Şimdi Ara

Seagate 3.5' 1TB HDD + 8GB SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> Seagate 3.5' 1TB HDD + 8GB SSD
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    55 Mesaj
    Seagate 3.5" 1TB HDD + 8GB SSD Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm SSHD Arkadaşlar bu HDD için yorumunuz nedir. Bende yaklaşık 3 sene önce aldığım 320 gb 7200 rpm HDD var.Aşırı sesli ve yavaş çalışıyor şu an. Sistemimide yeniledim. Ancak maddi olarak fazla seçme şansım olmadığı için hdd yi değişmemişdim. Windows sistem performasını parçalara 7,4 -7,7 arası verirken hdd için 5,8 değerlendirmesini yapıyor.

Arada online oyun oynuyorum ( WOW da 25 man raidlere cd leri açıp başladığımızda özellikle ) internet hızımda sıkıntı yok ancak kalabalık ortamlarda hdd çıldırmış gibi okuma yapıyor ve ekran resmen 2-3 dk. donuyor. Acaba sadece 120 lik bir SSD mi ilave etsem sisteme ( Maddi sıkıntı nedeniyle fazla büyütemiyorum). Yukarıdaki verdiğim Segate mi alsam? Yada Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm normal bir hdd işimi görürmü. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

|
    |
    Yalnızca wow oynuyorsanız 120 lik ssd alın. Windows dahil tüm programlar daha hızlı çalışır. Eğer depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız hdd almanız daha mantıklı olur. Veya önce ssd alıp sonra harici hdd vb alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Peki hangi marka ssd yi tavsiye edersiniz. Yazım ve okuma hızları farklılık gösteriyor.

Bütçeniz ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    torpido41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    250 TL. civarı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: torpido41

250 TL. civarı.
    quote:

Orijinalden alıntı: torpido41

250 TL. civarı.

İkinci el ürünlere de bakabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HD Tune programı ile hdd hızlarına bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Comaa -- 25 Eylül 2014; 11:04:40 >
    |
    |
    torpido41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.