Şimdi Ara

Seagate Backup Plus 6TB 3.5' USB HUB 3.0 Taşınabilir Disk 529 TL Gittigidiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
4.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçen hafta 4Tb olan modelini almıştım ya
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Valla böyle birşey vardı ve kaçırdıysam çok üzülürüm ihtiyacım var benimde 1 tb 140-150 bandında olsa çok güzel olucakta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adaptör varsa bize olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

adaptör varsa bize olmaz

neden
  • Fan yok üründe. 180mb/s okuma 170mb/s yazma görüyor USB 3 ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    2tb nasıl bozmayı becerdiysen 🤣

• Ondeki usb ler sarj disinda baska ise yariyor mu?

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    PCye bağlı iken normal USB portu gibi çalışıyorlar, USB kulaklık ve bellek taktım çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 21 Mart 2018; 17:35:55 >
  • Chembond kullanıcısına yanıt
    Bellek takıp çalıştıysa güzel. Varsa 1tb HDD gibi guc girişi olmayan HDD lerini durumu nedir bakan olursa sevinirim.

Kullanacağım cihazda USB portu kalmadı, böyle bir HDD ile sorun kalmaz eğer çalıştırıyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 21 Mart 2018; 17:45:8 >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    External HDD denemedim açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Ondeki usb ler sarj disinda baska ise yariyor mu?
    bende 4tb olan modlei var. usb yada harici disk bağladım pc gayet güzel görüyor. hatta bu diskten üzerine bağladıgım 2tb harici diske aktarma yaptım ortalama 80-90 yazma hızıyla kopyaladı.
  • Bilgi için teşekkürler kmlhyt,

Merak ettiğim bir konu da bunun içindeki disk i çıkarıp standart HDD gibi başka cihazlara takabilirmiyiz. Sanki bir yerde sata portu vs değişik ve takılamaz gibi okudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Bilgi için teşekkürler kmlhyt,

Merak ettiğim bir konu da bunun içindeki disk i çıkarıp standart HDD gibi başka cihazlara takabilirmiyiz. Sanki bir yerde sata portu vs değişik ve takılamaz gibi okudum.
    https://i.hizliresim.com/BL7Ldv.jpg crystal mark disk ,nfoda bu değerleri veriyor.
    ST4000DM004 P/N: 2CV104 bu seri nodan yola çıkarsak içindeki ürün bu.
    https://www.ebay.com/itm/ST4000DM004-P-N-2CV104-568-F-W-0001-WU-W97-Seagate-4TB-Desktop-Hard-Drive-/182457986636

bilgiler doğru ise normal bir disk gibi dilediğiniz yerde kullanırsnız. benzer diskten bir tane satmıştım 1 ay önce felan. arkadaş içindeki diski çıkarıp dvr cihaza (kamera kayıt cihazına) bağlayacağını söylemişti.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.