Şimdi Ara

Scrubs - Komedi Drama (2001 - 2010) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
9.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben scrubs gibi etkileyici bir dizi görmedim.şöyleki diziye başladıktan önceki doktorlara bakış açımla şu anki bakış açım arasında uçurum var fakat ben bu konuyu geçendede açmıştım aman doktorlar dizisini izleyip hayatınızı heba etmeyin, kendinize yazı. duygusal manasız doktolar neyse şunu söyleyeyim geçen ameliyat oldum hayatım kararmıştı fakat scrubsı izledikten sonra şu an ne zaman doktor görsem kendimi tutamıyorum bu iyi bişey çünkü insanlar küçüklükten beri doktorlardan genelde korkarlar bence bu diziyi özellikle küçüklere izletmek lazım dicem fakat onların seviyesine uygun biri dizi çıksa daha harika olur tabiki.bilmem katılır mısınız

• ilk iki sezona lafım yok ama abartılı derecede uzun ve birbirini tekrar eden konularıyla sıkılıp bıraktığım bi dizi..Bu diziye 7 sezon çok fazla..
  • Başlığı açan arkadaşın dediği gibi lost,prison break,how i met your mother yokluğunda 4 sezonunu izledim ve çok beğendim. tavsiye edilir
  • Bir yedi sezon daha çekilse sıkılmadan bıkmadan izlerim dediğim bir dizi.

Bu arada yeni sezon ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı?

•  Scrubs - Komedi Drama (2001 - 2010)

nbc'den abc'ye transfer olan scrubsın 8.sezonu yakında başlıyor. abc premiere için henüz bir tarih kararlaştırmış değil fakat bunun ocak gibi olacağı konuşuluyor. daha erken bir tarihe de alınması söz konusu olabilirmiş. promo fotoğrafları ve promo videosu yayınlandı.
    www.youtube.com/watch?v=UpAudH3iwzA
     Scrubs - Komedi Drama (2001 - 2010)

8. sezonu 18 bölümden oluşacak ve scrubs ilk kez HD yayınlanacak. bu da scrubs sevenleri heyecanlandıran bir açıklama. abc ayrıca dizinin heyecanını arttırmak amacıyla ara ara iki ila dört dakikalık küçük webisode'ların yayınlanacağını söyledi. bunun dışında ne yazık ki Zach Braff, Bill Lawrence ve Judy Reyes 8.sezonun onların son sezonu olacağını söylediler. bundan sonra scrubs devam eder mi etmez mi bilinmez ama dizinin ER gibi kalıcı olmasını isteyen yetkililer, diziye yeni karakterler eklenip devam edilebileceğini söylemişler.

Bunun dışında 7. sezon DVD'sinin çıkış tarihi belli oldu: 11 Kasım.
    \

DVD'nin içinde 7. sezonun 11 bölümü dahil, My Princess bölümünün kamera arkası görüntüleri, silinmiş sahneler ve röportajlar yer alacak.

yazının geri kalanı spoiler içerir.

abc'den yapılan açıklamaya göre diziye yeni karakterler eklenecek. bunlardan biri chief of medicine rolüyle courtney cox olacak. sarah chalke'ın açıklamasına göre courtney cox, dizide gayet seksi bir chief of medicine karakteri çiziyormuş. diğer konuk oyuncular ise eski bölümlerden hatırlayacağımız üzere Tom Cavanagh, Amy Smart ve Nicole Sullivan
    \
     Scrubs - Komedi Drama (2001 - 2010)

Scott Foley'i, yani Elliot'un eski sevgilisi Sean'ı, J.D.'nin bebeğinin annesi Kim ile, yani Elizabeth Banks ile sevgiliyken göreceğiz. ayrıca bu sezonun soununda janitor'un gerçek ismine de kavuşmuş olacağız. kesin olmasa da 8.sezonun bölüm isimleri aşağıdaki gibi:

8.01 - My NAH NAH NAH
    8.02 - MY ABC’s
    8.03 - MY JERKS
    8.04- MY LAST WORDS
    8.05 - MY SAVING GRACE
    8.06 - MY HAPPY PLACE
    8.07- MY COOKIE PANTS
    8.08 - MY NEW ROLE
    8.09- MY COMEDY SHOW
    8.10 - THEIR STORY 2
    8.11- MY SOUL ON FIRE (1 of 2)
    8.12 - MY SOUL ON FIRE (2 of 2)
    8.13 - MY LAWYERS IN LOVE
    8.14 - MY ABSENCE
    8.15 - MY FULL MOON
    8.16 - MY CUZ
    8.17 - MY CHIEF CONCERN
    8.18 - MY FINALE

1 saatlik olan My Soul On Fire bölümü daha önce de 22dakika'da yayınladığı üzere Bahamalarda geçiyor. Konu ise Janitor'un düğünü.

Carla ve Turk yeni bir çocuk isteyecekler. Yeni internlerin hikayelerine odaklı bölümler olacak. Sezon finali JD ve Elliot hakkında olacak.

Yetkililer 8.sezonun bomba gibi bir sezon olacağını düşünüyorlar. Bu da biz scrubs sevenleri epey heyecanlandırıyor. Bakalım daha ne gibi gelişmeler olacak...

22dakika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceyhυn -- 26 Ekim 2008; 17:32:12 >

• Başlasın artık
  • benim de çok uzun zamandır takip ettiğim bir dizi 6 sezonu da indirdim ama 3. ve 4. sezona senkronlu altyazı bulamıyorum nerden bulabilirim yardım lütfen
    aldığı puanı fazlasıyla hakeden bir dizi
  • 6 Ocak'ta geliyor
  • 38 gün var daha
  • muhteşem bir dizi, how i met your mother dan önce çok izlerdim, 8.sezon başlasın tekrar izlerim
  • acaba Türkiye'de hangi kanalda olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ehckelem

acaba Türkiye'de hangi kanalda olur?

CNBC-e'de gösterildi hep umarım bırakmazlar daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: #NeWWorlD#

quote:

Orjinalden alıntı: ehckelem

acaba Türkiye'de hangi kanalda olur?

CNBC-e'de gösterildi hep umarım bırakmazlar daha

ne bileyim nbc den abc ye geçti.Türkiye'de de değişebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilsemo

38 gün var daha

İşin kötüsü neredeyse bütün diziler ara verdi.
    5 Ocak-6 Ocak.
    Bekleyemeyeceğiz o kadar.
    Oyalanmak lazım. :D
  • Kelso'nun yerine kim gelse aynı tadı alamayacağım.

"Kimin iki parmağı var ve umurunda değil - Bob Kelso'nun" yapışına her izleyişimde kopuyorum.
  • Evet, yarın başlıyor 8.sezon

Hem de 2 bölüm peşpeşe yayınlanacak
  • Her hafta 2 bölüm yayınlanacak sanırım.. Mart'ta da final yapacaklar...
  • İlk iki bölüm çıktı

İlk defa hd olarak yayınlanmış scrubs 580mblık sunumları var
  • İniyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.