Şimdi Ara

Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
13
Favori
22.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smalhero

Oyunu sürekli oynayabileceğin bir grubun varsa oyun en iyi co op oyunlardan biri ve steam fiyatı da çok çok iyi bence. Solo ya da random tiplerle bu oyun oynanmıyor bir zaman sonra bayıyor.
    hocam peki görev tekrarı durumu olmuyor mu? hep aynı şeyler değil mi sonuçta? bide görevlerin tek amacı kozmetik ürünler alabilmek içinmiş. keşke ufak tefek rpg ögeleri olsa , insanı hırslandırsa falan :d

dayz, rust, raft ve bu oyun arasında kalmıştık. en son buna karar kıldık gibi. umarım eğlendirir. teşekkürler cevap için.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Sürekli oynayacağın bir grubun varsa oyun sarıyor. ancak o grupla da aksiyona hep girmen lazım. Özellikle PVP de . ZİRA karşında da senin gibi grup olması lazım yoksa yolda 3-5 mazlum cıkıyor bazen sürekli bir sure sonra da bu muydu yahu bıktım diyorsun
    Oyunda dur görev yapayım para kasıp zengin olayım muhabbeti pek yok. Dediğin gibi kozmetik her şey. Oyundaki bana göre asıl amaç korsanlık yapıp milletle pvpye girmek. PVEnin tek olayı hazine işaretli yerlere gidip kazıp bulmak, mini boss görevlerini yapıp kuru kafaları satmak ya da bilmeceleri çözüp sandıkları bulmak. Yani bütün pve olayı sandık toplayıp npclere satmak üzerine kurulu. Bu arada tall tales adlı zincirleme bir görev sistemi var oyunda o oyunun ana görev sistemi gibi oldu alınca onla başlayabilirsiniz veya yüksek seviye pve de var fort of the damned ya da stronghold denilen yerler var oraları bitirmek sabır istiyor ama eğlenceli. Bitirince yine satacak mal veriyor yani aynı olaya dönüyor. Ama dediğim gibi oyunun pvp sistemini öğrendiğinizde acayip zevkli oluyor. O milletin gemilerini batirdiginda aldığın hazzı oyunların çoğunda alamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smalhero

Oyunda dur görev yapayım para kasıp zengin olayım muhabbeti pek yok. Dediğin gibi kozmetik her şey. Oyundaki bana göre asıl amaç korsanlık yapıp milletle pvpye girmek. PVEnin tek olayı hazine işaretli yerlere gidip kazıp bulmak, mini boss görevlerini yapıp kuru kafaları satmak ya da bilmeceleri çözüp sandıkları bulmak. Yani bütün pve olayı sandık toplayıp npclere satmak üzerine kurulu. Bu arada tall tales adlı zincirleme bir görev sistemi var oyunda o oyunun ana görev sistemi gibi oldu alınca onla başlayabilirsiniz veya yüksek seviye pve de var fort of the damned ya da stronghold denilen yerler var oraları bitirmek sabır istiyor ama eğlenceli. Bitirince yine satacak mal veriyor yani aynı olaya dönüyor. Ama dediğim gibi oyunun pvp sistemini öğrendiğinizde acayip zevkli oluyor. O milletin gemilerini batirdiginda aldığın hazzı oyunların çoğunda alamazsın.
    Teşekkürler hocam. Dediğiniz şeylere ağırlık vererek başlayalım bari oyuna. Pvp sistemini çözene kadar takılırız onlarla

Peki bir Serverda en fazla kaç gemi tayfa oluyor? Yani diğer kişilerle rastlaşmak kolay mı? Harita ne kadar büyük?

Oyuna girdiğinizde oyun sizi otomatik bir servere atıyor. Şansınıza belki 10 gemi belki 2 gemi yani şansa . Arada bir serverda gemi azaldi mı ya da hiç kalmadı mı başka serverla birleştiriyor. Mesela ben kimi zaman 4 saat gemi gormedigim oldu kimi zaman da kafamı aksiyondan kaldıramadım.

• İlk mesaj yenilendi.
  • beraber oynamak isteyenler eklesin
    https://steamcommunity.com/id/KuzuCevirme/
  • arkadaşlar bende game pass ile oyunu indirmeye başladım discordlu team speaklı bir ekip varsa katılmak isterim yaşım 23 öğrenciyim oyunuda hiç ama hiç bilmiyorum bi ara yayıncılardan gördüm o kadar.
  • Beraber oynamak isteyen varsa steamden ekleyebilir.https://steamcommunity.com/id/JustWatchhh
  • varsa 25+ yaş üstü kafa dengi eğlenmesini bilen ta*ak muhabbeti yapabilen eklesin
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198146078115/
  • Takip.

Oyunu yeni satın aldım.
    www.steamcommunity.com/id/mtnei

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 31 Temmuz 2020; 15:4:55 >
  • Benide ekleyebilirsiniz arkadaslar.https://steamcommunity.com/id/L4W-/
  • yahu bu taletales görevleri baya zor ya. nasıl yapıyorsunuz bunları? biz baya takılıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalcoach

Bu mesaj silindi.
    single cidden sarmaz, bir de siz küçük ve tek olunca çok fazla saldıran eden oluyor, çoğu zaman kaçmak zorunda kalıyorsunuz...
  • Oyunda yeniyim. Kalıcı reward alabileceğim hiç quest yok mu ? Outfit seti veya farklı kozmetik veya kozmetik dışı herhangi bir şey ? 3 gündür oynuyorum gold hoarder dan quest alıp sandık bulup satıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Oyunda yeniyim. Kalıcı reward alabileceğim hiç quest yok mu ? Outfit seti veya farklı kozmetik veya kozmetik dışı herhangi bir şey ? 3 gündür oynuyorum gold hoarder dan quest alıp sandık bulup satıyorum.
    Tall Tales görevleri ve Seabound Soul ile Heart of Fire.

Sandık veya kaptan görevlerinde bayrak çekip 5 seviye yap öyle sat 2 katı rep ve gold veriyor. Söylediğim görevler zordur ve genel hikayesini oluşturur oyunun ama tatmin eder. Güzel setler verir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyun çok keyifli . Yeni basladik ve 3 kisiyiz 3 kisilik secenek hangisi menüde baskalari girsin istemiyoruz 4. Kisi olarakda

• Biz de Gamepass üzerinden 2 arkadaş oynuyoruz. Eğer varsa 30 yaş üzeri katılmak isteyen müsait zamanlarda birlikte yelken açabiliriz.

• Merhaba oyunda daha yeniyim beraber oynayacak arkadaşlar arıyorum yaşım 23 oynamak isteyenler eklesin

Steam hesap ismi :: koray_1905
    Steam hesap kodu: 272913356

• Timeishammy kullanıcısına yanıt
    Çozebildinmi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.