Şimdi Ara

Sea of Thieves [PC ANA KONU] Türkçe (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
13
Favori
22.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 260 lira çok pahalı steam'e de gelmeyecekmiş.Ucuzlayana kadar almam, o zamanda aktif oynayan sayısı düşer herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

260 lira çok pahalı steam'e de gelmeyecekmiş.Ucuzlayana kadar almam, o zamanda aktif oynayan sayısı düşer herhalde

oyun çıkınca plati.ru ya bi bakın.microsoft oyunları ucuz bir şekilde oynatan bir yöntemleri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durmaplay yada kinguin'de baya ucuz onlar nedir? Sea of Thieves Beta Access diye geçiyor.
  • rdkd R kullanıcısına yanıt
    çarşamba gününe kadar sürecek olan betanın kodları sonrasında oynayamıyorsunuz bir daha
  • oyun çok pahalı ya key nerden bulabilirim az oynayıp heves alıyım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandora666tr

oyun çok pahalı ya key nerden bulabilirim az oynayıp heves alıyım bari

durma play veya kin guin den alabilirsin. (Sadece kapalı beta erişimini) Durma play den 19 liraya aldım ben. kinguinde gün içerisinde değişiyor fiyat 12-20 TL arası. Gayette zevkli.Denemek için almıştım memnun kaldım. Tam sürüm çıktığında daha ucuz fiyat imkanı olursa alırım tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I_can -- 28 Ocak 2018; 13:6:36 >
  • Oyun cidden harika görünüyor . İzlediğim yayınlar ve videolar doğrultusunda. Ama cidden bizim için çok pahalı . Yurtdışı satış fiyatı aslında 60 dolar ama malum kurdan dolayı bize pahalı geliyor . Umarım çıktığı zaman ucuzlar da oynayabiliriz.
  • Twitterdan kod bulunurdu evvelden, şimdi hiç yok. Deneyemedik bi oyunu..

• Bu oyunu bir ara Microsoft Store dan rise of tomb raider alırken bölge değiştirip uyguna alınmıştı. Aynı yöntem ile uyguna alınabilir mi acaba ? Yoksa bu durum kapatıldı mı ? Bilgisi olan var mı ?
  • Oynayan arkadaşlar , oyunda amaç nedir ? Büyük gemilere sahip olmak , chest toplamak falan ne işe yarıyor ? Diğer gemilerle hangi amaç için savaşıyoruz daha fazla chest için mi? Aynı anda kaç kişi bir serverda oluyor vb. oyun hakkında bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

• Betayı beraber oynamak isteyen varsa pm atın ekleşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windmark -- 29 Ocak 2018; 13:58:57 >
  • Oyunu aktif olarak oynayan arkadaşlar özel mesaj gönderirse sevinirim, editörlük yapmak isteyenlerde lütfen mesaj atsın.
  • Scale teste keşfettiğim bi kaç şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beful -- 20 Şubat 2018; 18:3:39 >
  • Yarın açılıyor fakat konu gram ilgi çekmemiş. Sanırım fiyatından ötürü ilgi çekmedi, ben inanılmaz böyle korsancılık manyağıyım. Aynı contenti sunuyor olsun böyle yıllarca yine sıkılmam ki oyunun denizi harika ötesi. Fakat öğrenci olduğum için alamıyorum dehşet pahalı 250 lira nedir arkadaş. Sanırım türklerden pek oynayan olmayacak, sizce 2 hafta sonra unutulur mu oyun? Hiç izlediniz mi twitchden vs. İçim gidiyor ama arkadaş diyor ki 250tl bayılıcaksın sonra 2 hafta olacak olmayacak oyun unutulacak boşa gidicek paran. Ya cidden biriktirip alıcam ya da almayacağım görüşler için geldim konuya ama bomboş
  • Oyun güzel eyvallah da 250 lira verip hype balonu sönünce bir köşeye atılacak bir oyun olacak bence. Sunduğu içerik öyle uzun süre saracak bir olay değil, parasını kesinlikle hak etmiyor.
  • Bana da içerik olarak yeterli gelmedi, ileride içerik eklenmeye devam edilecekmiş. Fiyatını, içeriğini vs. geçtim oyunun çıkışından 3 ay sonra mikro ödeme sistemi gelecekmiş ? Yani saçmalığın daniskası, tam olarak ne satacaklar bilmiyorum ama oyun içine doğrudan etki ederse aşırı saçma olur.
    ------
    Her şeye rağmen oyunun kendisi kesinlikle güzel ve eğlenceli duruyor, birde üstüne arkadaş ortamınız varsa uzun süre götürür sizi. Birde oyun tam yayıncılar için yapılmış gibi yani izlemesi de eğlenceli duruyor.
    Oyunu oynamak isteyenlere tavsiyem biraz beklemeleri yönünde, aceleci davranmayın. Oyun tam çıkışını yapsın, boyunun ölçüsünü görüp ondan sonra 250 TL eder mi etmez mi onu tartışırız.
  • Bu arada;

xbox play anywhere özelliği var oyunun, yani hem xbox üzerinden hemde bilgisayar üzerinden game pass ile oynayabileceğiz.
    game pass 14 gün ücretsiz aylık 29 ₺
    oyun 00.00 da açılışını yapacak
    ilgililere duyurulur
  • Arkadaş oyunun mantığını biraz anlatabilir misiniz pubg tarzı mı oluyor eger 1 2 4 oynanacaksa

Mesela ben aynı hesapla 2 3 tayfa birden 2 3 farklı gemi oynayamazmiyim

Mmorpg tarzı mı yoksa oyunlar oubg gibi bitiyor mu

• Oyun çıktı xbox game pass 14 günlük ücretsiz denemeyi aldım şuanda yükleniyor. ayda 30 liraya sea of thieves oynayabilirsiniz
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    İstediğimiz zaman iptal edebiliyoruz değil mi? Bir bağlayıcılığı yok yani?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.