Şimdi Ara

Seagate 250gb 410as (Fotoğraflar Eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba arkadaşlar, evde tadilatın başlaması nedeni ile farkettim ki ben uzun bir süredir masaüstü bilgisayarımın hakkını veremiyorum hatta açmaya fırsat bile bulamıyorum. Zamanında ciddi şekilde vakit harcayıp, UV ışıklandırmasından, kablo düzenine, uzaktan kumandalı fan kontrolcüsünde bu yüzden bütün herşeyini satıyorum, ilanlar parça parça açılıcaktır, hepsini almak isteyene indirim yapacağım

OCZ Vertex II 40gb

1 adet var elimde, raid olarak kullandım çok memnun kaldım. Hiçbir sorunu sıkıntısı yoktur. Daha yepyeni ürünler biliyorsunuz. Fiyatı 160tl. 1 adeti Pulmicort arkadaşımıza satıldı, teşekkürler. 1 adet kaldı. Kutu içeriği tamdır, yurtdışı garantilidir. 2.5>3.5 hdd dönüştürme aparatı mevcuttur. SSD'ler bitti arkadaşlar, Sonuncuyu Cohannan dostum aldı. Teşekkürler.

Fotoğraf:

http://imageshack.us/photo/my-images/825/img1051c.jpg/

Seagate 250gb SataII 410as

Sorunsuz, zamanında raid olarak kullanmıştım, şu anda depo gibi kullanıyorum. Fiyatı 45tl. 1 adet kaldı. Garantisi devam etmektedir.

Fotoğraf:

http://imageshack.us/photo/my-images/225/img1049ut.jpg/

Asus DVD Writer

Siyah renk, 2 adet var, tane fiyatı 20tl. DVD Writerlar biri1970 adlı arkadaşımıza satılmıştır. Teşekkürler.

Kargo alıcıya ait. Tek ürün alınımında pazarlık yoktur. Ürünler sorunsuz ve problemsizdir.

Satışta olan diğer parçalara baktınız mı?
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OErdem -- 16 Ağustos 2011; 9:48:00 >

• ocz SSd için çok istiyorsunuz aynı yongayı kullanan cursoir 60 GB ssd'ler forumda 200 TL ye satılıyor.
  • Fiyat revizesi yapıldı, gözümden kaçmış kusura bakmayın.
  • pm
  • Son ssd de tarafımca alınmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 16 Ağustos 2011; 0:34:36 >
  • Seagate 250gb 410as 1 adet kaldi.
  • p.m
  • Seagate 250gb SataII 410as almak isteyen varsa ben de satabilirim 45'e elimde 3 tane var 3'lü raid yapmıştım.
  • 250 gb seagate için talibim aslında. Yeni sistem topladım ve Eski sistemdeki HDD'yi de yeni PC'de raid yaptım. Şimdi eski PC'ye Ati x1950xt buldum bir tane, bir de hardisk koyup çok kasmayan co-op oyunları oynamayı düşünüyorum.

HDD asla ikinci el almam diyordum ama şimdi baktım fiyatlara tekrar, senin de başlığı görünce acaba mı dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.