Şimdi Ara

ScVvhost.exe nasil temizlenir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu worm ağda çok hızlı bir biçimde yayılıyor ve tum band genişliğini kullanarak internet bağlantısıni berbat ediyor bu programla ilgili olarak bir çözum dokumani ve ya freware bir yazilim bilen vasa paylaşırsa çok sevinirim ağda trend ,micro office scan yuklu makinelerde ama çözum olmadi bu bir yol yordam bilen lutfen yardim etsin delirmek üzereyim yaa

• bu yazdığın şeyden bendede vAR virüs mü bu?
  • Svchost temizlenmez, yaşanır! Sygate Personal Firewall indir. Temizlenmez derken ciddiyim. Kapatırsan bilgisayar da kapanır :). Onla yaşamayı öğrenmen lazım. Ayrıca svchost normalde sistem programlarından biri zannedersem, normalde zararsız da bir şey bulaşınca onu kullanıyor galiba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wawewq

Svchost temizlenmez, yaşanır! Sygate Personal Firewall indir. Temizlenmez derken ciddiyim. Kapatırsan bilgisayar da kapanır :). Onla yaşamayı öğrenmen lazım. Ayrıca svchost normalde sistem programlarından biri zannedersem, normalde zararsız da bir şey bulaşınca onu kullanıyor galiba.

işkembeyi kubradan konuşmayalim birader okumayıda ogrenelim svchost demiyoruz scvvhost diyoruz worm_agabot.adc adli bir worrm geniş bilgihttp://www.trendmicro.com/vinfo/virusencyclo/default5.asp?VName=WORM%5FAGOBOT%2EADC&VSect=Sn geniş bilgi için ama burada ki temizleme metodu tutmadi bir pc de ikincisinde denemeden once bir fikri olan varmı diye bakıyorum

• İşkembem geniştir, iyi sallarım bu konuda rakip tanımam. Meydanı boş buldum mu affetmem. Bilmem anlatabildim mi?..
  • arkadaş boş yere forumu kirletmeyelim bir sorunumuz var ve çözümü olan insanlar arıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.