Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (662. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.905
Cevap
13
Favori
613.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1320350

o dediğim başlıktaki yöntem bu siteden türkçeye çevrilmiş hali. ve runme.bat dosyasını çalıştırınca, command prompt sayfasında uyarıları veriyor. adb driverlarının yüklü olduğundan, usb debug modunda olduğundan vs. vs. emin olun tarzında şeyler yazıyor.

ilk uyarı zaten adb driverlarını yükleyin. sizde belki otomatik olarak yüklüdür ama benim telefon farklı bir driver kullanıyor ve windows 7 adb driverlarını yüklememe izin vermiyor, diyor ki "zaten en güncel sürümü kullanıyorsunuz."

• quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

quote:

quote:

ben de root yapmaya karar verdim ama yapamıyorum. Hiç bilen biri yok mu sorunumu çözebilecek acep

http://forum.donanimhaber.com/m_56127891/tm.htm

Buradan gerekli bilgiyi edinebilirsin.

zaten oradakini yapmaya çalışıyorum ama sorunum o değil ki, sorun şu ve 2 gündür çözüm bulamadım.

quote:

quote:

arkadaşlar root işlemini yapmaya ben de karar verdim ama bir türlü yapamadım.

http://forum.donanimhaber.com/m_54102599/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54102599

bu linkteki yolla yapmaya çalışıyorum, ancak adb driverlarının yüklü olması gerekiyormuş. Adb driverını bir türlü yükleyemedim. Ve çözüm de bulamıyorum internette. Çok basit bir şeymiş gibi adb driverlarını yükleyin yazmışlar her yerde ama olmuyor yani yüklemeye çalıştığımda ya "zaten en güncel sürücüyü kullanıyorsunuz" diyor ya da "yüklemeye çalıştığınız sürücü uyumlu değil" diyor.

yardımlarınızı bekliyorum. uygulamalar arttıkça root şart oldu :)

arkadaşlar lütfen biri yardımcı olsun, şu adb driverlarını yükleyemiyorum. Ne denediysem şu uyarıyı alıyorum "en güncel sürücüyü kullanıyorsunuz". Bu sürücüleri kendim yüklemek istiyorum ama olmuyor, hep otomatik yüklüyor sürücüleri. Aygıt yükleme ayarlarını değiştirdim, "otomatik yükle" seçeneğinden "yüklemeden önce bana sor" seçeneğine geçtim. Yine de otomatik yüklüyor sürücüyü. Adb driver yükleyemedikçe de root yapamıyorum.

bilgili birilerine ihtiyacım var galiba

edit: sanırsam eski usb driverımı silmem gerekiyor, nasıl yapılacağı hakkında bir fikri olan var mı?

adb driveri dediği şey telefona yüklenen bir şey değil. Telefonu data kablosu ile bilgisayara takıyorsun o sırada bilgisayar telefonla ilgili çeşitli driverlar kuruyor. O kurulumlar bittikten sonra bu işlemi yapabilirsin. Üzgünüm ama çok basit bir şey.

• basit bir şey gibi gözüküyor da olmuyor yani. dediğiniz gibi hiç uğraşmadan root yapmayı da denedim oradaki adımları izleyerek ama device not found diyor sürekli command prompt sayfasında
  • quote:

basit bir şey gibi gözüküyor da olmuyor yani. dediğiniz gibi hiç uğraşmadan root yapmayı da denedim oradaki adımları izleyerek ama device not found diyor sürekli command prompt sayfasında

kardeş ozaman indirdiğin dosyaları masaüstüne çıkarmayı atlıyor olabilirsin?
  • Arkadaşlar, biliyosunuz telefonu saga sola vs cevirince cesitli uygulamalarda ekran da saga sola dönüyor. Bunu animasyonlu hale getirmek mümkün müdür? iPhone daki falan gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazitcakir31

quote:

basit bir şey gibi gözüküyor da olmuyor yani. dediğiniz gibi hiç uğraşmadan root yapmayı da denedim oradaki adımları izleyerek ama device not found diyor sürekli command prompt sayfasında

onla alakası yok ya, adb driverlarını yükleyemediğim içindi sorunum. ama açtığım konuda yardımcı oldular ve hallettik çok şükür.

http://forum.donanimhaber.com/m_56384013/mpage_1//tm.htm#56390944

ayrıca oneclick root programı ile yaptım root işlemini.

• quote:

quote:

quote:

onla alakası yok ya, adb driverlarını yükleyemediğim içindi sorunum. ama açtığım konuda yardımcı oldular ve hallettik çok şükür.

http://forum.donanimhaber.com/m_56384013/mpage_1//tm.htm#56390944

ayrıca oneclick root programı ile yaptım root işlemini.

hayırlı olsun ozaman :) telefonu tam yetkiyle kullanmanın keyfi bambaşka

• bakalım ne kadar fark ettirecek acaba :) sırf hızlanması için istiyorum son zamanlarda çok takılmaya başladı telefon. özellikle oyun falan oynarken

ama anlamadığım bir şey var şu an;

root explorerı ve titanium backup yükledim. en önemliler arasında bu iki program. ama ikisinin yaptığı şeyi astro yapıyor zaten. hem de root falan istemiyor.

root explorer ile titanium backupı kaldırmamam için bir sebep söyleyebilir misiniz, ekstra kullanabileceğim özellikleri nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutyus -- 8 Ocak 2012; 16:45:44 >
  • 2 uygulama soracaktım.

1-) Telefona şifre koyacağım birisi telefonuma girdiğinde rastgele şifre girecek fakat telefon ilk haliyle görünecek. Yani uygulamalarımı felan göremeyecek. Doğru şifreyi girdiğinde ise uygulamalarım vs. görünecek.

2-)Bir kız arkadaşımı numarası ile nerde olduğunu testpit edebileceğim birşey var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarMarD

2 uygulama soracaktım.

1-) Telefona şifre koyacağım birisi telefonuma girdiğinde rastgele şifre girecek fakat telefon ilk haliyle görünecek. Yani uygulamalarımı felan göremeyecek. Doğru şifreyi girdiğinde ise uygulamalarım vs. görünecek.

2-)Bir kız arkadaşımı numarası ile nerde olduğunu testpit edebileceğim birşey var mı ?

Avea'nın servisi vardı ebeveynler bu servis sayesinde çocuklarının nerede olduklarını öğrenebiliyordu ücreti ile beraber; fakat çocuğun telefondan kabul etmesi gerek izin vermesi için. Öyle birşeydi işte. Programla olur mu bilmiyorum.
  • burada burnuma kotu kokular gelmiyor degil..
    birincisinde sen telefona gorulmesi sakincali seyleri yukleyip birde sahte kiliti acip karsindakinin guvenini kazanacaksin, ikincisinde ajanlik yapacaksin, guvenmiyorsan ne diyee.... bu yaptiklarini karsindaki ogrense nasil hisseder kendini hic dusundunuz mu acaba?

daha yapilmamsi ama dusuncesi bile yeter ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 8 Ocak 2012; 17:59:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

Arkadaşlar, biliyosunuz telefonu saga sola vs cevirince cesitli uygulamalarda ekran da saga sola dönüyor. Bunu animasyonlu hale getirmek mümkün müdür? iPhone daki falan gibi

Yok mu bir bilen
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, biliyosunuz telefonu saga sola vs cevirince cesitli uygulamalarda ekran da saga sola dönüyor. Bunu animasyonlu hale getirmek mümkün müdür? iPhone daki falan gibi

Yok mu bir bilen

O sanırım programları olmuyor,telefonun özelliklerinden kaynaklanıyor olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkH3R0

quote:

quote:

Yok mu bir bilen

O sanırım programları olmuyor,telefonun özelliklerinden kaynaklanıyor olması lazım

Belki bir şekilde yapılıyordur diye düşündüm. Biliyorum telefonun özelliklerinde olmadığını, sağol yinede

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok mu bir bilen

Belki bir şekilde yapılıyordur diye düşündüm. Biliyorum telefonun özelliklerinde olmadığını, sağol yinede

güzel noktaya değinmişsiniz. bunun eksikliğini bende yaşıyorum çok mu önemli, değil. ama olsa daha güzel olurdu. dandik telefonlar gibi pat diye dönüveriyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok mu bir bilen

güzel noktaya değinmişsiniz. bunun eksikliğini bende yaşıyorum çok mu önemli, değil. ama olsa daha güzel olurdu. dandik telefonlar gibi pat diye dönüveriyor.

Olsa guzel olurdu, ama bir ihtiyac degil tabi... Hic bi android telefonda yok, galaxy note haric. Mutlaka birileri eksikligini cekip bir yolunu bulmuştur diye dusundum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Last Beerbender -- 8 Ocak 2012; 19:59:05 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok mu bir bilen

Olsa guzel olurdu, ama bir ihtiyac degil tabi... Hic bi android telefonda yok, galaxy note haric. Mutlaka birileri eksikligini cekip bir yolunu bulmuştur diye dusundum.

Ics ile gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: osman.by

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok mu bir bilen

Ics ile gelecek

bunu tahmin ediyordum zaten ama daha var ICS e

• Arkadaşlar 2.3.3 de facebook birisi sohbetten yazdimi bildirim çubuğuna gelirdi simdi ise gelmiyor tekrar sohbete bakmak gerekiyor nasil düzeltebilirim
  • Arkadaşlar
    Daha öncede yazdığım gibi telefonumu satarak aranızdan ayrıldım.
    Bir kaç aydır beraberliğimizde paylaşım yaptığım tüm arkadaşlarıma teşekkür ederi ve ayrıca hepinize problemsiz kullanımlar ve paylaşımlar diliyorum.İlerde yine değişik bir telefonda bir araya gelebiliriz.Şimdilik hoşcakalın.
  • 
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.