Şimdi Ara

>>> SE Xperia™ RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD 720P < (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.123
Cevap
27
Favori
259.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sorum telefonunu orjinal fabrika çıkışlı film ile kullananlara. Sizinde ekranınızda çok fazla toz birikiyor mu? Tüm ekran filmleri bu sekilde toz kapıyor mu? Olmazsa, gereksiz bulmama rağmen bu orjinal filmin üzerine bir film daha yapıştırıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeagle_c -- 2 Ocak 2012; 17:49:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano

Telefon kapalı olduğunda alarm çalmıyor mu? Bende çalmıyor da...

hocam benim bildiğim kapalıyken tüm androidlerde çalmıyor alarm.
  • bende almayı düşünüyorum ama ekran küçüklüğü caydırıyor kullanan arkadaşlar internette gezerken genelde okunacak şeylerde sıkıntı cıkarıyormu?
  • @hldn

O ses aradaki ufak bir boşluktan geliyor. Esneme payı yada hoparlörün boşluğu olabilir.
    Bence birşey yapmaya gerek yok, orayı kırmak için epey yetenekli olmak lazım.

@volcano

Telefon kapalıyken alarmlar çalmıyor doğrudur, androidlerin hiçbirinde çalmıyor olsa gerek bildiğim kadarıyla.

@blackeagle_c
    Ekrandan ziyade kenarların araya giriyor gibi sanki bende ona takanlardanım ama alışmaya başladım.

@simtoecoten

Ekran bana yetiyor. Aslına bakarsanız 4" bir cihazı taşıması , kullanması yönlerinden sevmediğim için bana göre ideal.
    Beklentileriniz farklıysa bilemem tabi.

Niye böyle gaza geldiysem tüm sorulara bir cevap verme ihtiyacı hissettim içimde

• O çıtırtı sesi altta hoperlörden geliyor. Plastik esnemesi.
  • Bende yurtdışından alacağım . Ray 500 TL gibi bir fiyata gelecek , Neo ( V değil ) ise 650 TL .
    İkisi arasında kaldım , ekran ve cihaz boyutunu bir kenara koyarsak , aralarında
    ne gibi farklar var , hangi özellikler diğerinden daha üstün .
    Ayrıca yurtdışı cihazlarında garanti sorunu olacak . Ne diyorsunuz buna . Yurtdışından
    almaya değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanamersin -- 3 Ocak 2012; 14:35:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanamersin

Bende yurtdışından alacağım . Ray 500 TL gibi bir fiyata gelecek , Neo ( V değil ) ise 650 TL .
    İkisi arasında kaldım , ekran ve cihaz boyutunu bir kenara koyarsak , aralarında
    ne gibi farklar var , hangi özellikler diğerinden daha üstün .
    Ayrıca yurtdışı cihazlarında garanti sorunu olacak . Ne diyorsunuz buna . Yurtdışından
    almaya değer mi ?

üstünluk yok galiba benim bildiğim iki fark var
    1- neo da min hdmi var ray de dlna var.
    dlna (Digital Living Network Alliance) kısaca eğer kullandığın elektronik aletlerde dlna varsa bunları birbirine bağlaya biliyorsun

Bu teknoloji sayesinde oturma odasındayken cep telefonunuzdan genç odasındaki bilgisayara bağlanabiliyor ve bilgisayardaki müzikleri dinleyebiliyor, videoları izleyebiliyorsunuz. Aynı şekilde salonda açık olan televizyondaki yayını genç odasındaki bilgisayarımızdan rahatça izleyebilir, tam tersinde de bilgisayarımızdaki bir filmi salondaki televizyondan izleyebiliyoruz. Kulağa oldukça hoş gelen bu teknoloji LCD ve LED tvlerle birlikte pek çok üründe standart olmaya başladı..
    alıntıdır.
    2- neo da 480 x 854 pixels, 3.7 inches (~265 ppi pixel density) ray de 480 x 854 pixels, 3.3 inches (~297 ppi pixel density)

yanlışım varsa düzeltin...

• Arkadaşlar cihaz hangi video formatlarını destekliyor? divx xvid desteği olmadığını duydum, avi oynatmıyor mu?
  • Arkadaşlar 2.3.3 ve 2.3.4 sürümleri arasında farkedilebilir ölçüde hız farkı var mı? Ayrıca güncelleme yapınca telefonu aldıktan sonra yüklemiş oldugumuz uygulamalar veya cekilen fotolar, kaydedilen numaralar vs siliniyor mu?
  • Sürüm yükseltirken gitmiyor diye hatırlıyorum. Düşüreceğin zaman herşey gidiyor.
  • nusibet : Aklına gelebilecek her türlü video formatını destekliyor. Her türlü altyazıyı da.
  • Ben de dün gece itibariyle hızlıal dan xperia ray siparişi verdim.Heyecanla ve endişe ile bekliyorum.Hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinoglu

Ben de dün gece itibariyle hızlıal dan xperia ray siparişi verdim.Heyecanla ve endişe ile bekliyorum.Hayırlısı bakalım.

Hayırlı olsun. Sorunsuz sıkıntısız güle güle kullanın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

quote:

Orijinalden alıntı: aydinoglu

Ben de dün gece itibariyle hızlıal dan xperia ray siparişi verdim.Heyecanla ve endişe ile bekliyorum.Hayırlısı bakalım.

Hayırlı olsun. Sorunsuz sıkıntısız güle güle kullanın .

Teşekkürler kardeşim.
  • Yeni Playstation emülatörü çıktı arkadaşlar. Efsane PS oyunlarını ve PSP oyunlarını telefonumuzda gayet akıcı oynayabiliyoruz. Metal Gear Solid favorimdir.
  • Adını da yazabilir misiniz ?
  • Şu telefonun kamerası için olumsuz yönde eleştiriler olmasaydı Teknosa turuncu indirimdeki fırsatı kaçırmadan alacaktım ama neo ile fark var diyorlar.
  • Benim fikrim donanımsal bir sıkıntı yok kamerada. Yani yazılımla düzeltilebilir, o yüzden vazgeçilecek bir sebep değil gibi geliyor.
  • Ebay'den sipariş ettiğim(hepsi 4 dolar) rubber tarzı kapaklarım gelmiş bugün. Cuk oturdu,telefon çok ince geliyordu elime hem o ortadan kalktı hemde aman çizilecek,aman lekelenecek derdi ortadan kalktı :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XperiaRay -- 4 Ocak 2012; 19:34:41 >
  • Güzele benziyor. Kargo parası nasıl peki ?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.