Şimdi Ara

[SD] htc HD2 (Leo) için Android 2.2 Froyo Kurulum Rehberi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
1
Favori
160.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alimakgrav
    ...

Bir de Office programları yok mu Androidde? word, excel gibi?
    ...

"Documents To Go" uygulaması ile word excel gibi uygulamaları görüntüleyebiliyor ve düzenleyebilirsin.
    Görüntüleyebilirsin fakat
    Düzenleme yapabilmek için lisanlı sürümünü satın alman gerekmiş düzelteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inalough -- 29 Ekim 2010; 19:43:19 >
  • 1337 üstad aynen dediğini yapıyorum birebir. fakat froyostonesense'in yeni rom surumunde senin gosterdigin resimlerdeki dosyalar yok malesef.
    -Hafıza kartınızda "Android" isimli bir klasör açın ve arşivden çıkardığınız tüm dosyaları aşağıdaki resimde görüdüğü gibi bu klasöre atın. **
    Bu resimdeki
    data ,diff,cache ve root dosyaları yok indirdigim romda. diger dosyalar mevcut.
    hatta ilk acınca winrarı 1.Android 2.media klasoru var. yani ekstradan 2.klasor de var bunu nereye atıcam?
    sendeki rom dosyasını herhangi bi upload sitesine atıp link verirsen cok isime yarar 2 gundur bunla ugrasıorm cok canımsıkıldı sonunda getircem sana vala hocam ne denediysem olmuyor
  • arkadaslar telefon androıd konumunda ıken cagrı gelınce sadece tıtresım verıyor.ayarlar-ses-gelen cağrılar-telefon zil sesi uygulamasını yaptığımda telefon zil sesi tamam/iptal dıye bır sey cıkıyor.acaba andoıd romunda ses dosyası yokmu? bız sonradan dısardanmı ses yuklemesı yapıcaz.
    ikincisi ise yıne androıd koumunda telefonla pc yı eslestıremıyorum.ayarlar-pcye baglan varsayılan baglantı turu seceneklerını secmeme rahmen baglanmıyor.
  • Şu ana kadar farkeetiğim tek sorun fotoğraf makinesi modundayken zoom yapamıyorum.Chunky android te ise sorun yok.
  • arkadaslar problemlerımı Mdeejay_FroYo_Sense_v._3.1 androıd romu yukleyerek cozdum.bu rom cok ıyı o hata dıyebılırım herkeze tavsıye edrım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: returk

Ancak telin sol üst köşesinde 3g yazıyor.

HD2 ilk kullandığım günden bu yana daha bir kere o 3g logosunu görmedim ben.

Üstelik 3g paketim de var.

Günahım ne benim :acılarıncocugu:

:)
  • ya arkadaşlar birşey sormak istiyorum, android yüklü iken active sync görmüyor telefonu biz enkronize işlemini neyle yapablrz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: dennissscan

ya arkadaşlar birşey sormak istiyorum, android yüklü iken active sync görmüyor telefonu biz enkronize işlemini neyle yapablrz???

HTC SYNC yüklemen gerekiyor. HTC'nin sayfasında var.
  • arkadaslar sonunda sorunumu cozdum sagolasın 1337. Fakat simd de sms sorunum var telefondan sms gonderemiyorum. cozum onerisi olan varmı? sizede aynısı oldu mu?
  • SMS ile alakalı hiçbir sorunum yok ygt_555
  • senden tek ricam olacak romunu herhangi bir upload sitesine atıp linkini verirmisn? cunku senin verdigin linkteki rom guncellendi.
  • merak ettim, update edilmiş sürümünü neden kullanmak istemiyorsun ygt_555

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inalough -- 1 Kasım 2010; 12:45:32 >
  • yaa ustalar bisey sorcam bu titresimle ses ayni anda olmuyormu
  • ana menüden ayarlara girin> ses e girin > Titreşim (Aramalarda ve bildirimlerde titreşimle geri bildirim) tik işaretiyle seçin, e bu kadar.
  • 1337 hocam ben telefonuma en son çıkan orjinal romu yüklemiştim sanırım anlattıkların 3.14.468.2 rom için geçerli değil denedim hspl işlemi olmadı yardımlarını bekliyorum...
  • HSPL işlemi cihazın rom u ile alakalı bir işlem değil ki
  • Ama benim spl versiyonumda değişmiş sanırım o romu yüklerken çünkü spl versiyonum 3.. .. senin yazdıklarından değil. o nedenle hardspl işlemini yapamadı hata verdi. bad spl sector diye. ve dev radio versiyounm 2.15.50.14 genede senin verdiklkerinden birini yüklemem gerekirmi ???
  • 3 Renkli bootloader ekranına geldiğinzde SPL karşılığında ne yazıyor yazar mısın?
    SPL 3 versiyonu olmaması lazım galiba.
  • Sanıyorum arkadaş htc den son wm romu indirip kurmuş. Spl o ROM ile upgrade oluyor.

Romdan memnun musun @mu_tu
  • nand romdan haber var mı arkadaşlar???
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.