yokmuş artık seni gördüklerinde aha geldi yine donanımhaber -

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    Sen kendi durumunu çingeneleri hırsızlarla bir tutarak çok güzel özetlemişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 24 Nisan 2018; 0:8:32 >
  • Bu arada ucuza aldığı ürünün peşinden koşanlara hırsız diyenler unutmasınlar ki o zaman hırsızlığa kanunlarla sözleşmelerle önayak olan devletlerine de laf etmiş olurlar. Eğer ki ticaretle ilgili sözleşmelerden şikayetçiysen gideceksin devletine laf anlatacaksın o zaman. Kanuna aykırı iş yapmayan insanların başının etini burada bıdı bıdı yemeyeceksin. İstediğiniz kadar ahlak mümessili olun burada hakkını kovalayan insanlar her zaman olacaktır ve bunun sürmesini sağlayan senin devletin . şikayetlerinizi eyleme geçirmek için Yanlış yerdesiniz .

• fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    hırsız için bir şey söylenemez ama çingenelere hakaret ettiğinin farkında mısın :)

daha önceleri de defalarca söyledim ,ben bu tür işlere girmiyorum ama girenlere de hırsız gibi yakıştırma yapmak hiç doğru değil ,adamlar yasaların verdiği hakkı kullanıyor

ayrıca senin bu kıyamadığın siteler bir gün sizi süründürürse görürsünüz savunmayı
    misal hb. bana bir defa kullanılmış ,kir toz içinde akü gönderdi , iki defa da 2. el telefon gönderdi (bunu yaparken de mi yanlışlıkla yaptı)
    şuan ise nanokatalog firmasıyla uğraşıyorum , 1 ayı geçen süredir ürünümü göndermediler ,bu nedenle iptal ettik ama 15 gündür para iadesini de yapmadılar ,peki bunu da yanlışlıkla mı yapıyorlar ?

bırakın isteyen alsın ve mahkemelerle uğraşsın ,size ne ?
    fiyat hatasından batan firma olmaz siz merak etmeyin ,olsaydı hb. çoktan batmıştı
    nasıl ki siz mükemmel müşteri istiyorsanız ,bizde mükemmel satıcı istiyoruz ,firmaların fiyat hatası yapma hakkı yoktur ,olamaz

konudışı bölümüne genelde liseliler takılıyor ve akıllarının kızlarda olması da normal
    ülke gündemi konusundaki fikirlerinize katılıyorum ama o da ülke gerçekleri

• Fiyat hatasını kabul ediyolarr ama buna rağmen thh ye şikay edyorlar.. sebebi de ya tutarsa, ya thh karar verirse.. işte o zaman malı bedavadan götürecekler.. ama firma üşenmeyip işi mahkemey götürürse o zaman ter köşe ihtimali var, mahekemyi firma kazanırsa, masrafla da tüketiciye kitlenir..

Şimdi takkeyi kafadan çıkarıp öne koyup düşünelim; fiyat hatası nedeniyle thh ye şikayet edenler firma sahibi olsa, fiyatı girerken yanlış girse veya bunu kendi personeli yapsa.. Bir müşteri de bunu görüp sipariş etse ve sonra fiyat hatası diye iptal edilse ve tüketici bunları thh ye verse ve hatta kazansa..

Acaba, bu firma sahibi malı seve seve mi yoksa söve söve mi teslim ederdi.. Bu şekilde empati yapın...Hiçbiriniz seve seve teslim etmezdiniz, bir ton sövüp sayarak teslim ederdiniz..
  • Havale ile almayin Cİtroen sifir araba alirken citroen bayisi batti bizim paralar buhar oldu araba da yalan oldu.

• Başvuru yapanlardan biri örnek olarak belgeyi gonderebilirmi ? Upload veya pmden gmail verebilirim teşekkürler .

• Benim karta halrn iade edilmedi firmanın telefonları çalmıyor bile. Dolandırıkdık mı şimdi

• cevabı bilen yokmuuu firmaya ulaşamıyorum.

• Arkadaşlar thh den dönüşü olan oldumu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Arkadaşlar thh den dönüşü olan oldumu acaba?
    henüz olmadı emme şişli thh eksen ile ilgili ram şikayetime red kararı verdi bunlara da red kararı verir
    açıkça başka kapıya diyorlar
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Hala savunma isteniyorda. Sonraki adim ne olmali?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tonbalıklı T kullanıcısına yanıt
    Savunma gelecek ve değerlendirecekler hocam.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.