Şimdi Ara

Script Vayne (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum adam tek skill dodgelayıp, 3 skille kafa atıyor. Script ile ilgisi, alakası yok. Smurf olabilir, Vayne manyağı olabilir ama script olamaz.

Ayrıca A+Left click ile kite yapmaya çalıştığın zaman en yakında ki hedefe vurur. Birini öldürdükten sonra direkt minyona dönüyor diye script mi olacak?
  • Kardes bizde riotun bu coplugune guvenerek oynuyoruz. Sagolsun herhangi bi video gameplayi kanit olarak kabul etmiyor :D Anca ya cok tanindik oyuncularin thaldrin,fabfab ne bileyim birilerini taniyan adamlara geliceksin 3 5 kez tilt olucak o adam abisine söyleyecek. Yada bi rioter sana hakkaten takacak pesine dusecek. Bu 2 ihtimalde cok zor. Ahanda arkadasim 5 ayda yeni banlandi oda Tr Challde bitane riotcu var adam 1 aydir banlatmaya ugrasiyor anca oyle oldu :D League guzel oyun yaiu takiliyoz millette hile dolu bi oyuna emek veriyo saf saf. Bak size soyleyeyim 2014 sonunda 2. Sirada olan script forumunun Download Counteri vardi 9Milyondu indirme sayısı. Suan 2 değil aktif 4 script forumu var. Bu 2. Dediğim en ünlüsü ve 2014 te 9 ken 2015 Nisaninda uyelikler davet değil normal açıldı patlama oldu. Artik 4 ayri ana platform var artik hepsinin totalde en az bi 200 m download counteri vardir. Riotun neden video kabul etmediği burdan belli olur ya da ne zamandir ban atmamasinin sebebi budur. Çünkü oyundaki aktif accountlarin yuzde 50si scripti en azindan bi kere acmis. Evet inject tespitliyse 1 kez özel oyun bile ban wavede ban sebebi. Bu deneyenlerin zaten yarisida aktif sc kullaniyor. Yani adam hangi birini banlasin. Oyuncu sayisi icin ve bu scriptlerden gelen duzenli rp akışı için adam suanlik toplu ban atmıyor. Ama ben 7.1 veya 7.2 de yuzde yuz anti cheat tarzi bir sey gelecegini düşünüyorum. Banlar süreli scriptler açılamaz olacak. Yoksa riotun sonu son değil batış olacak mecbur. Script yapan adamlar riot kadar para kaldırıyor. Bir tanesinin yıllık cirosu 1tril. Hatta piyasa okadar garipki Bedava Oyun Hilesi Parali ve hile pahali diye bunu crackleyip Crackide aylık ücretle satiyolar :D Riot kendine gel evladım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tufty TheSINGER

Dostum adam tek skill dodgelayıp, 3 skille kafa atıyor. Script ile ilgisi, alakası yok. Smurf olabilir, Vayne manyağı olabilir ama script olamaz.

Ayrıca A+Left click ile kite yapmaya çalıştığın zaman en yakında ki hedefe vurur. Birini öldürdükten sonra direkt minyona dönüyor diye script mi olacak?

Script izlediğim kadarıyla açılıp kapanabilen, hatta bildiğim kadarıyla atadığın tuşa basılı tutarak aktif ediyor. Attığım ilk videoda bildiğin scriptlik oynarken 2 killden sonra 1 canı olan Ahri'ye 1-scriptlik düm düz üstüne yürüyor. Ben buna bağlıyorum.

Ayrıca size 1 videoda emin olmayabilirsiniz ama ben bu adamla 35dk geçirdim. Bana güvenirseniz, script açık ve net.
  • Emrehan141: kullanıcısına yanıt
    Hocam script kullanımında kullanılan program tüm hedeflere rastgele vurmazlar. Örneğin vayne'de 3. vuruşu kesin atmaya çalışırlar bunların haricinde de minyonlardan can doldurma alışkanlığı yoktur. İlk videoda ahriye geri dönmeden önce 1 kez minyondan can çalıyor buna gereksinim duymaz program.

2.video da ise shyvana ultisine gapcloser olarak direkt e yapıştırırdı. J4 için de aynı şey geçerli. Flashtan sonra muhtemelen reaksiyon veremedi. Flashı atıp a+sol clik yapmak isteyip sağ yapmış olabilir orası muamma fakat o şekilde görünüm sergilemez.

Ve scripti aç kapa yapmak o şekilde olmuyor. Zaten genel olarak fight için combo tuşu space kullanıyorsunuz. Bas-çek yapılabiliyor fakat fightlarda bas çek yaptığınızda iptal olursunuz. Arkadaş normal bir oyuncu gibi duruyor.

Ayrıca şuradan bir script vayne görebilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=JLo9c2uP5Tc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgoth Draqe -- 10 Ocak 2017; 2:29:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Hocam script kullanımında kullanılan program tüm hedeflere rastgele vurmazlar. Örneğin vayne'de 3. vuruşu kesin atmaya çalışırlar bunların haricinde de minyonlardan can doldurma alışkanlığı yoktur. İlk videoda ahriye geri dönmeden önce 1 kez minyondan can çalıyor buna gereksinim duymaz program.

2.video da ise shyvana ultisine gapcloser olarak direkt e yapıştırırdı. J4 için de aynı şey geçerli. Flashtan sonra muhtemelen reaksiyon veremedi. Flashı atıp a+sol clik yapmak isteyip sağ yapmış olabilir orası muamma fakat o şekilde görünüm sergilemez.

Ve scripti aç kapa yapmak o şekilde olmuyor. Zaten genel olarak fight için combo tuşu space kullanıyorsunuz. Bas-çek yapılabiliyor fakat fightlarda bas çek yaptığınızda iptal olursunuz. Arkadaş normal bir oyuncu gibi duruyor.

Ayrıca şuradan bir script vayne görebilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=JLo9c2uP5Tc&feature=youtu.be

Script dediğin Vayne'de minyondan can çalıyor ?

Dakika ve saniye verirseniz açıklamasını yapabilirim.
  • script değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. seviye olup skini olan bi vaynein script olmama ihtimalinin size piyango çıkma ihtimalinden daha az olduğunu biliyor muydunuz?

iki video da script. script değil diyenleri scripter olarak yaftalıyorum.
  • öncelikle script kullanmiş biri olaraktan 2 hesabim perma ban yedi scriptte skil doclama olayini kapatabiliyosunuz anlasilmiyor o zaman ama eninde sonunda ban yiyorsunuz 2 ay kullandim toplam 2 tane göz nuru hesap perma yiyince tövbe ettim bıraktım script oyununuzu köreltiyor beyler kullanmayin suan oyunum script halimdekindn kat kat daha iyi (6 ay oldu bırakalı) Pişman degilim

• Yazık olmuş lpye. Net script adam sağ sol yapmasından belli.

• Bazıları script diyor bazıları değil. Neye göre diyorsunuz kriterleriniz ne önce onları bi açıklayın da biz de doğru olanı bulalım.
  • Script olduğu o kadar bariz ki.. Yazık olmuş oyununa hocam, geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Bazıları script diyor bazıları değil. Neye göre diyorsunuz kriterleriniz ne önce onları bi açıklayın da biz de doğru olanı bulalım.

Hocam o kadar çok oyun oynadım ki. O kadar script'e karşı veya benim takımımda oynadım ki. Scripterların klasik hareketi var artık.

Mesela Vayne alırlar, dakika 35'e kadar farm yaparlar eşyalar bitene kadar mutlaka QSS alırlar. Eğer 1e1 gidersen keser seni çünkü dodgelar. Tüm oyun boyunca tüm E'leri stun atar. Birinde Fiora vardı bizim takımda tüm W'ları skill dodgluyordu. Hatta karşısında singed vardı ve tüm E'lerini dodgeladı Birinde bizim takıma kogmaw geldi, adam 5 kişinin arasına yürüyüp açıyordu scripti hayvan gibi dodgeluyordu mesela ama ölüyordu 5 kişinin arasına girdiği için

O kadar çok gördüm ki, belki 1 videodan anlayamayabilirsiniz kabul ederim ama emin olmadığım kimseyide videoya almam, iftira atmam.

• quote:

Dakika ve saniye verirseniz açıklamasını yapabilirim.

Bunda script yok, scriptler minyondan can çalmaz bak script vayne videosu dedin o videoda 0:50'de can çalıyor.
    Ahri zhonya basıyor ve zhonya süresi 2,5 sn sürüyor. 2,5 sn boyunca space basmak yerine elini spaceden kaldırıp lane ittirme modu olan v ye basılı tutuyor. Fakat bu süre 2,5 sn olduğu için yapılıyor. Öyle yarım sn de can çalmak için v ye basması combo için kullandığı koddan minyon için olana geçmesi demek. Bu da tarama zamanına neden oluyor. Kısacası gerek yok. Kullanıcı bunu bilmese dahi orada ki adam uzun zaman kullandığı için aradaki gecikmeyi fark edebiliyor. Adam iyi kullanıyor çünkü.
  • Script değil her şeye script der olmuşsunuz
  • Hak veriyorum.Bardın üzerinde w yu patlatmak varken yakındaki teemoya vurması garip
  • quote:

Ahri zhonya basıyor ve zhonya süresi 2,5 sn sürüyor. 2,5 sn boyunca space basmak yerine elini spaceden kaldırıp lane ittirme modu olan v ye basılı tutuyor. Fakat bu süre 2,5 sn olduğu için yapılıyor. Öyle yarım sn de can çalmak için v ye basması combo için kullandığı koddan minyon için olana geçmesi demek. Bu da tarama zamanına neden oluyor. Kısacası gerek yok. Kullanıcı bunu bilmese dahi orada ki adam uzun zaman kullandığı için aradaki gecikmeyi fark edebiliyor. Adam iyi kullanıyor çünkü.

Sıvayacam diyon

Anlayabilecek kapasitem yok "diyon" yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrehan141:

quote:

Sıvayacam diyon

Sen nerden biliyorsun script tus islevlerini ne yaptiklarini.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.