Şimdi Ara

Sea of Thieves [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
9
Favori
9.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 94
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 23 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • R-10 (8 mesaj) BlackLead (8 mesaj) aschil (7 mesaj) Nicholai Hel (6 mesaj) napolyon07 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (129 mesaj) Mobil (18 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Sea of Thieves [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar;

Bazılarınızın bildiği gibi iyi oyuncuların çoğu önceki Sea of Thieves TR discord'undan sebepsiz yere atılmış, atılanların arkadaşları da kendi istekleriyle sunucuyu terk etmişlerdir. Bunun akabininde bir ağabeyimiz tarafından yeni bir sunucu açılmış ve aktif oyuncuların çoğu yeni discord sunucusuna geçmişlerdir.

Bizlerle birlikte oynamak isteyen arkadaşlar için kalıcı discord davet linkimiz aşağıdaki gibidir.
    https://discordapp.com/invite/m3RH2wD

Çoğunlukla yeni arkadaşlara yardım edilmektedir. Adil bir şekilde yönetilen ve üye istekleri odaklı sunucumuza tüm korsanları bekleriz.
    |
    |

oyunu açtım 4 kişilik coop gözüküyor sadece ?

GALATASARAYIMIZ DA TERİM VE CENGİZ İ İSTEMİYORUZ !
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Haritada diğer multiplayer oyunculara ne sıklıkla denk geliyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kivalo -- 24 Ekim 2019; 19:7:12 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

multiplayer var mı oyunda ?

oyunu açtım 4 kişilik coop gözüküyor sadece ?
    Oyun multiplayer üzerine. Adventure kısmından 3. seçenek, alttaki yerden tek başına tayfasız da girebilirsin. Daha ufak bir gemi veriyor ama zevkli epey.
    |
    |
    |
    |

Toplamda kaç saat oynadınız ? Oyunu oynamayı düşünüyorum ama bir kaç yerde okuduğuma göre bir süre sonra aynı şeyler yapıldığı için sıkıyormuş ama tabi eski yorum bunlar mevcut hali hakkında fikrim yok bu sebeple sordum.
    |
    |
    phurba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yeni yeni oynuyorum diyebilirim.

evet internette oyunu kötüleyen çok fazla yorum var. sanırım ilk çıktığında içerik yeterli değilmiş. yanlış pazarlama stratejilerinin kurbanı olmuş gibi.

birde farklı bir tarzı olduğu için hızlıca içerik tüketmek isteyen yeni nesil oyuncu kitlesi sabredip oyunu öğrenmeden direkt kötülüyor olabilir. dinamiklerini öğrenmek için oyuna başlamadan önce birkaç video izlemek faydalı olur. bazen başınıza bir sürü şey geliyor bir görevi tamamlamak saatlerce sürebiliyor. bana göre işin asıl keyifli olan kısmı burası zaten.
    |
    |
    arakadamaniac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yarbay
    7046 Mesaj
    Oynayan var mi 3-4 kişilik ekibimiz var bekleriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    77 Mesaj
    merhaba görev çubuğu sorunu yaşan var mı ??? oyunu game pass üzerinden edindim. mause aşağı yukarı kaydırdığımda görev çubuğu çıkıyor
    |
    |
    http://forum.donanimhaber.com/m_99955543/f_//tm.htm#99955543
  • Binbaşı
    1799 Mesaj
    Biraz üzerine düşülse bu oyuna da Rainbow Six oyunu gibi Türkçe dil seçeneği eklenebilir. Özellikle steame geldiği fiyat üzerinden konuşursak bu oyunu da oynayan türk oyuncu sayısının çok olacağını düşünüyorum.

Her yerden sıkıştırmak lazım
    |
    |

https://store.steampowered.com/app/1172620/

İlk mesajı ve başlığı düzenleyiverdim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    7046 Mesaj
    20 yaş ve üstü beraber oynamak isteyen var mı?

|
    |
  • Yarbay
    9231 Mesaj
    30 ve üstü için beni de alın. Ne iş olsa yaparım.

Yalnız yüzme bilmiyorum.
    |
    |

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj
    Oyunu ilk çıktığında acayip beğenmiştim tam istediğim türde bir oyundu fakat fiyatı yüzünden uzak durmuştum. Steame 61 lira olarak gelince direk aldım ve bugün indirmesi bitti. Oyun tam umduğum gibi deniz ve gemi mekanikleri çok hoşuma gitti. Solo girmeme rağmen bayağı bir eğlendim güzel hazineler de bulmuşken ağlayan hazinenin gazabına uğradım en küçük gemimi 10 saniye içinde doldurdu ve batırdı. 20 yaş üzeri oynamak isteyen varsa ekleyebilir(ÖM'den yazarsanız sevinirim). Aslında Sea of thieves dh grubu kurulabilir beraber girmek isteyenler direk oradaki oyuncularla girebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalhero -- 5 Haziran 2020; 19:21:18 >

Xbox live nickim: mrsocrates35

Herkes eklesin, denk gelirsek beraber yelken açarız

|
    |
    smalhero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9231 Mesaj
    Discord kanalı açtım, oynamak isteyen arkadaşlar buyursun, oradan odalara ayrılırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 6 Haziran 2020; 23:20:50 >

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Discord kanalı açtım, oynamak isteyen arkadaşlar buyursun, oradan odalara ayrılırız.
    Hocam discord linki geçersiz tekrar paylaşır mısınız size zahmet
Radyo Dinle
SEO
Sohbet
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.