Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.906
Cevap
13
Favori
613.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: holyjohn

İlk çıktığında zamanın en iyisi olan 1300TL'ye aldığım telefonumu şimdi 700'e satıyorlar. ICS'yi kaldırmıyor, HD dizi izletmiyor, hiçbir browserda kanser olmadan işimi göremiyorum. Yüksek verimle kullanabilmem için rootlayıp onu bunu silmekle, silinmeyenleri dondurmakla uğraşıyorum sürekli. Varsa yoksa fotoğraf/video çek, whatsappa gir, e-maillerine bak ancak. Geri tuşunun ve yan tarafların boyası kalktı, sensörün üzeri çatlak. Eski püskü görünüyor. Yazık günah cidden. Bu telefonu aldıktan sonra bu kadar büyük bir pişmanlık yaşadığımı hatırlamıyorum.

+1 Aynı problem bende de var cihaz ilk geldiği gün muhteşem android sürümüne sahip ti gel ki gelen güncellemeler telefonun canına okudu bu telefon ıcs kaldırmıyor jb ne olacak bilmiyoru mgelecek mi gelmiyecekmi. Telefona en az 7 kere format atmışımdır kasmalardan dolayı telefonda oyun bile yok bu yüzden

• Yine çatladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Yine çatladı

benim ki catlakti bir turlu veremedim garantiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

Yine çatladı

Satmadan önce ver istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selam
    bir arkadaşım kullanıyor bu telefonu ve offical ics den şikayetçi. bende forumda bakıp rootlayıp güzel bir rom yüklemek istedim
    (ben lg 2x kullanıyorum bu konularda iyi sayılırım
    yalnız forumda root işlemini buldum ama ics yüklü iken bu yöntem yeterli olur mu?
    http://forum.donanimhaber.com/m_54102599/mpage_4/key_/tm.htm
    eğer yeterli olursa şu an kullandığınız ve önerebileceğiniz bir rom var mıdır? sonradan yükleyebileceğim.
    şimdiden yardımınız için teşekkürler...

• http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=32341692#post32341692

arkadaşlar ben bu konudan cyber shot camera yükledim ama memnun değilim eski haline getirmek isityorum nasıl yapabilirm=?
  • Tuş takımının bi kısmının ve hdmi kapağının yarısının boyası attı. Sensörde henüz 4. çatlama gerçekleşmedi. Sabırla bekliyorum.

Tekrar arıza vermesi durumunda 5. kez servise göndermiş olacağım.

Sanırım sonrasında tekrar arıza verirse yani 6. problemde doğrudan Tüketici Mahkemesine gitmek için gün doğmuş oluyor.

Garantinin bitmesine 6 ay kaldı.
  • quote:

quote:

quote:

Yine çatladı

Şu zamanlarda ikinci el ARC almak isteyen olur mu orası tartışılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagerial

quote:

quote:

quote:

Yine çatladı

Yinede bircok telefondan iyi. Alıcısı olur bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: imagerial

quote:

quote:

quote:

Yine çatladı

Yinede bircok telefondan iyi. Alıcısı olur bence

O konuda haklısın ama sıfırının fiyatları düşmüştü son gördüğümde o yüzden dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: emreipekci

arkadaşlar selam
    bir arkadaşım kullanıyor bu telefonu ve offical ics den şikayetçi. bende forumda bakıp rootlayıp güzel bir rom yüklemek istedim
    yalnız forumda root işlemini buldum ama ics yüklü iken bu yöntem yeterli olur mu?
    eğer yeterli olursa şu an kullandığınız ve önerebileceğiniz bir rom var mıdır? sonradan yükleyebileceğim.

xperia ultimate HD 2.0.3 mukemmel ben kullanıyorum hala
    http://forum.donanimhaber.com/m_63038373/tm.htm
    root falan herşey burada yazılı

• quote:

Orijinalden alıntı: wneR

quote:

Orijinalden alıntı: emreipekci

arkadaşlar selam

xperia ultimate HD 2.0.3 mukemmel ben kullanıyorum hala
    http://forum.donanimhaber.com/m_63038373/tm.htm
    root falan herşey burada yazılı

teşekkürler dostum

• Merhabalar,

5 yıldır severek kullandığım Sennheiser MX-760 bozuldu.
    Uyumlu bir kulak içi kulaklık arıyorum.

Klipcsh 54A düşünüyordum ama benim kulaklarım bu tarz olanları tutmuyor, düşüyor.

Sony XBA düşündüm ama uyumlu değilmiş, ses bile vermezmiş.

Mikrofonlu olmalı. Volüm tuşları ve çağrı cevaplama, sonlandırma, müzik açma, pause tuşu olursa çok iyi olur.

Bütçem 550 TL.

Önerileriniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviufuklar

Merhabalar,

5 yıldır severek kullandığım Sennheiser MX-760 bozuldu.
    Uyumlu bir kulak içi kulaklık arıyorum.

Klipcsh 54A düşünüyordum ama benim kulaklarım bu tarz olanları tutmuyor, düşüyor.

Sony XBA düşündüm ama uyumlu değilmiş, ses bile vermezmiş.

Mikrofonlu olmalı. Volüm tuşları ve çağrı cevaplama, sonlandırma, müzik açma, pause tuşu olursa çok iyi olur.

Bütçem 550 TL.

Önerileriniz için teşekkürler.

size özelden pm attım bakarmıısnız
  • Arkadaşlar bu ekrandaki (zor çıkan) jelatini çıkarsam bir sorun yaşar mıyım acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NRLLH42

Arkadaşlar bu ekrandaki (zor çıkan) jelatini çıkarsam bir sorun yaşar mıyım acaba ?

çıkar sorun yaşamassın kolay kolay çizilmiyo ekranı hatta erkan daha güzel görünüyo

parmak kayması biraz yavaş olur

telefonun değerliyse cıkarma ama ben ilk cıkardığımda şimdiye kadar niye sökmemişim demiştim söktüğümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

quote:

Orijinalden alıntı: NRLLH42

Arkadaşlar bu ekrandaki (zor çıkan) jelatini çıkarsam bir sorun yaşar mıyım acaba ?

çıkar sorun yaşamassın kolay kolay çizilmiyo ekranı hatta erkan daha güzel görünüyo

parmak kayması biraz yavaş olur

telefonun değerliyse cıkarma ama ben ilk cıkardığımda şimdiye kadar niye sökmemişim demiştim söktüğümde

Teşekkürler
  • Arkadaslar kiz arkadasim xperia mini ben xperia arc kullanıyorum. Ikimiz de telefonun yavasligindan cildiracagiz.
    Telefon duruk yere donuyor ekran karariyor.

Benim telefonum ise daha beter. (rootlu) rom vs diger seylerde var. Ama canıma tak etti artık. Fotograf cekicem yer yok diyor. 10 tane sarki sildim hala yer yok.
    Telefon kitleniyorum. Bataryayı cikarip takiyorum.Internetten atıyor.

Ne yapmaliyim? Root rom.vs ile telefonu karistirdim. Artik istemiyorum. Telefonlarimiza ne yapabiliriz ki seri calissin ve donmasin. Ekrani kararmasın?

Ben en basta root dan romdan kurtulmak istiyorum telefonum mahfoldu nefret ediyorum artık. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Arkadaslar kiz arkadasim xperia mini ben xperia arc kullanıyorum. Ikimiz de telefonun yavasligindan cildiracagiz.

Benim telefonum ise daha beter. (rootlu) rom vs diger seylerde var. Ama canıma tak etti artık. Fotograf cekicem yer yok diyor. 10 tane sarki sildim hala yer yok.

Ne yapmaliyim? Root rom.vs ile telefonu karistirdim. Artik istemiyorum. Telefonlarimiza ne yapabiliriz ki seri calissin ve donmasin. Ekrani kararmasın?

Ben en basta root dan romdan kurtulmak istiyorum telefonum mahfoldu nefret ediyorum artık. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

eski sürüm iyi çalışıyor ama bir cok program hatalı çalışıyor

o yüzden son sürümü kur gereksiz herşeyi kaldır ve devre dışı brak widget yada animasyonlu ekran koruyucu kullanma 5 6 tane program yada oyun kur fıstık gibi çalışıyor hiç donma yok

ben öyle kullanıyorum cok rahat.. yazı yazarken klavye donuyorsa sözlük ve titreşimi kapat yani gereksiz ne varsa kapat hatta faceyi kullanmıyorsan sil devre dışı brak

bunlar benim düşüncem sorunsuz takılmadan kullanmaktayım ekran karama hiç olmadı

sadece arc donuyo olarakta düşünmeyin aynı seviyedeki samsungda aynı şekilde htc de yapıcak bişi yok sınırlı kullanıcaz azına kadar doldurup niye donuyo demicez normal bi durum

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Arkadaslar kiz arkadasim xperia mini ben xperia arc kullanıyorum. Ikimiz de telefonun yavasligindan cildiracagiz.

eski sürüm iyi çalışıyor ama bir cok program hatalı çalışıyor

o yüzden son sürümü kur gereksiz herşeyi kaldır ve devre dışı brak widget yada animasyonlu ekran koruyucu kullanma 5 6 tane program yada oyun kur fıstık gibi çalışıyor hiç donma yok

ben öyle kullanıyorum cok rahat.. yazı yazarken klavye donuyorsa sözlük ve titreşimi kapat yani gereksiz ne varsa kapat hatta faceyi kullanmıyorsan sil devre dışı brak

bunlar benim düşüncem sorunsuz takılmadan kullanmaktayım ekran karama hiç olmadı

sadece arc donuyo olarakta düşünmeyin aynı seviyedeki samsungda aynı şekilde htc de yapıcak bişi yok sınırlı kullanıcaz azına kadar doldurup niye donuyo demicez normal bi durum

Öyle yaptım mecbur.Sil sil anca kendine geldi.Ama hala memnun değilim.

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.