Şimdi Ara

Sea of Thieves [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
161
Cevap
9
Favori
9.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 95
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 2 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • R-10 (8 mesaj) BlackLead (8 mesaj) aschil (7 mesaj) Nicholai Hel (6 mesaj) napolyon07 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (129 mesaj) Mobil (19 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Sea of Thieves [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2374 Mesaj

Yok. 14 günlük denemenin ardından üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Yanlız abone olmak için kredi kartınızı kaydettirmeniz gerekiyor.
    |
    |
    webmaster33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunun şuan ki satış fiyatı ön sipariş ile aynı (230₺) bu şekilde giderse fazla satış rakamına ulaşamazlar. En azından 150 tl bandının altına inmeli. 3 ay boyunca kapalı betasını oynadım inanılmaz hoşuma gitti. Fiyatı düşerse almayı planlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şafak aydınlattığında hançerin ucunu, 3 Kral geçidi göstericek.

• Yarbay
    2041 Mesaj
    Beyler selam , ben oyunu oynuyorum isteyen ekleyebilir birlikte oynarız tek basına hem hafif zor hem de zevki cok cıkmyıor

GT: napolyon07

Gece müsait olunca gamepass alıcam deneme ile birlikte sizi eklerim hocam.
    |
    |
    napolyon07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ekleyin hocam, zevkli ama tek basına bir okadar da zor cunku. Millet 3-5 kisi gruplarla geziyor, aralarında dogru durust barınamıyorsunuz. Her nekadar hepsini tek basıma oldursem de adamlar gemide tekrar dogup geliyorlar size gemiyi de batıramayınca sıkıntı oluyor, tek kisi vakit yetmiyor yani hepsini bir arada yapmaya
      |
      |
      T R A G I C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      Sırf bu oyun için windows 8.1 bilgisayarıma dual boot ile windows 10 da kurdum. Oyunu oynamak için xbox game pass aldım 1 aylık bir siteden 25 tlye tekim birlikte oynayabiliriz. Bu oyunda nereden arkadaş ekleniyor bilmiyorum ama bu gece oyunun indirmesi biter.
      |
      |
      Bu arada arkadaşlar bir whatsapp grubu kurdum oynayanlar için, bana p.m olarak numaranızı atarsanız sadece oyunu oynayanları bir araya toplayım hızlı iletişim kurma ve paylasma amaclı kullanabiliriz.
      |
      |
      hafta sonu ben de aranıza katılacağım
      |
      |

|
      |

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

game pass ile windows 10da oynayabiliyor muyuz oyunu?

evet ben de o şekilde aldım oyunu.

Hocam ben gamepass 14 günlük denemeyi başlattım daha önceden bende oyun closed betada girdiğim için yüklüydü fakat şuan oyun açmaya çalıştığımda ekran geliyor gibi olup kapanıyor tekrar çözümünü biliyormusunuz?
      |
      |
      tavukum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
        quote:

Orijinalden alıntı: T R A G I C

Hocam ben gamepass 14 günlük denemeyi başlattım daha önceden bende oyun closed betada girdiğim için yüklüydü fakat şuan oyun açmaya çalıştığımda ekran geliyor gibi olup kapanıyor tekrar çözümünü biliyormusunuz?

Galiba oyunu yeniden indirmeniz lazım.

Tamamdır hocam aklıma öyle geldi ama belki vardır bir çözümü dedim yüklensin bakalım tekrar.
        |
        |
        tavukum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
          Arkadaşla 3-4 saat oynayıp sıkıldık, sandık aramaktan ve çok nadir karşına gerçek oyunlar çıkmasından başka bir olay yok mu bu oyunda? Bence bu oyuna xbox pass deneme süresi vererek büyük bir hata yapmışlar, acaba diyen adam kesinlikle almaz bu oyunu.
          |
          |
          |
          |

Deniz vs cok guzel ama oyunda yapilacak adam gibi sey yok. Hazine bulup, iskelet kesmekten baska kesinlikle yapilacak bir sey yok. Serverlarda adam yok, betasi daha doluydu. Cok fazla potansiyeli olan oyuna resmen hicbir sey yapmamislar üzücü.

Promises will go unfulfilled and faith will be let down.
        • Yarbay
          5712 Mesaj
          Tüm gün oyunu denedim, solo girdim çoğunlukla. Random oyuncularla dörtlüde oluşturabiliyorsunuz.
          İyi yanları;
          + Su efekti ve okyanusta yolculuk yapmak keyifli
          + Okyanus üzerinde aksiyon çok eğlenceli
          + Takım halinde oynuyorsanız çok keyifli, her ne kadar düz oyun gibi gözükse de taktik geliştirmeniz lazım kimi yerlerde
          + Oyuncular arası iletişim iyi olursa ve iş bölümü iyi düzenlenirse epic savaşlar çıkıyor
          + Gemi ve detayları çok iyi hazırlanmış

Kötü yanları;
          - Sadece kutu topla / karşılığında skinn al durumu bir yerde amaçsız hissettiriyor sizi
          - Eğer gemide hazine yoksa büyük ihtimalle ne oyuncu görürsünüz ne de boss
          - Hazine doldurduğunuzda gemiyi karşınızda büyük ihtimalle boss belirir, random olsa daha iyi
          - Oyun takım oyunu ve solo bir yere kadar dayanabilirsiniz, ya sıkılırsınız yada sıkarlar canınızı
          - Gemiler takım için dizayn edilmiş, demi su aldığında suyu boşaltırken aynı anda tekrar kayaya çarpabilir yada rotanızdan çıkabilirsiniz veyahut siz başka şeye konsantre olurken gemi çoktan batıyor olabilir
          - Su altı olayı yok, muz alıp su altını inceledim uzun zaman bir şey bulamadım olsa iyi olurdu hani
          - Tek düze oyun çoğu yerde
          ------------
          Eğer oyuna içerik eklenmezse tam anlamıyla balon gibi patlayacak eğer ki devamlı güncellenirse mükemmel bir oyun sizi bekliyor.
          ---------
          Edit: Oyunu oynarken aklıma neden Luffy ve tayfası geliyor bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 20 Mart 2018; 23:58:23 >
          |
          |

Xbox Series X - Nintendo Switch

• Yarbay
          5712 Mesaj

Hayır aksine en popüler günleri şuan oyunun, gemiye kutu koyunca diğer oyuncular işe dahil oluyor hocam.
          Mesela bir şey dikkatimi çekti 45 dakika boş bir şekilde dolaştım hiçbir oyuncuya rastlamadım bir ada da durup kuru kafa aldım akabinde dönerken rakip gemilere rastladım, gemiyi batırdım ama olsun
          |
          |
          IcyTea Lemon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox Series X - Nintendo Switch
        • Yarbay
          14706 Mesaj
          Bu gamepass 14 gün deneme ile play everywhere oyunları pc de oynanıyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
        Sayfa:
        Reklamlar
        Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
        Sohbet
        Ekonomi
        kripto para haberleri
        Bu sayfanın
        Mobil sürümü
        Mini Sürümü

BR5
        0,458
        1.2.165

Reklamlar
        - x
        Bildirim
        mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.