Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
20.374
Cevap
35
Favori
789.374
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sony >> ^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^
Giriş
    379 Mesaj
    hepinize merhabalar benim sorunum şu acıkcası bu telefonu almayı düşünüyordum o arada samsung galaxy s plus hediye geldi aslında ii telefondu fakat android 4,0 güncellemesi gelmeyeceğini öğrendim şarj konusundada çok sorun yasadım yani her gun sarj etmek çok hosuma gitmedi bende değiştiriyorum şimdi tekrar xperia neo almayı düşünüyorum hepsi buradadadan alacağım 898 tl gözüküyor sorum su sarjı ortalama nasıl gidiyor ve android 4,0 güncellemesi gelecekmi bu şekilde biraz açıklamalar bekliyorum.
    |
    |
    |
    |
    herkese merhaba exmor r videolarına bakıyorum youtube da hani sony'nin kendi çekdiği deliği gösteriyor içerisinde ilerliyor kamera kendisi biz nasıl yapcaz bunu herhangi bi ayarı varmı denemek istiyorum bilen var mı ??
    |
    |

Doğrudur, Bende de Wifi Çekim Gücü Azaldı =S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: rachy

fiyat konusunda ne söylersiniz peki 898/12 ?

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/sony-ericsson-xperia-neo-8-gb-hafiza-karti-hediye_02.044.1357.0223.htm Burda 878 TL ama sadece kırmızısı var burası dışında en uygun yer hepsiburada
    |
    |

Orijinalden alıntı: rachy

fiyat konusunda ne söylersiniz peki 898/12 ?
    herkese merhaba exmor r videolarına bakıyorum youtube da hani sony'nin kendi çekdiği deliği gösteriyor içerisinde ilerliyor kamera kendisi biz nasıl yapcaz bunu herhangi bi ayarı varmı denemek istiyorum bilen var mı ??

evet ya. ben de hatırladım bu videoyu..ve ben de merak etmiştim...bilen deneyen var mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volie82 -- 21 Ocak 2012; 20:47:11 >
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    Arkadaslar kilif almam gerekiyor telefona. Ankara'da nerede bulabilirim? Mat kilif dusunuyorum ama telefonun isigi zaten az, sorun olur mu ki kullananlarin yorumlarini alabilir miyim?

|
    |
    facebooktan nasıl görüntülü görüşmem yapabilirm ?
    kendi uygulaması ile yapılamıyor sanırım.
    skype ile yapılabiliyormuş ama android versiyonunda kişi ekleyemedim .
    |
    |
    Ya bu xperia neoda ekran ışıgı bazı zamanlar hafif kararıo sonra düzelio filan bu ışık sensörüryle alakalı mı yok bi sorun mu var? eğer ışık sensörüyse bu özelligi iptal etmek mümkün mü? bide bugn bi arama yaparken aramaya bastım ekran kakarıdı bütün tuşalara bastım dokundum filan açılmadı çağrıyı sonlandıramadm sorun nedir:/
    |
    |

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

beyler dxball tarzı kremit kırma oyunu yok mu android de..

var hemde bir çok versiyonu mevcut markette...
    |
    |
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma... Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma...Sessiz kalmak bir şey bilmediğin anlamına gelmez...Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez... Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun... Bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır... Cesaret akıldan gelirse cesarettir, bilgisizlikten gelirse cehalettir...
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

Bu son gelen guncellestirme biraz sacma sanirim.. Daha onceden odamda 3 tirnak cekerken simdi tek tirnak cekiyor sizdede benzer sorun var mi?

menü de geçişler cok yavaslamıs. keske güncellemeseydim
    Seninle ilgili beklemekten gayrı bir iş bilmiyorum ben.
    Artık bekletilmekten yapma bir adamım,
    Bundan gocunmuyorum da.
    Bu benim çünkü, sana inanmanın memuru…
  • Çavuş
    44 Mesaj
    öncelıkle herkese iyi forumlar benim sorum xperia neo v almayı dusunuyorum gunduz vıdeo ve fotograf cekımlerınde neo ıle arasında fıyat farkına degecek fark varmı yaklasık 100 lıra fark var sanırım 100 lırada benım ıcınde ıyı para almısken ıyı olsun dıorumda fıyat farkına degermı yardımcı olursanız sevinirim herkese kolay gelsin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    merhaba arkadaşlar ben telefonumu 4 gün evvel servise verdim ve daha öncesinde telefonumu roortlamıştım ama sonrasında yeni bir rom yükleyip telefonu öyle servise verdim sizce daha önceden telefon rootlandı diye cihazı garinti kapsamından çıkartırlarmı.?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Okeanus

quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

Bu son gelen guncellestirme biraz sacma sanirim.. Daha onceden odamda 3 tirnak cekerken simdi tek tirnak cekiyor sizdede benzer sorun var mi?

menü de geçişler cok yavaslamıs. keske güncellemeseydim

Alla alla ben güncellemedim ama bunlar oluyorsa gerçekten can sıkıcıymış... ics4 e kadar beklemedemyim
    |
    |
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma... Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma...Sessiz kalmak bir şey bilmediğin anlamına gelmez...Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez... Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun... Bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır... Cesaret akıldan gelirse cesarettir, bilgisizlikten gelirse cehalettir...
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    Yeni güncellemeyle ilgili birşey daha farkettim... Müzik çaların üstünde efekt olarak oynama yapmışlar, hoş olmuş. Ama Herşeye Rağmen PlayerPro :))

Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.