Şimdi Ara

Sea of Thieves [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
9
Favori
9.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 94
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 23 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • R-10 (8 mesaj) BlackLead (8 mesaj) aschil (7 mesaj) Nicholai Hel (6 mesaj) napolyon07 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (129 mesaj) Mobil (18 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Sea of Thieves [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13914 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smalhero

Oyunu sürekli oynayabileceğin bir grubun varsa oyun en iyi co op oyunlardan biri ve steam fiyatı da çok çok iyi bence. Solo ya da random tiplerle bu oyun oynanmıyor bir zaman sonra bayıyor.
    hocam peki görev tekrarı durumu olmuyor mu? hep aynı şeyler değil mi sonuçta? bide görevlerin tek amacı kozmetik ürünler alabilmek içinmiş. keşke ufak tefek rpg ögeleri olsa , insanı hırslandırsa falan :d

dayz, rust, raft ve bu oyun arasında kalmıştık. en son buna karar kıldık gibi. umarım eğlendirir. teşekkürler cevap için.

Sürekli oynayacağın bir grubun varsa oyun sarıyor. ancak o grupla da aksiyona hep girmen lazım. Özellikle PVP de . ZİRA karşında da senin gibi grup olması lazım yoksa yolda 3-5 mazlum cıkıyor bazen sürekli bir sure sonra da bu muydu yahu bıktım diyorsun
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunda dur görev yapayım para kasıp zengin olayım muhabbeti pek yok. Dediğin gibi kozmetik her şey. Oyundaki bana göre asıl amaç korsanlık yapıp milletle pvpye girmek. PVEnin tek olayı hazine işaretli yerlere gidip kazıp bulmak, mini boss görevlerini yapıp kuru kafaları satmak ya da bilmeceleri çözüp sandıkları bulmak. Yani bütün pve olayı sandık toplayıp npclere satmak üzerine kurulu. Bu arada tall tales adlı zincirleme bir görev sistemi var oyunda o oyunun ana görev sistemi gibi oldu alınca onla başlayabilirsiniz veya yüksek seviye pve de var fort of the damned ya da stronghold denilen yerler var oraları bitirmek sabır istiyor ama eğlenceli. Bitirince yine satacak mal veriyor yani aynı olaya dönüyor. Ama dediğim gibi oyunun pvp sistemini öğrendiğinizde acayip zevkli oluyor. O milletin gemilerini batirdiginda aldığın hazzı oyunların çoğunda alamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: smalhero

Oyunda dur görev yapayım para kasıp zengin olayım muhabbeti pek yok. Dediğin gibi kozmetik her şey. Oyundaki bana göre asıl amaç korsanlık yapıp milletle pvpye girmek. PVEnin tek olayı hazine işaretli yerlere gidip kazıp bulmak, mini boss görevlerini yapıp kuru kafaları satmak ya da bilmeceleri çözüp sandıkları bulmak. Yani bütün pve olayı sandık toplayıp npclere satmak üzerine kurulu. Bu arada tall tales adlı zincirleme bir görev sistemi var oyunda o oyunun ana görev sistemi gibi oldu alınca onla başlayabilirsiniz veya yüksek seviye pve de var fort of the damned ya da stronghold denilen yerler var oraları bitirmek sabır istiyor ama eğlenceli. Bitirince yine satacak mal veriyor yani aynı olaya dönüyor. Ama dediğim gibi oyunun pvp sistemini öğrendiğinizde acayip zevkli oluyor. O milletin gemilerini batirdiginda aldığın hazzı oyunların çoğunda alamazsın.
    Teşekkürler hocam. Dediğiniz şeylere ağırlık vererek başlayalım bari oyuna. Pvp sistemini çözene kadar takılırız onlarla

Peki bir Serverda en fazla kaç gemi tayfa oluyor? Yani diğer kişilerle rastlaşmak kolay mı? Harita ne kadar büyük?

• Yüzbaşı
    380 Mesaj

Oyuna girdiğinizde oyun sizi otomatik bir servere atıyor. Şansınıza belki 10 gemi belki 2 gemi yani şansa . Arada bir serverda gemi azaldi mı ya da hiç kalmadı mı başka serverla birleştiriyor. Mesela ben kimi zaman 4 saat gemi gormedigim oldu kimi zaman da kafamı aksiyondan kaldıramadım.

|
    |
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    beraber oynamak isteyenler eklesin
    https://steamcommunity.com/id/KuzuCevirme/
    |
    |
    AMD Ryzen 3600 / NZXT X63 280MM Sivi sogutma / Asrock B550 Phantom Gaming ITX ac / MSI GTX970 Gaming 100me / Kingstone A2000 1 TB m.2 Nvme SSD / G.Skill 32GB 3600mhz cl16 Ram / NZXT H210 Mini ITX KASA / IIyama 34" 144Hz 3440x1440 IPS Monitor/ Logitech G933 Gaming Headset / Cherry Blue RGB keyboard / Logitech g305 Kablosuz Fare / Iphone 11 Siyah
    Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj
    arkadaşlar bende game pass ile oyunu indirmeye başladım discordlu team speaklı bir ekip varsa katılmak isterim yaşım 23 öğrenciyim oyunuda hiç ama hiç bilmiyorum bi ara yayıncılardan gördüm o kadar.
    |
    |
    |
    |
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198146078115/
    |
    |

Oyunu yeni satın aldım.
    www.steamcommunity.com/id/mtnei

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 31 Temmuz 2020; 15:4:55 >
    |
    |
    |
    |

bunun için whatsapp grubu mu kursak oradan ilerlesek kordine olsak acaba ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: sanalcoach

steamdeki fiyatı uygun almayı düşünüyorum ama oynayacak bir grup yok steam adına. Önerir misiniz single sarmıyor yorumları okudum grup şekliyle çekilir deniyor.

bunun için whatsapp grubu mu kursak oradan ilerlesek kordine olsak acaba ?
    single cidden sarmaz, bir de siz küçük ve tek olunca çok fazla saldıran eden oluyor, çoğu zaman kaçmak zorunda kalıyorsunuz...
    |
    |

Oyunu çözemedim tam haliyle online girdim ama ezbere muz yok gemi mermisi yok hemen öldürüyorlar :D
    https://steamcommunity.com/profiles/76561199083980230/

ekleyin arkadaşlar. oyunda davet atın hemen geleyim

Özelden gsm bırakın hatta alolaşalım öyle başlarız.
    |
    |
    Oyunda yeniyim. Kalıcı reward alabileceğim hiç quest yok mu ? Outfit seti veya farklı kozmetik veya kozmetik dışı herhangi bir şey ? 3 gündür oynuyorum gold hoarder dan quest alıp sandık bulup satıyorum.

4916 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Oyunda yeniyim. Kalıcı reward alabileceğim hiç quest yok mu ? Outfit seti veya farklı kozmetik veya kozmetik dışı herhangi bir şey ? 3 gündür oynuyorum gold hoarder dan quest alıp sandık bulup satıyorum.
    Tall Tales görevleri ve Seabound Soul ile Heart of Fire.

Sandık veya kaptan görevlerinde bayrak çekip 5 seviye yap öyle sat 2 katı rep ve gold veriyor. Söylediğim görevler zordur ve genel hikayesini oluşturur oyunun ama tatmin eder. Güzel setler verir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    848 Mesaj
    Arkadaşlar oyun çok keyifli . Yeni basladik ve 3 kisiyiz 3 kisilik secenek hangisi menüde baskalari girsin istemiyoruz 4. Kisi olarakda

|
    |

Biz de Gamepass üzerinden 2 arkadaş oynuyoruz. Eğer varsa 30 yaş üzeri katılmak isteyen müsait zamanlarda birlikte yelken açabiliriz.

|
    |
Reklamlar
Sohbet
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.