Şimdi Ara

Seagate 1TB 7200rpm SATA2 (3 adet) ve Maxtor 1TB hard diskler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 adet Seagate 1TB Barracuda 7200.11 ST31000340AS dahili hard disk.
    Sata2 - 7200 devir - 32MB cache

1 adet Maxtor 1TB DiamondMax 22 STM31000340AS dahili hard disk
    Sata2 - 7200 devir - 32MB cache
    Kodundan da anlaşılacağı üzere, yukarıdaki Seagate'lerle birebir aynı ürün, Maxtor firmasını satın alan Seagate'in üretimi, Maxtor etiketli.

Diskler data yedekleme amaçlı alınmış, PC ye takılmamış, dock üzerinden itinayla ve çok az kullanılmışlardır.
    Garantilerinin sona ermiş olması lazım.
    Temiz ve tamamen problemsizdirler.
    Resimdeki koruyucu kutularla teslim edilecektir.

Fiyat: 125TL /adet

Takas, pazarlık yoktur.
    Kadıköy'de elden teslim alınabilir.
    Önce ödeme koşulu ile, kargo ücreti alıcıdan olmak üzere Aras Kargo ile kargolanabilir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PePo -- 15 Ağustos 2012; 14:35:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PePo

quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

hayırlı satışlar

alıcak arkadaşları uyarmak isterim

hdd alırken detaylı bad sector ve hdtune gibi araçlardan health değerlerine dikkat edin

Hard disklerimde hiç bir sorun, bad sector vs gibi sorun yoktur.

Tanımadığım bu forum üyesinin durup dururken neden ilanımla ilgili uyarı içeren böyle bir mesaj attığını bilemiyorum ve kendisini kınıyorum.

kınama gibi bir hakkınız yok sadece alacak kişiyi uyarıyorum sizin ürününüze çamur da atmadım.

kişi kendinden bilir işi.
  • quote:

quote:

quote:

hayırlı satışlar

hdd alırken detaylı bad sector ve hdtune gibi araçlardan health değerlerine dikkat edin

Tanımadığım bu forum üyesinin durup dururken neden ilanımla ilgili uyarı içeren böyle bir mesaj attığını bilemiyorum ve kendisini kınıyorum.

kınama gibi bir hakkınız yok sadece alacak kişiyi uyarıyorum sizin ürününüze çamur da atmadım.

Sizi tekrar kınıyorum. Bütün ilanlara böyle mesajlar atarak ürünleri şaibeli hale getirmiyorsunuzdur inşallah.
    Yanlış anlaşılabilecek ve ürünülerimin kusurlu olduğu algısını yaratabilecek bu mesajınızla ilgili olarak forum yönetimini bilgilendirdim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı satışlar

Sizi tekrar kınıyorum. Bütün ilanlara böyle mesajlar atarak ürünleri şaibeli hale getirmiyorsunuzdur inşallah.
    Yanlış anlaşılabilecek ve ürünülerimin kusurlu olduğu algısını yaratabilecek bu mesajınızla ilgili olarak forum yönetimini bilgilendirdim.

ortada hiçbirşey yokkken bu kadar alınganlık yapmanız emin olun benim yazdığım şeyden çok şüphe uyandırıcı.

benim attığım mesajda kural dışı olan veya kimsenin ürününe çamur atan birşey yok hdd 2.elde sıkıntılı bir ürün sadece alacak arkadaşları uyardım.

profilime bakınız sizin gibi hdd satan birçok kişinin ilanına yazdım ve hiçbiri sizin gibi tepki göstermedi.

• Ürünlerimi titiz ve temiz koruduğumu, kullandığımı ve sattığım tüm ürünlerin kendi kullandığım sorunsuz ürünler olduğunu benimle alışveriş yapan arkadaşlar bilirler. Zaten dükkanım ve profilimdeki olumlu yorumlar da bunu göstermektedir.
  • quote:

Ürünlerimi titiz ve temiz koruduğumu, kullandığımı ve sattığım tüm ürünlerin kendi kullandığım sorunsuz ürünler olduğunu benimle alışveriş yapan arkadaşlar bilirler. Zaten dükkanım ve profilimdeki olumlu yorumlar da bunu göstermektedir.

buna itiraz eden de yok bakın aynı uyarıyı sizden önce birine daha yaptım ve verdiği cevap

alınganlığa gerek yok

tekrar hayırlı satışlar.

http://resim.donanimhaber.com/m_64607069/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64607069

• Hayırlı şatışlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.