Şimdi Ara

>>> SE Xperia™ RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD 720P < (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.123
Cevap
27
Favori
259.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  >>> SE Xperia™  RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD  720P <

>>> SE Xperia™  RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD  720P <

>>> SE Xperia™  RAY | 1 GHz | Android 2.3 | 3.3'' Bravia Engine | 8 MP Exmor R' - HD  720P <

• Ayakkabın güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafor
    Ayakkabın güzelmiş

eyvlh sağolasın ... Daha iyisi senin olsun ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafor

3G kapalıysa ( Sadece GSM modu ), Wi-fi sürekli kullanmıyorsan , ekran parlaklığı yarıdaysa, gereksiz uygulamalar arka planda sürekli çalışarak CPU' ya yüklenmiyorsa , sürekli film, oyun , müzik ile uğraşmıyorsan , arada bir bakıyorsan 3 gün gider. Evvelki hafta yoğun bir iş tempom vardı , öyle bir periyod geçirdim ve bende bizzat gördüm 3 günü çıkardığını..

yani hiç kullanmassan

• quote:

Orijinalden alıntı: mnkry

Fotoğraflar için çok teşekkürler, boş bi zamanında birde gece flaşlı-flaşsız çekilmiş foto koyarsan çok güzel. Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RouL -- 22 Aralık 2011; 17:21:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onder748

quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

Pil performansı 2.3.4 güncellemesinden sonra 3 günü geçti.
    Kamerası gayet iyi, renkler canlı 10 cm den çok güzel netlik elde ediyor.
    Radyoyu açmayan arkadaş yalnız değil ben 1 aydır açmadım radyoyu.

hocam,
    benim merak ettiğim sarjı nasıl 3 gün gider ben anlamadım.
    benim ki 20 saatte yerlere seriliyor. Ne yapıyorum dersen:
    1 saat toplamda tel görüşme
    3 saat wi-fi internet ve yazışma, mail vs.
    1 saat kadar 3g internet. tabi bu arada devamlı 3g açık ve avea kullanıyorm
    biraz da yani yarım saat kadar da oyun oynuyorum. sabah 6 ta çektiğim şarjdan akşam 23 gibi %7 oluyo.

günde 1 saat görüşme,
    1 saat de wifi ile internet,
    3g kapalı
    3gün 9 saat 31 dk daha 4-5 saat giderdi %10 da ama şarja taktım

• quote:

Orijinalden alıntı: hasakin1

selam arkadaşlar cihaz her şeyiyle mükemmel bence kamera konusuna gelince çektiği resimler gayet iyi prof çekimler istiyorsak haksızlık olur bence çok başarılı 1 aydır kullanıyorum pil süresi haricinde bir sorun yaşamadım buda normal bir durum diye düşünüyorum kullanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun derim

aldım kullanıyorum yine alırım

arkadaşlar yedek pil almak istiyorum seyehatlerde yanımda bulundurmak için orjinal pil nereden alabiliriz

selamlar yokmu bu konuda yardımcı olabilecek bilgisi olan

• Asya Telekom'da bulabilirsin sanırım orjinal pili. Telefon açıp veya mail atarak bilgi alabilirsin.
  • önceki sayfalarda bir yurtdışı site de de satılıyordu. Var linki..
  • arkadaslar sony xperia ray almayı dusunuorm fakat kafamı kurcalayan bişeyler telefondaki ana ekrandaki simge boyutları cok kucuk geldi gözüme aynı pc deki gibi simge boyutlarını büyütme seçeneğimiz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaydediliyor

benim merak ettiğim ekranın dar olması oyunlarda sorun yaratıyormu?kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim almak için son kriterim bu olacak.

Aynen yaa gecen hafta sonu kipada elime aldım telefonu cok cok dar geldi banada :/ İnternette gezinirken oyun oynarken film izlerken falan daralırım :D
  • Ekran ideal gençler, ekranı büyük büyük dediğiniz modellerin ekranları 3,7" en büyüğü hadi 4" . Bunun ekranı da 3.3
  • Fotoğraf çekimi ile ilgili olarak aşağıdaki linki buldum, oradan da bakabilirsiniz arkadaşlar. Burada telefon ile ilgili incelemede mevcut. Değişik ışık şartlarında ve mekanlarda çekilmiş Foto örnekleri var. Büyük halleride konulmuş, benim yüklediğim fotolar dışında size daha iyi bir fikir verebilir.

www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/sony-ericsson-xperia-ray-1028477/review?artc_pg=6
  • quote:

quote:

quote:

hocam,
    biraz da yani yarım saat kadar da oyun oynuyorum. sabah 6 ta çektiğim şarjdan akşam 23 gibi %7 oluyo.

günde 1 saat görüşme,
    3g kapalı

o zaman sunu denemek lazım.
    3g yerine 2g. Nasıl olacak bakalım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam,

günde 1 saat görüşme,
    3g kapalı

o zaman sunu denemek lazım.
    3g yerine 2g. Nasıl olacak bakalım.

bakın benim ki nasıl bundan sonra 3g yi kapatayım bakalım naolacak.

• quote:

Fotoğraf çekimi ile ilgili olarak aşağıdaki linki buldum, oradan da bakabilirsiniz arkadaşlar. Burada telefon ile ilgili incelemede mevcut. Değişik ışık şartlarında ve mekanlarda çekilmiş Foto örnekleri var. Büyük halleride konulmuş, benim yüklediğim fotolar dışında size daha iyi bir fikir verebilir.

www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/sony-ericsson-xperia-ray-1028477/review?artc_pg=6

Çok teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için. Kamerayla ilgili bi sorun kalmadı, bence tatmin edici.
    Onun dışında ekran boyutu bence tatmin edici derecede. iphone 4 ü dahi tek elimle zor kullanabiliyorum, kesinlikle benim için ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: RouL

quote:

Fotoğraf çekimi ile ilgili olarak aşağıdaki linki buldum, oradan da bakabilirsiniz arkadaşlar. Burada telefon ile ilgili incelemede mevcut. Değişik ışık şartlarında ve mekanlarda çekilmiş Foto örnekleri var. Büyük halleride konulmuş, benim yüklediğim fotolar dışında size daha iyi bir fikir verebilir.

Çok teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için. Kamerayla ilgili bi sorun kalmadı, bence tatmin edici.
    Onun dışında ekran boyutu bence tatmin edici derecede. iphone 4 ü dahi tek elimle zor kullanabiliyorum, kesinlikle benim için ideal.

Rica ederim, işinize yaradıysa ne ala. Telefon kibar ve şık o yönden içiniz rahat olsun. Kullanımı da çok keyifli. Ekran ile ilgili bakın şöyle bir bilgi vereyim. Ben yakın zamanda xperia arc, galaxy note, galaxy nexus, sensation vs kullandım, deneme fırsatım oldu. Hepsinin kendisine göre farklı avantajları ve ekran teknolojileri var. Ama sony'nin bravia ekran teknolojisi bir başka güzel geliyor bana. Beyazlar daha bir beyaz, renkler daha bir doğal ve canlı geliyor. Tabi bu zevke göre değişir sonuçda zevk ve renk meselesi :o) ..

• Bursa da ray için delikli arka kılıf bulamadım. ray için hiç bir çeşit kılıf yok. başka modellerin kılıfını uydurursan belki. bursa da bulabilen var mı ?
  • Tırtlar vadisinde polat ın bu telefonu kullandığını gören arkadaşım bu gün almaktan vazgeçti Farklı model için tekrar araştırmaya koyuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

Tırtlar vadisinde polat ın bu telefonu kullandığını gören arkadaşım bu gün almaktan vazgeçti Farklı model için tekrar araştırmaya koyuldu

Maalesef;ama yapacak birşey yok.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.