Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.373
Cevap
33
Favori
802.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: playmaker10

quote:

Orijinalden alıntı: ahmedoff

quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

quote:

Orijinalden alıntı: ahmedoff

bazı uygulamalar sürekli çalışıyor, uefa.com gibi, bunların kendi kendine açılmasını istemiyorsak, yani istediğimiz zaman çalışmasını nasıl ayarlayacağız?)

uefa.com'u silebilirsiniz ancak bazı uygulamaların çözümü yok, yüklü oldukları sürece siz ne kadar kapatsanız da tekrar açılırlar. Ancak automatic task killer gibi programlarla program çalıştıkça otomatikman kapatılmasını sağlayabilirsiniz, ama o zaman da sürekli çalışıp kapanır uygulama. Bence fazla dert etmeyin, sistem zaten fazladan ram ihtiyacı olduğunda kullanılmayan programları kapatıyor

aralarında silebileceğim uygulamalar var, ama kendi kendine açılıp internet kotasından yiyenler var, asıl sorun onlar, o programlara ihtiyacım olduğu için de silemiyorum)

o programlarda senkronizasyon ayarı olması lazım, senkronizasyonu kapatırsanız internete de bağlanmaz

maalesef yok, ne ise sağlık olsun) cevap için teşekkürler)

• quote:

Orijinalden alıntı: comersale

Arkadaslar forumdan bayadir uzağım. Cvp yazildiysa, konu tartisildiysa afbuyrun ;) yeni güncelleme uyarısı verdi ve yaptım. Herhangi bir değişiklik göremedim. Bilgisi olanlar var mı bu konuda ? Bu neyin guncellemesiydi?

ben de uzağım ve ben de değişiklik göremedim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaokeer

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaokeer

ben silikon kılıf ya da fileli kılıf gibi bişey almak yerine ipg full koruma aldım,hem telefonun estetiğine zarar vermiyo,hem gerek arka kapağın çizilmesini gerek yanlarındaki parlak malzemenin soyulmasını engellio yalnız ipgnin ekran filmi çok can sıkıcı oluyo,görüntüyü çok bozuyo ayrı olarak mat film aldım,telefonun çizilcek bi yeri kalmadı yani telefonu düşürmediğim sürece sorun çıkacağını sanmıyorum
    ayrıca mat film ekranın yansıma yapmasını engellediği için güneş altında daha güzel görüntü vercek diye umuyorum,henüz o kadar güneşli bi günde deneme fırsatım olmadı ama genel olarak memnunum mattan,alacaklara da tavsiye ederim.

@KKopru
    evde tek fotoğraf çekebilen alet telefon olduğundan paylaşamcam malesef

@SyNeRGeNIX
    telefonun ışığı kapalıyken gayet mat lcd monitörler gibi görünüyo ışık açıkken film olduğu bile anlaşılmıyo.ipg'nin ekran filmi çok kötüydü bi de bulaşık deterjanı,su kullanıldığı için uygularken,yapıştırdığımda pembeli-yeşilli pikseller oluştu,gece yatarken içime dert oldu ya ekrana bişey olduysa diye çıkardım ekrana bişey olmamış,1 gün bile kullanamadım yani ama geri kalan parçalarından memnunum

quote:

ahmedoff

tekrar teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

quote:

Orijinalden alıntı: gt007

quote:

Merhaba arkadaşlar bir türlü kaliteli bir kulaklık alamadım:( sizce sony ericsson bass reflex mh-500 nasıl bir kulaklıktır?Yetkili serviste çok pahalı ebay dakiler güvenilir orijinalmidir?Nereden bulabilirim?

hocam asya telekom bunada fiyat verdi 10 euro

hocam 25 +5 tl kargo diyolar sizce almalımıyım bu modeli ses kalitesi nasıldır.Geçen teknosada bi powerway kulaklık aldım ses iyi di bass olmasada orijinalden volume yüksekti ama bozuldu ben zar zor olsa geri iade ettim.11 tl boşuna vereceğime adam gibi se kulaklık alırım bu daha mantıklı geldi bana:)

ben geçen gün gittim bizzat ankara asya telekomdan aldım kulaklığı mh650 model olanı. kutudan çıkanla aynı. benim için önemli olan konuşma kalitesi. gayet başarılı ama müzik dinleyeceksen tercihler var. bu arada 25 tl ye aldım.

• valla bende dediğim gibi bugun aldım inceledim pek yapacak bişi bulamadım :D bi kaç basit oyun indirdim derken 4.0.2.a.0.62 diye yeni güncelleme var dedi yüklesemmi bilemedim ne dersiniz bilgisi ilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: comersale

Arkadaslar forumdan bayadir uzağım. Cvp yazildiysa, konu tartisildiysa afbuyrun ;) yeni güncelleme uyarısı verdi ve yaptım. Herhangi bir değişiklik göremedim. Bilgisi olanlar var mı bu konuda ? Bu neyin guncellemesiydi?

Ram kullanımında bazı iyileştirmeler var. Bir de Neo V'lerdeki reset sorununa çözüm getiriyor diye biliyorum. Ama çok fazla gözle görülür bir değişim beklemeyin, asıl değişim ics'de
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar bir türlü kaliteli bir kulaklık alamadım:( sizce sony ericsson bass reflex mh-500 nasıl bir kulaklıktır?Yetkili serviste çok pahalı ebay dakiler güvenilir orijinalmidir?Nereden bulabilirim?

hocam 25 +5 tl kargo diyolar sizce almalımıyım bu modeli ses kalitesi nasıldır.Geçen teknosada bi powerway kulaklık aldım ses iyi di bass olmasada orijinalden volume yüksekti ama bozuldu ben zar zor olsa geri iade ettim.11 tl boşuna vereceğime adam gibi se kulaklık alırım bu daha mantıklı geldi bana:)

ben geçen gün gittim bizzat ankara asya telekomdan aldım kulaklığı mh650 model olanı. kutudan çıkanla aynı. benim için önemli olan konuşma kalitesi. gayet başarılı ama müzik dinleyeceksen tercihler var. bu arada 25 tl ye aldım.

bende geçen perşemde mh-500 aldım bass reflex olanında düz kulak içi değil.X10 da verilen kulaklıkmış biraz eski ama mh-650 ses kalitesi iyi olacağını düşünüyorum.Artık yrn elime gecer performansını yazarım yine buraya.Bende 30 dediler pazarlıkla 22+5 tl kargo parası 27 ye aldım:)

• Ya bu xperia neoda ekran ışıgı bazı zamanlar hafif kararıo sonra düzelio filan bu ışık sensörüryle alakalı mı yok bi sorun mu var? eğer ışık sensörüyse bu özelligi iptal etmek mümkün mü? bide bugn bi arama yaparken aramaya bastım ekran kakarıdı bütün tuşalara bastım dokundum filan açılmadı çağrıyı sonlandıramadm sorun nedir:/

acilll cevapp lütfennn!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeRmKeAlN

Ya bu xperia neoda ekran ışıgı bazı zamanlar hafif kararıo sonra düzelio filan bu ışık sensörüryle alakalı mı yok bi sorun mu var? eğer ışık sensörüyse bu özelligi iptal etmek mümkün mü? bide bugn bi arama yaparken aramaya bastım ekran kakarıdı bütün tuşalara bastım dokundum filan açılmadı çağrıyı sonlandıramadm sorun nedir:/

acilll cevapp lütfennn!

Ekranın hafif kararması ışık sensörüyle alakalıdır, parmağınız sensörün üstüne falan gelmiştir muhtemelen, iptal etmek de mümkün değil maalesef. Arama yaparken ekranın kararması da yakınlık sensörüyle ilgili, telefonu kulağınıza götürdüğünüzde yüzünüzün ekrana değip de herhangi bir tuşa basmaması için ekran kapanıyor. Muhtemelen yine eliniz sensörün üzerine falan gelmiştir.

• olabilir ama moralim bozuldu ya ekran kakarınca açamıorum cagrıyıda sonlandıramadım 2 kere oldu
  • quote:

olabilir ama moralim bozuldu ya ekran kakarınca açamıorum cagrıyıda sonlandıramadım 2 kere oldu

Elinizi telefonun üst kısmından uzak tutup tekrar bir deneyin, muhtemelen düzelir. Aksi takdirde servise gönderirsiniz
  • her zaman yapmıo kulagıma yaklaştırınca sönüo genelde ama 2 kere oldu işte bende acaba bi sorun mu var die şüphelendm
  • quote:

her zaman yapmıo kulagıma yaklaştırınca sönüo genelde ama 2 kere oldu işte bende acaba bi sorun mu var die şüphelendm

Kulağına yaklaştırınca söner ama uzaklaştırınca tekrar hareket sensörleri devreye girer ve açılır...
  • işte dostum iki kere kulagıma götürmeden ekran karardı ve acamadım cagrıyı sonlandıramadım o nedenle
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Başka nasıl kulaklıklar vardı? live sound kulaklık varmıydı?

• ARKADAŞLAR Yardım LÜTFEN

benim telefonun şarj göstergelerinde sorun var. %100 de bir süre sabit duruyor sonra %30 a kadar normal olarak düşüyor. %30 a geldiği anda birden %1 şarj kaldı uyarısı veriyor ve telefon kapanıyor.

yani şarj süremde sorun yok ama göstergelerde birşeylero ldu

yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: revision

ARKADAŞLAR Yardım LÜTFEN

benim telefonun şarj göstergelerinde sorun var. %100 de bir süre sabit duruyor sonra %30 a kadar normal olarak düşüyor. %30 a geldiği anda birden %1 şarj kaldı uyarısı veriyor ve telefon kapanıyor.

yani şarj süremde sorun yok ama göstergelerde birşeylero ldu

yardım lütfen

Cihazınız güncel değilse güncellemenizi öneririm, belki problemin kaynağı budur
  • Arkadaşlar Telefondan Mp3 indirme Programı Var mi Acaba..... Pc deki Ares gibi.vb....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

Arkadaşlar Telefondan Mp3 indirme Programı Var mi Acaba..... Pc deki Ares gibi.vb....

MP3 Music Download Pro
    markete gir ''MP3 Music Download Pro'' yaz çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

Arkadaşlar Telefondan Mp3 indirme Programı Var mi Acaba..... Pc deki Ares gibi.vb....

MP3 Music Download Pro
    markete gir ''MP3 Music Download Pro'' yaz çıkar.

Teşekkür Ettimmm Sagolasin...
  • 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.