Şimdi Ara

SD KART ÇALIŞMAMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    358 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar telefonum casper via v9 android sürümü 5.1 yeni bir hafıza kartı aldım 8 gb lık çektiğim fotograflar ona gitti fakat oyun program yüklemeye çalıştıgım zaman ise yeterli alan yok dior telefonun belleğini görior sadece ayarlardan sd kartıda seçtim fakat olmuyor 7 gb bos alan var sd kartta ama yetersiz alan dıor lütfen yardım edin

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

peki root telefona zarar verirmi ve nasıl yapabilirim internette bir sürü yol var kafam karıştı bide siz anlatırmsıınz
    |
    |
    cepAnkara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yükledim fakat yapamadım bi yarıdm edermisin
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |

• Binbaşı
    1690 Mesaj
    Hocam root olmamış gözüküyor http://afktechmobile.blogspot.com.tr/2015/05/google-play-cihazda-yeterli-alan-yok.html?m=1

Linkteki leri bi yapın

kardeşim sana söyle diyim adam burda Cihaz hafıza kartını algıladıktan sonra ise Verileri temizle seçeneğinin yanında bir de "Hafıza kartına taşı" seçeneğini göreceksiniz. Bu yöntemi uygulayarak da boş yer açabilirsiniz. bunu demiş fakat bende sadece verileri temizle var hafıza kartına tası yok
    |
    |

tam olara nasıl yapılcka bu root alayı adım adım anlatırmısıın biliyorum internettede var fakat kafam karıstı hepsi farklı bugun bide vatana gittim dedim böyle böyle dedi adam zaten oyunları tasıyamazsın dedi fotograf resim lerii tasıyabılırsın sadece hafıza kartına dedi anlamdım
    |
    |

Orijinalden alıntı: poker100

tam olara nasıl yapılcka bu root alayı adım adım anlatırmısıın biliyorum internettede var fakat kafam karıstı hepsi farklı bugun bide vatana gittim dedim böyle böyle dedi adam zaten oyunları tasıyamazsın dedi fotograf resim lerii tasıyabılırsın sadece hafıza kartına dedi anlamdım

Önce root yspscaksın.. Sonra hafıza kartının bir kısmını ext4 şeklinde formatlaman gerekiyor. Bu kısım telefon hafızası şeklinde görünecek.. Daha sonra uygulama ve oyunların tamamını link2sd programı ile hafıza kartına atabilirsin. Root için kingroot programı kullandım. Tel hafızam 8 gb ama şuan bu sayede 20gb a çıkartım. Root yap önce sonra gerekli linkleri akşam atarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

kingroot u kurup nabıcam tam olarak kurmustum anlamadım bırsey linkleride atarsan hazırda bulunsun yapınca kullanırım
    |
    |
    Atlas06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.