Şimdi Ara

Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
13
Favori
22.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/app/1172620/

Discord = https://discord.com/invite/CD48aCC

- Gamertag -
    Jawasra
    LeilaLida

Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe

Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe
    Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe
    Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 3 Kasım 2021; 19:8:48 >

• arkadaslar tekrar yazayım oyunu oynayan varsa whatsapp grubumuza davet ediyoruz. İlgilenenler P.M

Oyun hakkındaki dusuncelerim ise; gayet guzel, chest Emmre129 arkadasımızın dediğine bifiil katılıyorum. chest toplamak vs yetersiz ve sıkıyor olsa da en buyuk sorunu ping ve server sorunu. Bu da gayet normal, oyun daha yeni cıktı zamanla duzelecektir. Ornek vermek gerekirse, 3 gün once max 55 ping ile oynadıgım ve serverde tonlarca gemi ve insan gordugum bir gundu, 5 gemi birbirimize girdiğimizi hatırlıyorum ve herkes gülmekten oynayamıyordu oyunu. Eglence kısmı mükemmel. Ancak dün yine 4 arkadas oynadık koskoca haritada 2 gemi ile karsılastık, ve ping 300 un uzerindeydi. Stabilize olacaktır diye umut ediyorum. Oyun bir sandbox , aynı ARK gibi bu oyuna da cok fazla sey eklenebileceginden suphem yok.
  • Xbox'ın pazarlama müdürü Aaron Greenberg "Sea of Thieves ve daha birçok yapım Scalebound ile birlikte (Şubat) aynı döneminde çıkacak." açıklamaları ile oyunun çıkış tarihini de resmi olmasa da belirtmiş.

Aslında zevkli bir oyun olabilir ama çabuk sıkacak gibi duruyor.
  • Katılıyorum, oyun ücretsiz mi geliyordu tam bilmiyorum ama içeriği güzel olursa iş görebilir bence herkes tek olsaymış herkesin kendine ait gemisi işte oyuncular sadece kaptan olsaymış daha güzel olurmuş gemi savaşları, rpg öğeleri,pvp güzel olabilirmiş, nasıl birşey çıkacak görücez.
  • Iyi oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takım oyunu şart olduğu için ben pek başarılı olacağına inanmıyorum, bu tarz oyunlarda ya büyük işler yapıp herkesi oyuna dahil edeceksiniz ya da takım işine girmeyeceksiniz. Çıktığında meraklı olanlar bir kaç hafta zevk alabilir ama sonrasında oynamanın işkenceye dönüşeceğini düşünüyorum. Kısacası, bu oyun patlar...
  • Açıkçası açlığımı AC IV ile gideriyorum. Yalnız PC'm sanırım bu oyunu kaldırmayacak ama yeni PC toplatır. O kadar çekici geliyor bana
  • Sea of Thieves | 10 Minutes of Gameplay - Ships, Towns & Islands
  • Sea of Thieves Gamescom 2016 Gameplay
  • 15 minutes of Sea of Thieves Gameplay - Gamescom 2016
  • 10 Minutes of New Sea of Thieves Gameplay - Gamescom 2016
  • Sea of Thieves'in grafik odaklı videosu yayınlandı.
  • 2017 Şubat bitti oyun nerde?
  • strato026 kullanıcısına yanıt
    Tarih 2017 gözüküyor ama kesin bir tarih açıklaması yok.
  • Sea of Thieves - E3 2017 - 4K Gameplay Walkthrough
  • Bekliyorum.
  • Preorder verenler varsa closed betada oyunu beraber keşfedebiliriz arkadaşlar.
  • Oyunu PC icin nereden pre-order veriyorsunuz? Microsoftun kendi sitesindenmi?
  • Dreamscape kullanıcısına yanıt
    Hocam microsoft storeda sıkıntı vardı açılmıyordu oyun ben ordakini iptal edip amazondan xbox one digital aldım çünkü cross buy zaten.
  • 01:05:00'den itibaren izleyin

https://www.twitch.tv/videos/222088427
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.