Şimdi Ara

Seagate 320GB 7200.10 NCQ 16MB Cache 7200rpm SATAII (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
9.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ankara'da ST3320620AS modelini satan neresi var?
  • aynı modelden kulanıyorum. benım tek sorunum var. (bu arada pembe motor ve çok sesli) ... mesela internette gezindin vs çöp sepetinde atılıcak bişiler var. Çöp sepetine tıkla boşalt diyorum, 2-3sn bazen 4sn (abartısız) bekliyor , hdd sıfırdan acılırmıs elektrik verilirmıs gıbı bı ses gelıyor TAK CART diye ve sunları sılelımmı muhabbetı acılıyor. Sonra anca sılıyor. Bu bekleme olayı baska anlarda da oluyor. Çok can sıkıcı bı olay. Yazma okuma performansından memnunum (60mb/sn ortalama) ama bu bekleme olayı cok can sıkıcı. Sanki hdd in açılması için 3 4 sn ısınması gerekiyormul gibi, ve korkunc bı ses te cıkarıyor. Yani aynı hdd i kullanan arkadaşların böyle bi sorunu yoksa hdd in bozuk olabiliceği anlamı mı çıkıyor? yoksa Vista işletim sisteminden mi kaynaklanıyor bu olay...?
  • az önce 120ytl ye vatandan aldım eve geldim taktım bios ve win görüyor ama bilgisayarımda göremiyorum =)
    Anakart p4p800
    2 tane SATA girişi var , SATA II desteği yok.
    Motor rengi ne dicek olursanız, motor tertemiz:D
    hepsi pembeydi , bende gittim pembe olmayan buldum aldım.
    şimd ne yapmam gerekli ?
    /Sp2 win xp pro kurulu PCde../

Edit : tek hdd olarak yeni hdd yi taktım. win kurdum. 12 dk da kuruldu.
    ardından windows acıldı işte.
    restart atıp , benim ide dandik hdd yi slave ayarladım bagladım ve gordu.
    Şu an için sorun kalmadı diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 22 Ağustos 2007; 20:25:15 >
  • performans olarak çok iyide, hdtune da test e başlattım, 60gb ını falan test etti , %0.2 damaged block buldu
    bide şu değerler normal mi sata da çalışıyor şu an

http://img405.imageshack.us/img405/7008/hdtunebenchmarkst325062tn4.png
  • Arkadaşlar daha yeni bir sitede inceleme yaptım ve diyor ki;250 gb seagate modeli bu 320 gb'lık seagate modelinden daha hızlıymış.Bunda bir yanlışlık yokmu sizce.çünkü ikiside aynı teknolojiyi kullanıyor.Ben mi yanlış anladım sizde linki tıklayıp bi inceleyin lütfen..

http://www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/seagate-7200-10-250gb
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.