Şimdi Ara

SEA of THIEVES|XBOX ONE,WINDOWS 10'a ÖZEL|ŞUBAT 2017 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
4.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gündür arkadaşlarla oynuyoruz da bir süre sonra oyun sıkacak gibi duruyor. Gemi içerisinde koordineli bir şekilde çalışmak iyi güzel ama görevler sürekli birbirini tekrar ediyor.

Sandık bulma görevi alıyorsunuz mesela gemiye gidip elinizdeki sandık haritasına bakarak mevcut haritadaki adalara zoom yaparak bölgeyi buluyorsunuz. Sandığı alıp görevi veren kişiye teslim ediyorsunuz. Ne bir hikaye anlatımı ne de adam akıllı bir sunum var.

Bir diğer görev çeşidi de büyücüye benzettiğim bir npc den alınan iskelet boss görevleri. Bunlar da keza aynı üstteki görevler gibi. Size bir görev kağıdı veriliyor, öldürmeniz gereken kişi şu adada en son göründü diyor. Gemiye gidip adayı isminden buluyorsunuz ve bölgede size saldıran iskeletleri öldürüyorsunuz. Bir süre sonra boss geliyor onu da öldürüp kendisinden düşen itemi görevi veren kişiye götürüyorsunuz. Yine bir hikaye anlatımı ve sunum yok.

Şahsen daha çok görev çeşitliliği bulunan, npc lere karşı da olsa güzel gemi savaşlarının olduğu bir oyun görmek isterdim. Ancak bu dediklerimin yanından bile geçmiyor oyun şu haliyle. Leveller arttıkça görev çeşitliliği artar mı bilmiyorum tabi ama umarım mevcut durum devam etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Meta puanı 67 fena patlamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim. Türk oyuncu sayısının az olması zaten Xbox'a özel bir durum.Sırf bu oyun bazında değerlendirmemek lazım. Tabi oyunun da etkisi var.Daha bilindik oyunlarda daha çok Türk ile karşılaşmak mümkün.
  • Tutankhamun66 kullanıcısına yanıt
    User score daha kötü sanırım.Gamepass ile denenebilecek bir oyun.Daha ötesi olamaz.Oyun 230 TL miydi? Asla o rakam verilmez.

Ubisoft'un gemi savaşları - korsan konseptli Skull and Bones oyunu biraz daha sağlam görünüyor.Tabi Ubisoft deyince insan bi düşünüyor ama SoT'tan daha iyi olacaktır.
  • oyun çok boş tam oyun fiyatından satılması bu kadar reklam, tanıtım gereksiz olmuş biraz , 4 arkadaş okey de oynasan en az bu kadar eğlenirsin .
  • Bu oyunun ederi 20 dolar. Bu kadar reklamda boşa yapılmış. Kaç sene geliştirdikleri oyunda içerik yok adam akıllı. Bu tarz oyuna loot yapma level kasma item düşürme gibi şeyler eklenmeliydi ki oyun sürükleyici olsun. Tavuk toplamak, boss öldürüp kafa tası götürmek, sandık götürmek dışında birşey göremedim ben.

• x3x kullanıcısına yanıt
    Level atladıkça farklı görevler açılmıyor mu?

• profxxx kullanıcısına yanıt
    Biz dün bir görevi yaparken adada 2 tane şişe bulduk. İçinde mesaj olan şişeler. Birinden 3 ipuucu sonucunda ulaşına bir sandık çıktı.Şimdi ipuçlarını , sonucu söylemeyeceğim ama define bulma, tavuk yakalama, iskelet öldürme görevlerinden çok daha zevkli olduğunu söyleyebilirim.

Öte yandan merchant levelleri 5 olan arkadaşlar da hâlâ tavuk ve define peşinde. Değişen bişey yok.

PvP olayları oyunu diri tutuyor. 12-15 dakika bir gemiyi kovalayıp batırdık ve içindeki defineyi çaldık. Zevkliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Outpost lardaki hanların içinde bulunan bir karakter var. Bu arkadaş necidir? Görev verecek heralde yeterli seviyede değilsin diyor

• Bir alana bir hediye kampanyasi olmus bazi magazalarda ortak girmek isteyen arkadas ariyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRaFt

Bir alana bir hediye kampanyasi olmus bazi magazalarda ortak girmek isteyen arkadas ariyorum.

Oyun kutulu olarak satılıyor mu? Ben bulamadım da

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Bir alana bir hediye kampanyasi olmus bazi magazalarda ortak girmek isteyen arkadas ariyorum.

DR'larda var, 1+1 seklinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

DR'larda var, 1+1 seklinde.

Bir oyun alana bir oyun bedava yani fiyat ne kadar acaba?

• Source kullanıcısına yanıt
    Yalan olmasin ama 280 TL gibi hatirliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Yalan olmasin ama 280 TL gibi hatirliyorum.

Zaman bulursam bugün uğrayıp bakıcam teşekkürler.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, Atasehir Palladium AVM'de 5-6 tane vardi pazar gunu.

• Mekanikler kaliteli, su grafikleri kaliteli, yoluculuk yapmak güzel ve atmosfer çok iyi ama maalesef bu bir oyun değil. Yelkenli, korsan similasyonu falan denilebilir belki.
  • Tüm eleştirilere rağmen oyundan keyif alan arkadaşlar ekleyebilirler, arkadaşlar ile gerçekten keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. Tamam oyunda eksikler var.. yapacak çok bir şey yok... hatta korsancılık simülasyonu.. Buradaki sınırlı sayıda oyuncuyu bu tarz yorumlarla kaçırmak yerine birlikte keyif almaya çalışsak daha faydalı iş yapabileceğimizi düşünüyorum. ki oyunu satın almanızda gerekmiyor.. 15 Gün ücretsiz gamepass ile denenebilir. Bu tarz yorumlarla merak eden arkadaşlarda es geçiyor. GT : Bartuccc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunTeRFoReWeR -- 27 Mart 2018; 16:14:25 >
  • Ilk gün yaması yapan firmalarla dalga geçer gibi göz bandı eklemişlerdi. 1 hafta sonra 18 gb güncelleme nedir yav

• Oyunun boyutu kadar güncelleme gelmiş. Tek sevindiğim konu Nisan dan önce yayınlayıp yeni AKK kotamdan yememesi oldu.

Güncelleme notları:

https://www.seaofthieves.com/release-notes

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.