Şimdi Ara

sd belleki bozdum galiba..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar datron dsc216 bi makine var.. 3.1mp cmos dahili bellek 16mb ..

dedimki buna bi bellek aliym çok fotoğraf çekiym.. mmc istedik bi tane iki kare çektim makineden format dedim bi daha da görmedi kartı..bende bu uyumsuz makineyle diye iade ettim 128 lık bi sd aldım.. makinenin maualinde sd mmc uyumlu diyo.. neyse bunlada 100ün üzerinde foto film çektim az önce belirlenen aygıttan okuyamıyo diye uyarı verdi ben de yine makineden format attım aldığımda da yapmıştım.. bu da uçtu daha da görmüyo dahili bellek gözüküyo sd yi çıkarıyom takıyom yok..

başka bi alette deniyim bi de uçtu canım sd bellek zannımca…

• abi hella olsun o belleği uçurmayı başar mıssın:))
  • Bazı cihazlar tüm mmc kartları tanımıyor...Mesela nokia telefonlar her kartı tanırken...Siemens sl45 sorun yapıyordu tecrübeyle sabit...
  • önceden görüyodu bakın dikkat edin..

şimdi takıyom dahili bellek devreden çıkmıyo normalde takınca biliyosunuz harici bellek devreye girer.. görmüyo yani..

kompiterden de gözükmüyo.. o hallettiğim mmc de böyle yapmıştı..makine nası format atıyo anlamadım komple uçuruyo..başka kimsenin başına gelmedi mi böyle bişey..
  • eger onu bilgisayar altında gosterebiliyorsan, yani bir şekilde bir adaptörle bilgisayara bağlayabilirsen FAT dosya sistemine formatla ve bırak.... FAT 32 falan değil ama! sadece FAT.... oke?
  • kardes datron dedıgın marka turk malıdır olacak okadar her ne kadar kotu marka olmadıgını dusunsemde ıste sbıt turk aklı bence sen ufotek bılgısayarla ırtıbata gec durumu sor ne yapman gerektıgını ogren
    www.ufotek.com.tr
    ufotek bu markanın uretıcı dıstrıbıtorudur yanı marka sahıbı ama yurt dısında ımal ettırıyo
  • biliyom datron internasyonal bi marka değil çinden geliyo işte.. aslında dxg diye bi üretici.. ama herifler bilebilir di mi?

kompiterde de gözükmüyo fat yapcaz tabide..
  • Ayni dijital bende de war. Cok memnunum. Bi 16sd kartım war.
    SD kartı kullanırken bi kac cekimden sonra makine kilitlenio.
  • blur kardeş makineden benimde bi şikayetim yok .. peki belleğe hiç set up menusundan format dedinmi.. ben iki kartıda 2 format dememde uçurdum..

alet nası siliyosa kendi de göremiyo bi daha...

sen nası siliyosun dosyaları windozdan mı sil diyosun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.