Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.906
Cevap
13
Favori
612.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkH3R0

quote:

Orijinalden alıntı: YaSaRCaNS

ARC ile Bilgisayar oyunlarını oynayın ...
    Onlive Bulut Teknolojisi ile Android'te AC Revelations, L.A. Noire, Dirt 3 ve Daha Fazlasını oynayın!
    Onlive telefonunuzun donanımı ne olursa olsun güçlü bir internet bağlantınız varsa bulut teknolojisi sayesinde bilgisayar grafiğinde bilgisayar oyunları oynamanızı sağlar!
    Oyunları 30 dakika boyunca deneyebilirsiniz. Dilediğinizi 3 yada 5 günlük kiralar dilediğinizi satın alır istersenizde aylık 10 USD karşılığı 100'den fazla oyun içeren pakete abone olabilirsiniz!
    --------------------------------------------------------------
    ARC S'te Onlive (Dirt 3)
    Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz...
    http://www.uploadic.com/d3hwbmtftlix

Bu apk indirip kurduğumuzda demosunu 30 dakika oynayabilecekmiyiz herhangi birşey yapmadan

evet onlive'de birsürü pc oyunu var .. istediğini oynayabilirsin ..

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

Smdiye kadar oynamadi bu pil. Koskoca android cihazın arkasına kağıt sıkıştırdigimi hayal bile edemiyorum :)))

• Catlak sorun yaratirmi diye endiselenen varsa 5 aydir catlak bende. Hic bir sey olmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namessar -- 6 Ocak 2012; 6:47:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

Ya arkadaşlar ROM yüklesem mi, yüklemesem mi? Telefonu çatlak için servise götürecem diyorum, ROM'u sonradan yüklemem daha mantıklı heralde ama Boot Loader Kilidi falan filanla da uğraşmak istemiyorum...

Zaten bootloader kilidini açarsan garantisi biter.Benim gibi yurtdışından alanlar için mahzuru yok ama garantililer için bence mahzurlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Ya arkadaşlar ROM yüklesem mi, yüklemesem mi? Telefonu çatlak için servise götürecem diyorum, ROM'u sonradan yüklemem daha mantıklı heralde ama Boot Loader Kilidi falan filanla da uğraşmak istemiyorum...

Zaten bootloader kilidini açarsan garantisi biter.Benim gibi yurtdışından alanlar için mahzuru yok ama garantililer için bence mahzurlu

Gürol Abi Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama benim telefonum türkcell den alınma garantili telefon aldığım gün bootloaderi kırdım. daha sonrasında telefon 2 defa garantiye gitti ( ilk batarya %0 problemi yüzünden ki oda bootloader açık olduğu için wotanla 2.3.2 sürümüne geri döndüğümden kaynaklandı servise vermeden bootloader kilidini kapatıp gönderdim anakartı değiştirip geri gönderdiler. 2. seferde çatlak için gönderdim ve bu sefer bootloader kilidini açık unutup gönderdim hatta kapağı ekranı değiştirip yeni yazılım yükleyip geri gönderdiler. ve 3. sefer tekrtar garantiye gönderecem biliyorsunuz 2. çatlak problemi oldu telefonda)
    yani bootloaderin açık olup olmaması garanti konusunu etkilemiyor telefonda benim düşüncemde ha şuda var belki servisteki elemanların insafınada gelmiş olabilirim onuda bilemiyorum adamlar belki bize hak verip bu telefonu daha iyi kullanmamıza izin veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazitcakir31

herkese keyifli forumlar. ebay den ekran jelatini siparişi vermiştim babamın ve 2 kız kardeşimin telefonlarına. 11 adet ekran jelatinine 10 lira ödedim Türkiye de tanesini 5 liradan ucuza satan görmedim. ama bu ebay alışkanlık yapıyor. Arc S telefonuma 2 adet kılıf siparişi verdim. aylardır şık bir deri kılıf arıyorum. siparişi verdim geldiğinde inceler yine paylaşırım.
    aldığım kılıflar :
    http://www.ebay.com/itm/250955819927?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1474wt_1270
    http://www.ebay.com/itm/160602243934?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1783wt_927

şimdi birde usb otg kablosu sipariş edecem 2-3$ onlarda. benim cihaz parlak siyah acaba birde gece mavisi arka kapak mı sipariş versem farklı farklı kullanırım.

edit : usb otg kablosu olan gamepad i varsa deneyebilir mi? usb otg kabloları Ps kol çalıştırıyormu?

Ben de az önce gri gövde takımı siparişi verdim eBay'den. Bu benim eBay'den ilk alışverişim. Tereddütte kalmadım dersem yalan olur. Bir sıkıntı yaşamam umarım. 12-30 işgünü diyor ama acaba kaç günde elime ulaşır... Bir de bu gövdeyi kime değiştirtebilirim o da ayrı bir konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkoyak

quote:

Orijinalden alıntı: beyazitcakir31

herkese keyifli forumlar. ebay den ekran jelatini siparişi vermiştim babamın ve 2 kız kardeşimin telefonlarına. 11 adet ekran jelatinine 10 lira ödedim Türkiye de tanesini 5 liradan ucuza satan görmedim. ama bu ebay alışkanlık yapıyor. Arc S telefonuma 2 adet kılıf siparişi verdim. aylardır şık bir deri kılıf arıyorum. siparişi verdim geldiğinde inceler yine paylaşırım.
    aldığım kılıflar :
    http://www.ebay.com/itm/250955819927?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1474wt_1270
    http://www.ebay.com/itm/160602243934?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1783wt_927

şimdi birde usb otg kablosu sipariş edecem 2-3$ onlarda. benim cihaz parlak siyah acaba birde gece mavisi arka kapak mı sipariş versem farklı farklı kullanırım.

edit : usb otg kablosu olan gamepad i varsa deneyebilir mi? usb otg kabloları Ps kol çalıştırıyormu?

Ben de az önce gri gövde takımı siparişi verdim eBay'den. Bu benim eBay'den ilk alışverişim. Tereddütte kalmadım dersem yalan olur. Bir sıkıntı yaşamam umarım. 12-30 işgünü diyor ama acaba kaç günde elime ulaşır... Bir de bu gövdeyi kime değiştirtebilirim o da ayrı bir konu.

ben ebay den hafıza kartı aldım. Taiwan dan samsuna 3 günde geldi samsun merkezden bana 5 günde geldi toplamda 8 gün sürdü :)

• Merhabalar,
    Ben root yaptım ve root'un faydalarını biliyorum
    Fakat bootlader kilidini kırmanın ne işe yaradığını bilmiyorum.
    Yazan olursa teşekkürler.

Bir de orijinal şarj aleti nereden bulabilirim?
    Teşekkürler...
  • Orijinal şarj aletini servise sordum. 50 TL dediler.

SE ayıp ediyor, pahalı geldi bana. 25-30 TL gibi bekliyordum.
  • arkadaşlar root işlemini yapmaya ben de karar verdim ama bir türlü yapamadım.

http://forum.donanimhaber.com/m_54102599/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54102599

bu linkteki yolla yapmaya çalışıyorum, ancak adb driverlarının yüklü olması gerekiyormuş. Adb driverını bir türlü yükleyemedim. Ve çözüm de bulamıyorum internette. Çok basit bir şeymiş gibi adb driverlarını yükleyin yazmışlar her yerde ama olmuyor yani yüklemeye çalıştığımda ya "zaten en güncel sürücüyü kullanıyorsunuz" diyor ya da "yüklemeye çalıştığınız sürücü uyumlu değil" diyor.

yardımlarınızı bekliyorum. uygulamalar arttıkça root şart oldu :)

• Bu telefonun teleg-fon hafızası ne kadardır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedirh4n

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Arkadaşlar bi yardim edin telefonumdaki mesajlarin bir ornegini pc ye almak istiyorum nerden nasil alcam kayit olunan dosyayi bulamadim...

MyPhone Explorer isimli programı bul kur PC ye onunla rehberide mesajlarıda yedeklersin.

beceremedım

Yardımcı olurmusun arkadaşım bilgisayara nasıl aktarıcağımı beceremedım..
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Arkadaşlar bi yardim edin telefonumdaki mesajlarin bir ornegini pc ye almak istiyorum nerden nasil alcam kayit olunan dosyayi bulamadim...

MyPhone Explorer isimli programı bul kur PC ye onunla rehberide mesajlarıda yedeklersin.

beceremedım

Yardımcı olurmusun arkadaşım bilgisayara nasıl aktarıcağımı beceremedım..

Sms backup+ indir markette bulabilirsin. Onun ile gmail adresini senkronize et mail olarak gelir sana sms'ler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssrrkknn

quote:

quote:

Gürol Abi Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama benim telefonum türkcell den alınma garantili telefon aldığım gün bootloaderi kırdım. daha sonrasında telefon 2 defa garantiye gitti ( ilk batarya %0 problemi yüzünden ki oda bootloader açık olduğu için wotanla 2.3.2 sürümüne geri döndüğümden kaynaklandı servise vermeden bootloader kilidini kapatıp gönderdim anakartı değiştirip geri gönderdiler. 2. seferde çatlak için gönderdim ve bu sefer bootloader kilidini açık unutup gönderdim hatta kapağı ekranı değiştirip yeni yazılım yükleyip geri gönderdiler. ve 3. sefer tekrtar garantiye gönderecem biliyorsunuz 2. çatlak problemi oldu telefonda)
    yani bootloaderin açık olup olmaması garanti konusunu etkilemiyor telefonda benim düşüncemde ha şuda var belki servisteki elemanların insafınada gelmiş olabilirim onuda bilemiyorum adamlar belki bize hak verip bu telefonu daha iyi kullanmamıza izin veriyorlar

Bugün tam sana cevap yazıyordumki telefon çaldı ve telefonuma müşteri çıktı bende çatlama hadisesi olmadan satayım bari dedim ve sattım.Biliyorsun bendeki yurtdışı idi,çatladımı astarı yüzünden pahalı olur diye sattım ama şu anda hangi telefonu alacağıma bir türlü karar veremedim.
    sgs2 de aynı problemler devam ediyordur pek hevesli değilim,note biraz büyük,nexus un kamerası 5 mp. derken telefonsuz kaldım.
    ha bu ara sen yazdıklarında haklısın aslında bende senin gibi düşünüyorum hatta ben bir ara i8910 u başarı servisine custom yazılım yüklü olarak verdim ve herhangi bir problem olmadı.
    Genelde yaptıkları iş sayısına göre para aldıklarından telefonu garanti dışı bırakmak pek işlerine gelmez.Hatta bootloader kilidinin açık olduğunu belki bilmezler belkide bakmazlar yada aldırmazlar ama ben en kötü ihtimali belirttim.

Ha ha bu ara motorola RAZR xt910 çok kaliteli bir telefon ama türkce yazılımı yok,olacağını sanmıyorum,sgs2 veya bu telefon gibi paylaşım platformuda yok.
    HTC ye niyet ettim amaze ye ama htc de baktımki haftada bir telefon çıkarıyor,dediğin gibi onlarada batarya dayanmıyor.Galiba biraz sıkıntı çekip note alacağım sanırım.En azından bilgisayarı aç kapa yapmaktan kurtulurum.

• quote:

Bugün tam sana cevap yazıyordumki telefon çaldı ve telefonuma müşteri çıktı bende çatlama hadisesi olmadan satayım bari dedim ve sattım.Biliyorsun bendeki yurtdışı idi,çatladımı astarı yüzünden pahalı olur diye sattım ama şu anda hangi telefonu alacağıma bir türlü karar veremedim.
    sgs2 de aynı problemler devam ediyordur pek hevesli değilim,note biraz büyük,nexus un kamerası 5 mp. derken telefonsuz kaldım.
    ha bu ara sen yazdıklarında haklısın aslında bende senin gibi düşünüyorum hatta ben bir ara i8910 u başarı servisine custom yazılım yüklü olarak verdim ve herhangi bir problem olmadı.
    Genelde yaptıkları iş sayısına göre para aldıklarından telefonu garanti dışı bırakmak pek işlerine gelmez.Hatta bootloader kilidinin açık olduğunu belki bilmezler belkide bakmazlar yada aldırmazlar ama ben en kötü ihtimali belirttim.

Ha ha bu ara motorola RAZR xt910 çok kaliteli bir telefon ama türkce yazılımı yok,olacağını sanmıyorum,sgs2 veya bu telefon gibi paylaşım platformuda yok.
    HTC ye niyet ettim amaze ye ama htc de baktımki haftada bir telefon çıkarıyor,dediğin gibi onlarada batarya dayanmıyor.Galiba biraz sıkıntı çekip note alacağım sanırım.En azından bilgisayarı aç kapa yapmaktan kurtulurum.

Abi Samsung Note eline almadıysan sakın karar verme çok büyük ne cepte taşınıyor nede tek el kullanabiliyorsun iş ortağımda var note sırf yarı tablet olduğu için aldık ona ama bana göre değil mesela.özellik olarak 10 numara ama ama işte

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

arkadaşlar bu poweramp i adam gibi kullanan varmı unlocker flnda indiriyorum ama bi kaç gün sonra lisan problemine giriyo elinde lisanlanmış sağlam olanı arkadaslar paylaşabilir mi?

buraya bi göz at..
    http://www. androidforumun.com/Konu-poweramp-1-4-build-387-activator-poweramp-programini-full-yapma-uygulamasi-crack.html

Bu uygulama root gerektiriyor mu...

• quote:

quote:

quote:

quote:

başka bir cihazın ROM'u ARC'a yüklenebilir mi ?
    mesela aşağıdaki sitede romlar vermişler bunlar arc a yüklenebilir mi
    http://www. ****.com/android-romlar/

her rom her telefona yüklenemez ama adapte edilebilinir. ama bu iş çok fazla risk,tecrübe ve şans gerektirir.

ROM ile Launcher uygulamaları aynı mı ?
    mesela telefona GO Launcher veya SBP Shell 3D yüklemenin ROM gibi tehlikesi yok değil mi ?

hayır tabiki luncherle rom farklı olaylar. istediğin luncheri yükleyebilirsin ama telefonun root lu olması lazım.

Launcher ler root gerektirmiyor,bende go lancher EX,launcher pro,İlauncher Lite (iphon launcheri) rottsuz çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

arkadaşlar bu poweramp i adam gibi kullanan varmı unlocker flnda indiriyorum ama bi kaç gün sonra lisan problemine giriyo elinde lisanlanmış sağlam olanı arkadaslar paylaşabilir mi?

buraya bi göz at..
    http://www.androidforumun.com/Konu-poweramp-1-4-build-387-activator-poweramp-programini-full-yapma-uygulamasi-crack.html

Bu uygulama root gerektiriyor mu...

verdiğim linkteki yorumlarda rootsuz cihazlardada çalıştığını söylüyorlar ...

• ARKDSLR BENIM HAFIZA KARTIMDA İGO NAVIGASYON PROGRAMI VAR AMA YENI ALDIGIM ARC S KULLANAMIYORUM NASIL KULLANA BİLİRİM
  • herkese merhaba arkadaşlar telefona 32 gb hafıza kartı almak ıstıyorum kaliteli ve iyi bi hafıza kartı onerırmısınız tabı fıyat olarakta cok ucuk olmasın hatta uygun olursa ıyı olur ,linkle falan tavsıyelerde bulunursanız sevınırım
  • 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.