Şimdi Ara

SD Yayından HD Yayına Geçiş Kampanyası (Neta 8800 Digital) !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

"Taahhüt süresi boyunca; 210 TL bedelli HD Kutu; peşin 44 TL, 12 ay taksitle (3,90 TL x 12 ay = 46,80 TL) bedelle sunulacaktır."

Arkadaşlar çağrı merkezini aradım. Kampanya hakkında bilgi istedim. Cihaz olarak Neta 8800 Digital HD verilcekmiş. Cihaz ile ilgili görüntü kalitesi veya sistemsel arızadan dolayı şikayetleri olan varmı?

• muticoo kullanıcısına yanıt
    bende hem eski sd cihaz hem yeni next hd cihaz var, kampanyaya katılabilir miyim?
  • Bu cihazın pek kaliteli olmadığı yönünde duyumlar aldım, eski pozitekleri aratıyormuş
  • fiyat olarak banada çok cazip geldi. hatta çağrı merkezinde kine yeni bir cihaz mı çıkaracaksınız elinizdeki stokları tüketiyorsunuz dedim. bana bilgisi olmadığını söyledi. 210 TL den birden 44 TL ne alaka diyo insan ama... baktığınız zaman taahhüt veren bütün müşterilere bedava veriyolar. birde orası var.

apespecter taahhüt verenlere de cihaz veriyorlar. çağrı merkezini ara son durumunu öğren ;)

nyyankees eski pozitekler kral valla herkes onları arar oldu :D benim de bi komşumda var. zamanında ben aldırmıştım. dedim kıymetini bil :)
  • Ben SD kutuyu attım kenara HD kutu aldım. Neta 8800. Ücret farkı istemediler. 24 ay taahhüt vermiştim.
  • muticoo kullanıcısına yanıt
    iki yıl taahhüt verenlere ücretsiz veriyorlarmış, taahhütün bitmesini bekleyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.