Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.906
Cevap
13
Favori
612.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MahmutSefa

quote:

Orijinalden alıntı: e.caglar

Arkadaslar .62 guncelleme dyor tel tel rootlu yapiyim mi ne dyorsunuz?

bilgisayardan güncelleme imkanın varsa yap derim,telden rootlu olduğu için zaten güncellemiyor.Pc den güncellediğinde root a bişey olmuyor.

Vayy root kaliyosa saglammis peki yeni eklenen bisey var mi kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

yasinoznalcin

birde bu kulaklığı alan varmı aranızda satışta diyor ama sonynin yerini bulmak imkansz nerdeyse http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/live-sound?cc=tr&lc=tr#view=overview

Kardeş o kulaklık satılmıyo hala Türkiyede malesef verdiğin linkte de şimdi satın al gibi bi bağlantı var ama öylesine koyulmuş.

mesaj attım . tutturmuşlar 1. yada 2. çeyrek o zaman koymayın sitenize çıkınca koyarsınız. kulaklıkğımı kaybettm yeni bir tane alacağıma bunu beklim dedim ama adamların keyifleri ne zaman gelir belli değil

• Bu telefondan almayı düşünüyorum.Ama kafama takılan bazı sorular var.Cihazın kronik sorunları var mı ? Çoğu kişi ekranın çatlamasından bahsetmiş.Telefon sağlamlık konusunda başarılı mı ve Türkiye'de en ucuz nerden satın alabilirim , yurtdışı fiyatları hakkında bilginiz var mı ?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaslar .62 guncelleme dyor tel tel rootlu yapiyim mi ne dyorsunuz?

bilgisayardan güncelleme imkanın varsa yap derim,telden rootlu olduğu için zaten güncellemiyor.Pc den güncellediğinde root a bişey olmuyor.

Vayy root kaliyosa saglammis peki yeni eklenen bisey var mi kardes

Kardes guncelledim pc den fakat titanium acilmiyor root gtti sanirim.s
  • quote:

....0.62 güncellemesini Pc Companion ile yaptım root da duruyor..Fakat bi kaç optimizeden başka pek bi fark yok gibi..

Kardeş söylediğine pek inanmayarak bende companion la deneyeyim dedim root gitti. Benim için çok sorun değil ama root u önemseyenler için yanlış bilgilendirme olmasın PC Companion la da yapılsa root gidiyor haberiniz olsun. Wi-Fi ile güncelleyebiliyorsanız güncelleyin diğer yöntemlerle root gidiyor.
  • quote:

quote:

....0.62 güncellemesini Pc Companion ile yaptım root da duruyor..Fakat bi kaç optimizeden başka pek bi fark yok gibi..

Kardeş söylediğine pek inanmayarak bende companion la deneyeyim dedim root gitti. Benim için çok sorun değil ama root u önemseyenler için yanlış bilgilendirme olmasın PC Companion la da yapılsa root gidiyor haberiniz olsun. Wi-Fi ile güncelleyebiliyorsanız güncelleyin diğer yöntemlerle root gidiyor.

Aynen benim root gitti titanium backup acilmiyor bir suru sey vardi icinde-.-

• quote:

quote:

quote:

Aynen benim root gitti titanium backup acilmiyor bir suru sey vardi icinde-.-

bende şimdi farkettim yorumlarınızı okurken cihaz rootlu gibi gözüküyor,user falan duruyodu menüde şimdi denedim root gitmiş.üstteki mesajı siliyorum kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: fettuccine

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

arkadaşlar bu çatlak konusundan rahatsız olupta yaptırmak isteyen istanbuldan kaç kişi var

ben servisi arayıp görüşücem şu kadar kişiyiz ve kapakların erken gelmesini istanbul servisinde onarılmasını isitiyoruz gün içinde veya 2 3 günde değişim için işin hızlanması gibi 30 gün beklemiştim ben hafta sonları da dahil bu süreyi tekrar beklemek istemiyorum
    toplu olursa belki yaparlar diye düşünüyorum katılmak isteyen veya farklı bir fikri olan varmı

Böyle bişey mümkün olursa bende katılırım.

merhaba
    bende aynı sorun var ve bende kaltılırım....

bu gün görüştüm teleservisin ankara şubesi ile bu cihaza hiç bir şekilde istanbulda müdahale edemiyorlarmış imkansız dediler cihazın tamirini sadece ankara da yaptıkları için istanbul servisinde onarımı yokmuş

bu sürüeyi kısaltmak adına kapağın siparşini versek hemen takılıp gönderilse dedim o şekildede olmazmış cihazın kaydı alınmadan parça siparişi veremiyorlarmış yurd dışından

birde aynı arızadan 4 defa garanti süresince cihaz değişimi yapıyorlarmış 3 değilmiş 1 sene içinde gibi bir sürede kısıtlamasıda yok yani çatlaktan 4 defa olucakki değisinler

farklı arızada 6 kere imiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

Bu telefondan almayı düşünüyorum.Ama kafama takılan bazı sorular var.Cihazın kronik sorunları var mı ? Çoğu kişi ekranın çatlamasından bahsetmiş.Telefon sağlamlık konusunda başarılı mı ve Türkiye'de en ucuz nerden satın alabilirim , yurtdışı fiyatları hakkında bilginiz var mı ?

?

• peki arkadaşlar şu kesinmi wifi ile güncellersek root gitmiyormu ? benim için root önemli yoksa yemişim güncellemesini yapmam kalsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fettuccine

quote:

quote:

arkadaşlar bu çatlak konusundan rahatsız olupta yaptırmak isteyen istanbuldan kaç kişi var

ben servisi arayıp görüşücem şu kadar kişiyiz ve kapakların erken gelmesini istanbul servisinde onarılmasını isitiyoruz gün içinde veya 2 3 günde değişim için işin hızlanması gibi 30 gün beklemiştim ben hafta sonları da dahil bu süreyi tekrar beklemek istemiyorum
    toplu olursa belki yaparlar diye düşünüyorum katılmak isteyen veya farklı bir fikri olan varmı

Böyle bişey mümkün olursa bende katılırım.

merhaba
    bende aynı sorun var ve bende kaltılırım....

bu gün görüştüm teleservisin ankara şubesi ile bu cihaza hiç bir şekilde istanbulda müdahale edemiyorlarmış imkansız dediler cihazın tamirini sadece ankara da yaptıkları için istanbul servisinde onarımı yokmuş

bu sürüeyi kısaltmak adına kapağın siparşini versek hemen takılıp gönderilse dedim o şekildede olmazmış cihazın kaydı alınmadan parça siparişi veremiyorlarmış yurd dışından

birde aynı arızadan 4 defa garanti süresince cihaz değişimi yapıyorlarmış 3 değilmiş 1 sene içinde gibi bir sürede kısıtlamasıda yok yani çatlaktan 4 defa olucakki değisinler

farklı arızada 6 kere imiş..

8inde verdim 16sında elimdeydi cihaz. Direk ankara servisine yolladım.

Güncellemeyi cihaz üstünden yapanlar ROOT gidiyormu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: siber86

peki arkadaşlar şu kesinmi wifi ile güncellersek root gitmiyormu ? benim için root önemli yoksa yemişim güncellemesini yapmam kalsın

Wi-Fi ile güncelleyince Root gitmiyor ama ben Root luyken Wi-Fi ile güncellemeyi denemiştim gerekli sürümü indiriyor sonra yüklüyor tam yükleme bittiğinde yüklenemedi deyip normal 42 li süründe kalıyordu cihaz.
  • Kapatip acinca playerpro listeleri ve kisilere atadigim muzikler kayboluyor.
    Kapatmak istemiyorum bu yuzden ama bu defa da PC'ye baglanmiyor.
    Bazen PCye bagladigimda sd kart acilmiyor, cozum var mi?
  • quote:

quote:

peki arkadaşlar şu kesinmi wifi ile güncellersek root gitmiyormu ? benim için root önemli yoksa yemişim güncellemesini yapmam kalsın

Wi-Fi ile güncelleyince Root gitmiyor ama ben Root luyken Wi-Fi ile güncellemeyi denemiştim gerekli sürümü indiriyor sonra yüklüyor tam yükleme bittiğinde yüklenemedi deyip normal 42 li süründe kalıyordu cihaz.

yani neticede güncellenmiyor diyorsun doğru anlamışmıyım kardeş
  • quote:

quote:

quote:

yani neticede güncellenmiyor diyorsun doğru anlamışmıyım kardeş

Kardeş ben kendimde olanı yazdım başka bi arkadaş wi-fi ile güncelledim oldu demişti. Zaten normalde de wi-fi ile güncelleyince root gitmiyordu eski sürümleri güncelleyince. Sen wi-fi ile dene güncellerse günceller güncellemezse zaten normal kullanmaya devam edersin.

• Rootlu telefonda wifi ile güncellemede bende de sorun çıktı, hata verdiğini belirten üstteki simge de gitmez diye Update Center'ı dondurdum telefonu kapatıp açtım simge kayboldu, PC companion ile de root gidiyormuş. En iyisi ICS'i beklemek.
  • quote:

quote:

Bu telefondan almayı düşünüyorum.Ama kafama takılan bazı sorular var.Cihazın kronik sorunları var mı ? Çoğu kişi ekranın çatlamasından bahsetmiş.Telefon sağlamlık konusunda başarılı mı ve Türkiye'de en ucuz nerden satın alabilirim , yurtdışı fiyatları hakkında bilginiz var mı ?

?

Cihazın kronik diyebileceğimiz tek sorunu ekranın üst kısmındaki çatlak oluşumu. Bu, kullanıma bağlı olarak da olsa hemen hemen tüm ARC'larda duyduğum bir olay. Kendi telefonumda da çok ince (kılcal diyebileceğim) bir çatlak oluştu. Göze batar hale gelene kadar bir sorun yok, nasıl olsa garanti kapsamında değiştiriyorlar.

Telefon sağlamlık konusunda bana göre başarılı. Çok çıt kırıldım dursa da şahsen defalarca düşürmeme karşın herhangi bir sorunla karşılaşmadım. SE o kadar da değil

En uygun fiyat olarak geçen sayfalarda bir arkadaş paylaşmıştı. Benim duyduğum en uygun fiyat odur. Ancak paralel ithalat mı bilmiyorum, bir bilgim yok. İnternette araştırma yaparsan ve büyük teknoloji marketlerinin indirim günlerini takip edersen sanırım uygun fiyata bulabilirsin.

Sormamışsın ama ARC ile ARC S arasında işlemci gücü farkı var evet (:

• Geçtiğimiz cumartesi ray almak için gold a gittim,arcta fiyat 999tlye düşmüştü,hemen aldım.ancak bahsettiginiz root olayını anlayamadım?
  • quote:

Ben de ayni durumdayim.
    Root gider diye guncelleyemiyorum.
    Zaten guncelleyince degisen pek bir sey yokmus.

Arkadaslar Playerpro gozumden dustu.
    Listeler kendiliginden yok oluyor.
    Klasor secerek liste olusturabilecegim baska bir muzikcalar onerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 15 Şubat 2012; 20:34:42 >
  • Birkaç gün önce root lu cihazı güncelledim. Hız konusunda root lu halinden pek bir farkı yok gibi ve batarya ömrü sanki biraz arttı ama max.%10-15 diyebilirim. Ancak dikkatimi çeken şey hoparlör sesinin bariz biçimde arttığıdır.

Çatlak meselesine gelince cihazım yurtdışı cihaz olduğundan garanti şartları benim için geçerli değil. Çartlağın boyutu artınca kendim japon yapıştırıcısı kullanarak ince bir işçilikle çatlağı onardım. artık daha fazla büyümez ve göze de kötü görünmüyor. Bu problem olmaması gereken ancak abartılmaması da gereken birşey diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.