Şimdi Ara

SD KART MI MMC KART MI DAHA İYİ ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evt arkadaşlar digital fotoğraf makineme 256 mb hafıza kartı alıcam. Fakat SD mi alıyim MMC mi alıyim. Hız olarak farkları var mı. Artıları ve eksilerini söylerseniz ona göre karar vereceğim.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

• makinan 2 sinide destekliyor mu benmki sd kartlı o yüzden yarın 128 almaya gidicem
  • forumda bu konu ıle ılgılı daha dune kadar mesaj atılıyodu.eger arama yaparsan cok daha fazla bılgıye ulasırsın .kullananlar genelde sd yı tercıh edıo.bunu da belırteyım.bence sd al.daha fazla bılgı ıcın pclabs.gen.tr adresıne bak.orda detaylı bı ınceleme vardı.okuma yazma hızları falan bır suru sey karsılastırılmıstı.
  • Amman dikkat et, yanlış kart alma,makinadan olma...
  • sd mi mms mi diye bir şey yok mkn nan hangi card tı kabul ediyorsa onu alır. haa marka ve kalite olarak<soruyorsan (scandsk ve hımpex) i tavsiye ederim sd de. mms de sony den şaşma
  • bildiğim kadarıyla "SD" daha yeni bir teknoloji ama onunda hızlısı yavaşı falan var. Bi araştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan_arm

Evt arkadaşlar digital fotoğraf makineme 256 mb hafıza kartı alıcam. Fakat SD mi alıyim MMC mi alıyim. Hız olarak farkları var mı. Artıları ve eksilerini söylerseniz ona göre karar vereceğim.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

sd allllll
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan_ka

sd mi mms mi diye bir şey yok mkn nan hangi card tı kabul ediyorsa onu alır. haa marka ve kalite olarak<soruyorsan (scandsk ve hımpex) i tavsiye ederim sd de. mms de sony den şaşma

genel olarak mmc kart kullabilen makinalar sd kart da kullanabiliyor arkadaş bu yüzden sormuş. ikisi arasında ise kesinlikle sd, hem yazma hem de okuma hızları daha iyi...
  • sd mmc ye göre daha hızlı diyolar. ben diyenlerin yalancısıyım.. 512 sd kingston iyidir fiyat performans acısından 60- 70 ytl aralıgında bulabilirsin.
  • Tabii ki MMC 4.0 en hızlı sd/mmc karttır.Bu kart 20mb hızla okuyup yazabiliyor.Türkiyede sanırım yok.Ama hem çok az güç çekiyor hem de çok çok hızlı.Ama
    piyasada bulunan mmc ler rezil.Sd kartın 1/5 hızında çıkıyor hızları.Yani Şu şartlarda türkiyeden alınacak kart Sd.Yurt dışından alınacak olan MMC 4.0
  • mmc 4.0 diye bir şey varsa onu al derim.
    eğer yoksa sd al.en azından girintisi sayesinde yerinden oynamaz.daha garanti
  • arkadaşım sd kart al.Bana makina ile mmc kart geldi 640x480 video çekiminde 2 dakika çekim yapıyordu.kart dolmadığı halde kayıtı kesiyordu.Değiştirmek için gönderdim yerine apacer marka sd kart yolladılar. Çok mükemmel çalışıyor.640x480 30fps de 7.50 dakika kart dolana kadar kesintisiz kayıt yapıyor. Kesinlikle sd kart al.
  • eet ya kartın markasına dikkat et ben daa bufun bi sd 256 mb aldım pq1 die bişey kazayla o gelmiş deneyim dedim kart bi gunde bozuldu format da atılmıo allahtan makineye bişey olmadı dikkat et o yuzden.yarın kartı deiştirmeye gidecem işallah alırlar geri
  • kesinlikle sd.
  • ben KINGSTON 512 MB SD kart aldım geçen 65 ytl. ömür boyu garantisi var. tavsiye ederim.
  • sd al, bendede 128 mb datron sd var, memnunum!
  • bende 128 mb kimgmax sd kullanıyorum....memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.