Şimdi Ara

SE P910i araba ezdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 ay önce TEKNOSA' dan aldığım SE P910i kaybettim. Uzun aramalardan sonra arabayı park ettiğim yerde buldum ama bir de ne göreyim, ezilmiş, kasa kırık, cam örümcek ağı gibi.
    Sormak istediğim garanti pek olmaz da Bazen sigortalı ürün satıldığını duymuştum, bunlarda öyle bişey var mı, bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

• bugun forum karıştı ya 8.kattan sx1 düşüyo araba eziyo falan nasıl oluyo bunlar anlamıyorum p910 araba altında ne işi var???
  • telefonun resmini yollayabilir misin?

alırken sigortalı olarak almadıysan aynen çöp olacak...
  • forumda Trajediler Büyüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: PolatA

bugun forum karıştı ya 8.kattan sx1 düşüyo araba eziyo falan nasıl oluyo bunlar anlamıyorum p910 araba altında ne işi var???

Hakkaten yaw noluyo böyle
  • sigorta olayını aldığın an başlatacaksın p910i çöp olmuş.....canını sıkma ve bu olaydan ders almaya bak saygılar
  • ya beyler geçende yanlışlıkla Ericcson T28 imi yedim, napiyim çok acıkmıştım baktım yenilebilir bende yedim...
    Sizce sigortadan para alabilir miyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

ya beyler geçende yanlışlıkla Ericcson T28 imi yedim, napiyim çok acıkmıştım baktım yenilebilir bende yedim...
    Sizce sigortadan para alabilir miyim?

• dostum foto yollar mısın???
  • t28 in anteni boğazına takılmadımı kardeş hazımsızlık yapmıştır o sigortadan para alman için bütün olarak kusman gerekiyor....!!!
  • gecmıs olsun yaw,az para degıl,1,5 mılyar oyoyoy
  • ya nasıl olur ya canım telefon ölmüş.............Allah kimseye boyle birşey vermesin dikkat edinde olay naısl oldu anlayamadım
  • eğer cihazın faturalıysa ve kredi kartıyla aldıysan bankanın kaza ve çalınmaya karşı sigortası var. 2 ay süreli.
    çalındıysa karakol tutanağı kırılma vs. içinde ürünün bozulmuş hali, kredi kartı slibi ,faturası ve bankanın bu işler için kullandığı formu var. formu doldurup dediğim belgelerle bankaya başvurursan 1 ay zarfında ya cihazı tamir ettirirler yada kdv sini düşüp ücreti kredi kartına iade ediyorlar ve bu sigorta her bankada mevcut. üst limit 750$ civarı bir şansını dene geçmiş olsun.....
  • arkadaşda beya soğuk kanlıymış ben olsam şimdi boğaz köprüsündeydim.
  • Arkadaşım geçmiş olsun yazık olmuş telefona...
  • Arkadaşım, akşam iş çıkışı elim dolu, arabaya binerken düşürmüşüm. İş ev arası başka bir yere uğramadım, işyerine baktım, yok, arabayaı park ettiğim yere baktım, oradaydı, ama arabalar üzerinden geçmiş.:(

quote:

Orjinalden alıntı: PolatA

ya nasıl olur ya canım telefon ölmüş.............Allah kimseye boyle birşey vermesin dikkat edinde olay naısl oldu anlayamadım
  • geçmiş olsun büyük talihsizlik bende daha dikkatli olayım ...
  • geçmiş olsun....
  • Yazık olmuş alete. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pharmacist

quote:

Orjinalden alıntı: deville

telefonun resmini yollayabilir misin?

alırken sigortalı olarak almadıysan aynen çöp olacak...

Umarım Becermişimdir resim yüklemeyi...

evet arkadaşlar burdaki resimden görüyoruz ki bu arkadaş diğerleri gibi yalan söylemiyor, hakkaten telefon kaza geçirmiş yani. yalan filan yok ortada.
    çok çok geçmiş olsun ah ah gitti güzelim telefon
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.