Şimdi Ara

>>> SE Xperia™ RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD 720P < (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.123
Cevap
27
Favori
259.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Benımde bır sorum olucak 1 hafta once telefona ait guncel olan facebook uygulamasında sohpettekı arkadaslarımı goruyordum ancak dedıgım gıbı son 1 haftadır arkadas lıstesı alınamıyor lutfen daha sonra tekrar deneyın uyarısı cıkıyor.Aklıma facebook verılerını sıfırlama geldı sıfırladım ama durum hala aynı.Sızın gorusunuz nedır ?

2.si
    quote:

arkadaşlar 3g den 2g ye geçemiyorum nasıl olur bu iş.
    ŞARJ için geçecem ama elle şebeke seçiyorum ama kendinden gene 3g ye geçiyo çözemedim.

Veri trafıgını actıgımız pencerede Ag modu dıe bır secenek var ordan (Yalnızca WCDMA-Yalnızca GSM ve WCDMA/GSM)dıe uc secenek cıkıyor.2g ıcın Yalnızca GSM secenegı secmek gerekıyor ama 3g secılecekse Yalnızca WCDMA veya WCDMA/GSM secenegını secmek yeterlı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafor

güncelleme yaptın mı ,?

evet hocam guncelleme yaptım androıd 2.3.4 yuklu su an. Sony Ericsson PC Companionda telefon guncel olarak gorunuyor sasırdım kaldım servısemı gondersem gondermesemmı ayarladan kaynaklanan bı problemmı acaba fabrıka halıne alıp programları tekrarmı yukleyım bu konudakı fıkırlerınız nelerdır :S
  • Haftasonu Vatandan (mağazadan) aldım arkadaşlar. Hafta sonu %25 indirimler oluyor. %25 indirimli world e 10 taksit yaptırdım. 857 TL fiyatı vardı. Şimdilik en uygunu bu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatıhbrck

Benımde bır sorum olucak 1 hafta once telefona ait guncel olan facebook uygulamasında sohpettekı arkadaslarımı goruyordum ancak dedıgım gıbı son 1 haftadır arkadas lıstesı alınamıyor lutfen daha sonra tekrar deneyın uyarısı cıkıyor.Aklıma facebook verılerını sıfırlama geldı sıfırladım ama durum hala aynı.Sızın gorusunuz nedır ?

2.si
    quote:

arkadaşlar 3g den 2g ye geçemiyorum nasıl olur bu iş.
    ŞARJ için geçecem ama elle şebeke seçiyorum ama kendinden gene 3g ye geçiyo çözemedim.

Veri trafıgını actıgımız pencerede Ag modu dıe bır secenek var ordan (Yalnızca WCDMA-Yalnızca GSM ve WCDMA/GSM)dıe uc secenek cıkıyor.2g ıcın Yalnızca GSM secenegı secmek gerekıyor ama 3g secılecekse Yalnızca WCDMA veya WCDMA/GSM secenegını secmek yeterlı..

EYVALLAH TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİ İÇİN.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaddafi

Haftasonu Vatandan (mağazadan) aldım arkadaşlar. Hafta sonu %25 indirimler oluyor. %25 indirimli world e 10 taksit yaptırdım. 857 TL fiyatı vardı. Şimdilik en uygunu bu bence.

bu gün de %25 indirimi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaydediliyor

quote:

Orijinalden alıntı: kaddafi

Haftasonu Vatandan (mağazadan) aldım arkadaşlar. Hafta sonu %25 indirimler oluyor. %25 indirimli world e 10 taksit yaptırdım. 857 TL fiyatı vardı. Şimdilik en uygunu bu bence.

bu gün de %25 indirimi var.

World'e 3 ay taksit erteleme var. Nisan'da başlıyor taksitler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkmemre

merhaba arkadaslar bende bi ray gold kullanıcısıyım telefonu alalı yaklasık 2 hafta oldu ama bı sorunum var telefonla skypeye gırıp 1 2 saat gorustukten veya baska bı uygulama muzık vs kullandıktan sonra telefon kendı kendıne reset atıyor acıyorum tekrar reset atıyor bataryayı cıkarp taktıgımda reset atması gıdıyor ne yapmalıyım servısemı gondermelıyım böyle birsey basına gelen varmı yardımcı olabılecek cok acayıp bır sekılde sogumus durumdayım telefondan :S yardımlarınızı beklıyorum :(

arkadaslar bunun hakkında fıkrı olan yokmu :S
  • quote:

quote:

merhaba arkadaslar bende bi ray gold kullanıcısıyım telefonu alalı yaklasık 2 hafta oldu ama bı sorunum var telefonla skypeye gırıp 1 2 saat gorustukten veya baska bı uygulama muzık vs kullandıktan sonra telefon kendı kendıne reset atıyor acıyorum tekrar reset atıyor bataryayı cıkarp taktıgımda reset atması gıdıyor ne yapmalıyım servısemı gondermelıyım böyle birsey basına gelen varmı yardımcı olabılecek cok acayıp bır sekılde sogumus durumdayım telefondan :S yardımlarınızı beklıyorum :(

arkadaslar bunun hakkında fıkrı olan yokmu :S

Yazılımsal bir sıkıntı olabilir diyeceğim ama bahsettiğiniz süreler (1-2 saat skype, müzik uygulama vs.) aklıma acaba yoğun kullanımda cihazda bir ısınma vs sonrası böyle bir sorunun yaşanabileceği sorusunu getiriyor. Böyle bir tespitiniz oldumu, aşırı ısınma vs gibi..

Yukarıda şekilde sadece böyle bir sorun bahsettiğiniz şekildeki yoğun bir kullanımdan sonra oluyorsa, diğer zamanlarda herhangi bir sorun yoksa bundan olabilir. Ama normal zamanlarda da bu sorun tekrarlıyor ise bir servise danışmanıza/göstermenizde fayda var.

• yok hocam ısınma kesınlıkle olmuyor dun 2 saat muzık dınledım telefonu koydum uyudum sabah yıne reset atmıs kalktıgımda sonra pın gırdım 2 3 defa daha reset attı boyle daha sonra pılı cıkarttım tekrar taktım yerıne duzeldı.. yanı yaptıgım bırseyde yok pek anlayamıyorum ılkkez androıdlı bı telefon kullanıyorum boyle olmasıda acayıp canımı sıkıyor
  • Güncellemeyi yaptın mı ? Yapmadıysan cihazı PC Companion ile güncelle.

Güncelleme sorunu yoksa cihaza hard format yap,

Gene düzelmezse flashlayarak yeniden rom yükle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafor

Güncellemeyi yaptın mı ? Yapmadıysan cihazı PC Companion ile güncelle.

Güncelleme sorunu yoksa cihaza hard format yap,

Gene düzelmezse flashlayarak yeniden rom yükle.

evet hocam dün fabrika ayarlarını tekrar yükledim aldıgım gune donderdım ama yıne dun aynı sorunu verdi.
    pc companion ile güncelledim hocam telefonu su an pcye taktıgımda güncel olarak görmektedir.
    biraz yabancı oldugum ıcın bu konuya flashlayarak yenıden rom yuklemeyı bılmıyorum acıkcası nasıl yapıldıgını :S
  • Nette arattır bir sürü manuel var resimli olarak .. Nasıl rom yüklenir diye ara.
  • hocam rom yukleme telefonu garantı dısı bıraktıgı gıbı bazı seyler yazıyor forumlarda dogrumu acaba yada bırakmayan bı program bılıyormusunuz :S
  • quote:

hocam rom yukleme telefonu garantı dısı bıraktıgı gıbı bazı seyler yazıyor forumlarda dogrumu acaba yada bırakmayan bı program bılıyormusunuz :S

Bahsettiğiniz olay normal değil o zaman, ısınma vs'de yoksa. Cihaz da en son güncel version diyosunuz. Bu durumda yazılımsal birşey olma ihtimali ekstrem bi takım programlar yükleyip root olup teknik olarak makinayı kurcalamadıktan sonra zayıf kalıyor o zaman.

Cihazı garantili ve Türkiyeden aldıysanız bence ROM vs işine girerek hiç fantazi yapmayın. Donanımsal birşey ise bu sefer daha çok sıkıntı çekersiniz. Malum buralarda garanti kapsamından cihazı çıkarmak için özel bi çaba sarfederler, uğraşırsınız. Bence direk servise götürün cihazı, sorundan bahsedin. En kısa zamanda çözüm beklediğinizi filan söyleyin. Ya da yakın zamanda aldıysanız 15 günü vs geçmediyse aldığınız yere direk götürün belkide tamamen yeni cihazla değiştirirler veya daha pratik bir yol gösterirler.

• Serviste süründürürler onuda söyleyim.. yazık olmuş, geçmiş olsun. ROM olayı eğer orjinal rom yüklersen garanti dışı bırakmaz. Ama tabi riskli şeyler , ben servisi en son çare olarak öneririm.
  • Telefonum elime ulaştı. İki tane sorum olacak.

1) Wifi 'yi ilk başta görmüyordu telefon. Başka ağları görüyor bizimkini görmüyordu kanal değiştirdik falan hallettik. Bağlandık ama internete giremiyorum telefondan Wifi ile. Normal şebeke üzerinden bağlanabiliyorum. Ayrıca evdeki ağa da bilgisayarlardan ve telefonlardan bağlanıyoruz yani sıkıntı yok. Telefon ile bağlantıyı kurabilmek için benim kaçırdığım birşey mı var ?

2 ) Hafıza kartına spk dosyaları attım, bilgisayarla bağlantıyı kestikten sonra telefonda bu dosyaları göremiyorum. Böyle tüm dosyalara ulaşmayı sağlayan kendi özelliği var mı ? Yoksa bununla ilgili bir program tavsiye edebilir misiniz ?
  • Radyasyon yayınımı sanırım 0,96 ama arc 0,66 diye biliyorum sizce değermi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarper 77 -- 29 Aralık 2011; 20:14:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zemzem27

quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

Sipraişi verdim artık. Zaten yanındaki hafıza kartları pek performanslı olmuyor bildiğim kadarıyla. O yüzden dayanamadım aldım.

Aranıza katıldım bakalım.

cihaz elinize geçinçe şu türkcell programları ile ilgili haber verir misiniz?
    siteye sordum hafıza kartını ama henüz cevap gelmedi dediğim gibi onunla alakalı da
    bilgilendirirseniz sevinirim

sitede aynı gün kargo edildiği yazıyordu cihaz elinize ulaştı mı acaba?
    bu arada cihazınız hafıza kartsız gelicek muhtenmelen hafıza kartı göndermiyolarmış

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.