Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.906
Cevap
13
Favori
612.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

arkadaşlar kaliteli bi şarj aleti önerirmisiniz iş yerimde kullanmak için alcam orjinal olsun marka farketmez samsung falanda olabilir zaten hepsi aynı şekle dönüyor galiba

Orjinal olmayan kablo, baganti kullanmayin, cok buyuk sikinti oluyor.
  • evet onu belirttim zaten arkadaşımın samsun galaxy mininin şarj aletiyle şarj ettim hiç sıkıntı olmadı dolma süresi aynıydı. ayrıca telefonu kullanım acısından o şarj aleti çok daha pratik. nokianınkiler gibi uzun ve ince kablo. arcın orjinal i hem usb hemde şarj olduğu için çok kalın odun gibi ve kısa
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

Telefonu almayı düşünüyorum. Aklıma takılan bi kac soru var. Cevaplarsanız sevinirim.

1. Adreno 205 ile sgx 540 arasında nasıl bi performans farkı var ? Oyuna meraklıyım. Bu benım ıcın onemlı.

2. Telefon oyun oynarken yada konusurken vs ısınma sorunu var mı ?

3. bu topikteki uygulamaları sorunsuz arc a yükleyebilirmiyim ?
    http://forum.donanimhaber.com/m_51925149/mpage_23/f_/key_//tm.htm#56241300.

Acil cevap lazım Arkadaslar.

Isınma tüm android telefonlarda bulunuyor, bunda da var. Eger asil amacininz pyunsa Tegra li telefonlara yonelebilirsiniz eger bu telefonu istiyorsaniz xperia arc s almanizi oneririm

• catlak yüzünden serviste telefonu değiştirilen arkadasların pilleri ve arka kapakları da degiştirildimi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

arkadaşlar kaliteli bi şarj aleti önerirmisiniz iş yerimde kullanmak için alcam orjinal olsun marka farketmez samsung falanda olabilir zaten hepsi aynı şekle dönüyor galiba

Ben de arıyorum.
    www.pdateknoloji.com'dan aldım. Şarj sırasında ARC saçmalıyor.
    Mesela ana sayfaların birinden diğerine geçmiyor şarjda iken.
    Bazı uygulamalarda da çeşitli sorunlar çıkıyor.
    ARC'a zarar da verebilir, diye düşünüyorum.
    Aynı yerden extra şarj aleti de almıştım (mobil şarj aleti), on para etmez, iade ettim.

Bir de arkadaşlar, cihazınızdan hangi şekilde bahsediyorsunuz?
    ARC
    Arece
    ARK
    Bakalım hangisi daha çok kullanılıyor.
    Ben ARC diyorum.
    Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 4 Ocak 2012; 16:21:31 >

• arc s beyaz aldim.. bundan önceki aletim galaxy s1 di (ama vazgecemyiorum halen kullaniyorum) bol cesitli custom rom kullandim.. ARC S icin hangi custom romlar miui 1 tane buldum ama ingilizce zayif... ama denicem

miui farkini sonyde de yasamak istiyorum..

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1302802

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy -- 4 Ocak 2012; 16:44:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

catlak yüzünden serviste telefonu değiştirilen arkadasların pilleri ve arka kapakları da degiştirildimi acaba?

pili bilmiyorumda komple kasa degisti benim.. yakinlik sensoride degismis uzerinde cizik vardi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

catlak yüzünden serviste telefonu değiştirilen arkadasların pilleri ve arka kapakları da degiştirildimi acaba?

pili bilmiyorumda komple kasa degisti benim.. yakinlik sensoride degismis uzerinde cizik vardi..

saolasın kanka
  • Ya arkadaşlar bu gri serisinde çatlak varmı hepsi siyah olanın dami? .kasa değişimin de gri kasa için150,00 tl fark istiyorlar değer mi?
    Gri'de bu sorunu yaşayan oldu mu?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Orijinalden alıntı: bedirh4n

Arkadaşlar bi yardim edin telefonumdaki mesajlarin bir ornegini pc ye almak istiyorum nerden nasil alcam kayit olunan dosyayi bulamadim...

MyPhone Explorer isimli programı bul kur PC ye onunla rehberide mesajlarıda yedeklersin.

beceremedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Orijinalden alıntı: YaSaRCaNS

Android telefonunuz ile bilgisayarınızı yönetin ...

Bu linkten bilgisayara kurulması gereken dosyayı indiriyoruz...

http://andromouse.com/
    ----------------------------------------------------------
    buda telefon için apk dosyası

http://hotfile.com/dl/131301948/2133370/Android-Mouse-and-Keyboard.apk.html
    ---------------------------------------------------------------------------
    isyenler için apk dosyası barkod

Kardeş bu PC için olan dosya jar uzantılı videodaki gibi çalıştırmayı nasıl yapıcaz? Emulatör kullanınca videodaki gibi çalışmıyor!

java ile ac javanin yuklu olmasi lazim..

Alıntıları Göster
    quote:

kaan_9292

java ile ac javanin yuklu olmasi lazim..

Kaan java yüklü bende ama birlilte aç deyince java çıkmıyo seçeneklerde. Ben kendim programların içinden javaya girip java.exe yi gösteriyorum ama yinede çalıştırmıyo ne iş bu nasıl çalıştırılıyo jar uzantılı dosyalar?

• Inanılmaz saçma bir sorun var telefonda . Hatta hem bnde hem dayımda aynı telefon var. Telefonlari yavas şekilde masaya biraz yüksekten bırakinca ekran yavastan kararip telefon kapanıyor kendini tekrar açıyor. Ki benm telefonm kaç kere ne kdr yüksekten düşmüş ve kapanmamistir. Böyle bir sorun yaşayan varmı. Aynı ailede 2 telefonda da aynı sorun olunca çok fena gıcık kaptım.. Varmı bilgisi olan.??
  • Pil oynuyodur. Yatağa düşünce kapanan cihaz videoları vardı.
  • Smdiye kadar oynamadi bu pil. Koskoca android cihazın arkasına kağıt sıkıştırdigimi hayal bile edemiyorum :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARC ile Bilgisayar oyunlarını oynayın ...
    Onlive Bulut Teknolojisi ile Android'te AC Revelations, L.A. Noire, Dirt 3 ve Daha Fazlasını oynayın!
    Onlive telefonunuzun donanımı ne olursa olsun güçlü bir internet bağlantınız varsa bulut teknolojisi sayesinde bilgisayar grafiğinde bilgisayar oyunları oynamanızı sağlar!
    Oyunları 30 dakika boyunca deneyebilirsiniz. Dilediğinizi 3 yada 5 günlük kiralar dilediğinizi satın alır istersenizde aylık 10 USD karşılığı 100'den fazla oyun içeren pakete abone olabilirsiniz!

--------------------------------------------------------------
    ARC S'te Onlive (Dirt 3)

Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz...
    http://www.uploadic.com/d3hwbmtftlix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaSaRCaNS -- 5 Ocak 2012; 19:54:06 >

• Ya arkadaşlar ROM yüklesem mi, yüklemesem mi? Telefonu çatlak için servise götürecem diyorum, ROM'u sonradan yüklemem daha mantıklı heralde ama Boot Loader Kilidi falan filanla da uğraşmak istemiyorum...
  • Nba2k11 yada 12 nin apk sini paylasabilcek bi arkdas var mi? Rica ediyrum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

Smdiye kadar oynamadi bu pil. Koskoca android cihazın arkasına kağıt sıkıştırdigimi hayal bile edemiyorum :)))

evet pil oynuyor. okadar çok kağıt koymana gerek yok. tam köşeye küçücük 2 katlı kağıt sıkıştırcaksın okadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaSaRCaNS

ARC ile Bilgisayar oyunlarını oynayın ...
    Onlive Bulut Teknolojisi ile Android'te AC Revelations, L.A. Noire, Dirt 3 ve Daha Fazlasını oynayın!
    Onlive telefonunuzun donanımı ne olursa olsun güçlü bir internet bağlantınız varsa bulut teknolojisi sayesinde bilgisayar grafiğinde bilgisayar oyunları oynamanızı sağlar!
    Oyunları 30 dakika boyunca deneyebilirsiniz. Dilediğinizi 3 yada 5 günlük kiralar dilediğinizi satın alır istersenizde aylık 10 USD karşılığı 100'den fazla oyun içeren pakete abone olabilirsiniz!

--------------------------------------------------------------
    ARC S'te Onlive (Dirt 3)

Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz...
    http://www.uploadic.com/d3hwbmtftlix

Bu apk indirip kurduğumuzda demosunu 30 dakika oynayabilecekmiyiz herhangi birşey yapmadan

• herkese keyifli forumlar. ebay den ekran jelatini siparişi vermiştim babamın ve 2 kız kardeşimin telefonlarına. 11 adet ekran jelatinine 10 lira ödedim Türkiye de tanesini 5 liradan ucuza satan görmedim. ama bu ebay alışkanlık yapıyor. Arc S telefonuma 2 adet kılıf siparişi verdim. aylardır şık bir deri kılıf arıyorum. siparişi verdim geldiğinde inceler yine paylaşırım.
    aldığım kılıflar :
    http://www.ebay.com/itm/250955819927?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1474wt_1270
    http://www.ebay.com/itm/160602243934?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1783wt_927

şimdi birde usb otg kablosu sipariş edecem 2-3$ onlarda. benim cihaz parlak siyah acaba birde gece mavisi arka kapak mı sipariş versem farklı farklı kullanırım.

edit : usb otg kablosu olan gamepad i varsa deneyebilir mi? usb otg kabloları Ps kol çalıştırıyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turcoblanco -- 5 Ocak 2012; 23:33:42 >

• 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.