Şimdi Ara

SE 2 alacaklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SE 2 denildiği gibi gelirse 8 Plus veya X'ten geçecek olan var mı arkadaşlar?

• Ben geçerim küçük kasa büyük ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eylül ayini beklerim nie geceyim..gecmek için neden yok sebepde yok eylüldeki cihaz gelirse ozaman şuna gecicek olan varmi sorular cikicak apple nin üretimi bitmez taassrimi hiç bitmez her sene tel değiştirmek için sorular cvplar ikna etmez insani bütçe önemli..6100 tl x satiliyoru şuan 4999 indi 1 bin tl az para değil:)

• Ah Giansello ah! Yine mi?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    hehe :)

meraktan sordum hocam, benim telefon devri bitti X ile. Kendime hakim olmayı öğrendim daha da öğreneceğim. Ne paralar yatırdık şu markaya bir bilsen
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Ben de Androidden yazıyorum :) Cihaz canavar gibi.

SE 2 mevzusuna gelince, yerleşik home tuşu gelirse düşünürüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denildiği gibi haziran sonu tanıtılsa, temmuz gibi avrupa ve amerika'da satışa sunulsa ağustos sonu eylül başı gibi buraya gelir. Yayınlanan tasarım doğruysa bu telefonu 3500 lira altına bulmak imkansız. Se modeli apple'ın elinde kalan 5s kasalarını tüketmesi için bir fırsattı, kasayı değiştirmemek için cihazın birçok yerinde taviz verdiler. Bu baya baya arge yapılmış bir model, ucuz olmasının imkanı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 19 Mart 2018; 14:4:47 >
  • 3000 tl altında çıkarsa kaparım bi tane

• imkansız😬

• quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

3000 tl altında çıkarsa kaparım bi tane

Dolar bugün 4 ü buldu .. harbiden imkansız o dediğiniz

• Sırasıyla 5, 5S, 6 ve şuan ise 7 Plus kullanıyorum. 6’dan SE’ye geçmeyi çok düşündüm. Artık o an ne yaşadıysam küçültmek yerine daha da büyüttüm. 7 Plus’ın pil performansına o kadar alıştım ki, sırf bu yüzünden şuan 7’ye geçmek istememe rağmen cesaret edemiyorum.
    Açıkçası tasarımı müthiş olsa da, sanırım artık o modele geri dönmeyi düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraxener -- 20 Mart 2018; 3:2:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.