Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.906
Cevap
13
Favori
612.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar xperia Arc S cihazımda şuan 4.0.4 sürümü var ve tel kasıyor orijinal 2.3.4 sürümüne dönmek istiyorum garantisi bozulmadan kendim yapmak istiyorum ama bu konuda hiç bir bilgim yok yada servise gönderirsem dahamı garantili olur yardımlarınızı bekliyorum
  • Arkadaşlar Google Playden uygulama indiriyorum fakat bazı uygulamalarda 'Paket dosyası geçersiz' hatası alıyorum bunun sebebi nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a7xa7x

Arkadaslar selam,

Ben bu tlf da aaplication indiremiyorum nerede hata yapıyorum ? "you haven't accessed the Google Play Store app ( the white shopping bag app icon ) on your device with this e-mail account " uyarısı veriyor. Bilen biri lutfen bir sey yazsın.

Tskler

Yardım lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Merhaba arkadaşlar xperia Arc S cihazımda şuan 4.0.4 sürümü var ve tel kasıyor orijinal 2.3.4 sürümüne dönmek istiyorum garantisi bozulmadan kendim yapmak istiyorum ama bu konuda hiç bir bilgim yok yada servise gönderirsem dahamı garantili olur yardımlarınızı bekliyorum

http://resim.donanimhaber.com/m_63038373/mpage_1/key_/tm.htm bak bu konuda gerekli anlatımlar var.senin yapacagın flashtool programı ile 2.3.4 sürümünü atmak ayrıntıları ordan okursun.öncelikle iyice anla sonra yap.takıldıgın yer olursa ordan sorarsın yardımcı olurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Pazartesi günü 4. kez servise göndermiş bulunuyorum. Hem 3. kez kapak çatlaması hem de görüşme esnasında çağrıyı sonlandırma sebeplerinden dolayı arızasını belirttim. Bakalım ne zaman geri dönüş olacak.

bende 5 sefer kargo ile ankaraya gönderdim 8 günde felan geliyor.şimdi bekliyorum 6.kez arıza olsunda servise göndereyim sonra thh ne başvurucam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

quote:

Pazartesi günü 4. kez servise göndermiş bulunuyorum. Hem 3. kez kapak çatlaması hem de görüşme esnasında çağrıyı sonlandırma sebeplerinden dolayı arızasını belirttim. Bakalım ne zaman geri dönüş olacak.

Bende de bu problemler var ama hic telefonumu servise gondermedim
    Servise gondermeden once root vs. seyleri nasil temizleyip gonderebilirim?

Servis root olayına karışmıyor zaten. Direkt fabrika ayarlarına getiriyor. İlk gidişinde rootluydu telefon hiçbir sorun çıkarmadılar.

quote:

Orijinalden alıntı: Goldman34

quote:

bende 5 sefer kargo ile ankaraya gönderdim 8 günde felan geliyor.şimdi bekliyorum 6.kez arıza olsunda servise göndereyim sonra thh ne başvurucam.

Servis Notu:

TELEFONUNUZDA MEKANIK PARCA DEGISTIRILMISTIR, TELEFONUNUZA GUNCEL YAZILIM(SOFTWARE) YUKLENMISTIR, Genel Kontrol Yapilmistir., CIHAZINIZIN TAMIR SURECI BASARI ILE SONUCLANMISITR., Bataryanizi tam sarj etmeden kullanmayiniz, Calismayi engelleyen kirlenmeler temizlenmistir, Telefonunuzu tozlu ve nemli ortamlardan koruyunuz., TELEFONUNUZA YUKLEMIS OLDUGUNUZ UYGULAMA, PROGRAMLARI CIHAZINIZLA UYUMLU OLMAYABILIR, VE KILITLENMEYE NEDEN OLABILIR., SORUN HAFIZA KARTINIZDAN KAYNAKLANIYOR OLABILIR., HAFIZA KARTINIZI BILGISAYAR ORTAMINDA FORMATLAMADAN, KESINLIKTE CIHAZINIZA TAKMAYINIZ...., Hafiza Kartinizi Bicimlendirmeden Kullanmayiniz
    Durum: Cihazınız son test aşamasındadır.

Görende telefonu inşaatta ya da denizde kullandığımı düşünecek. Kendi uygulamaları dışında ekstra hiçbir program yüklü değildi. Bir başka saçmalıkta sorun hafıza kartından olabilir ibaresi: Ne demek olabilir, servis değil misin sen ihtimaller üzerinde duruyorsun.

Telefonun gelmesini bekliyorum. 4/6 oldu. Kaldı 2 arıza.

• Aynı şeyleri kopyala yapıştır yapıyorlar bendeki servis kagidindada aynısı yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu servise yollamayı düşünüyorum bende.

Lakin aklımda iki soru var.
    Telefonun servisten geri dönmesi ortalama kaç günü buluyor?
    Birde telefonum ICS'ye güncellenmiş durumda, servise yollarken, servisten 2.3.4 gingerbread sürümünü yüklemelerini talep edebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagerial

Arkadaşlar telefonu servise yollamayı düşünüyorum bende.

Birde telefonum ICS'ye güncellenmiş durumda, servise yollarken, servisten 2.3.4 gingerbread sürümünü yüklemelerini talep edebilir miyim?

Yaklaşık 15 gün sürüyor. Cihaz servisten .62 2.3.4 sürüm kurulmuş olarak geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: imagerial

Arkadaşlar telefonu servise yollamayı düşünüyorum bende.

servis kuruyor zaten 2.3.4 ü siz yinede not duşürürsünüz istanbuldan göndericekseniz en az 2 haftayı unutun

2.3.4 döndürün bu cihaz yüksek versionda resmen sıkıntılı.. sanki p4 bi bilgisayara windows 7 kurmuşuz gibi hantallaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 21 Kasım 2012; 16:41:03 >
  • beyler internette satilan 2500 mah lik japon sarji kullansam problem olur mu?

• Telefonda iki uc haftadir masaya vs konuldugunda reset atma sorunu basgosterdi.Sadece bu sekilde degil arka kapaga biraz sert dokununca da reset atiyor bazen.Isin garibi reset attiktan hemen sonra baya ugrasiyorum ama bu sefer atmiyor.Bir ara SE TR Facebook sayfasina video cekip bu sorunu gostermislerdi.Boyle bir sorunla karsilasan var mi benden baska ? Yazilimsal gibi de gelmiyor donanimsal gibi de gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aesenel

quote:

Orijinalden alıntı: Captain16

Telefonda iki uc haftadir masaya vs konuldugunda reset atma sorunu basgosterdi.Sadece bu sekilde degil arka kapaga biraz sert dokununca da reset atiyor bazen.Isin garibi reset attiktan hemen sonra baya ugrasiyorum ama bu sefer atmiyor.Bir ara SE TR Facebook sayfasina video cekip bu sorunu gostermislerdi.Boyle bir sorunla karsilasan var mi benden baska ? Yazilimsal gibi de gelmiyor donanimsal gibi de gelmiyor

Bende de başlamıştı sürekli reset sorunu. Hatta arkadaşın neo'sunda da. Ben kullanmadığım bütün programları kaldırdım. Sürümü güncelledim.
    Şimdi sorun yok. (Advanced task killer'den kaynaklandığını düşünüyorum aslında. Arkadaşın telefonundan kaldırınca o da düzeldi)

Donanımsal değildir. Kesin bi program problem çıkarıyor.

Telefonu uzun suredir ayni programlarla ayni sekilde kullaniyorum yani oyle sorun cikartacak bir program yok gibi atkyi zaten hic yuklemedim,onerin icin tesekkur ederim yine de
    Yalniz telefonun arka kapagiyla ilgili bir sey olursa reset atmasi ilginc,normalde elimdeyken falan bir anda olmuyor masaya,sehpaya biraz sert birakinca gidiveriyor

• Cuma günü servisten aldım. Kapak 3. kez değişti. Yazılımı da 2.3.4 çekmişler. Takılmalar gitti şu an için. Bakalım 5. kez servis yolunu ne zaman göreceğiz.
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1979829

Buradaki 4.1 rom kuran deneyen var mı stabil olduğu söyleniyor?
  • beyler telime kapasitesi yuksek japon yada cin mali batarya almak istiyorum. istanbulun neresinde bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hachi-kyu-san

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1979829

bende merak ettim simdi

• quote:

Buradaki rom nasıl kuruluyor denemek istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1920207
    bu konudaki ROM u tavsiye ederim oldukça stabil ve hızlı Üzerinede Ac!d sound Mod v4 kurunca telefonun tadından yenmiyor. özelllikle tavsiye ederim
  • quote:

quote:

Buradaki rom nasıl kuruluyor denemek istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

önce arc s ıcs 587 romu atıyorsun tele sonra kernel atıp cwmden yüklüyorsun

• 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.