Şimdi Ara

Scream (2015- ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
8
Favori
8.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaşırtmadı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek bölümlere ait merak edenler için Comic Con 2015'de yayınlanan fragman. (Spoiler sahneler içeriyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 12 Temmuz 2015; 4:58:56 >
  • Çok güzel di ilk bölüm , Scream ın kendine has kült tarzı hemen hissediliyor ( birde "Friday The 13th" hikayesi gibi bişey katmışlar içine oda hoş olmuş ) bence gayet izletir kendini bu dizi ,Noah karekteri iyi otumuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 14 Temmuz 2015; 19:53:50 >
  • guzel gidiyo ya dizi aslinda bu tarz dizileri severim.ilerleyen zamanlarda daha iyi olabilir ucuncu bolumu bekliyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence katil öğretmen olan beyler rizörvid büyük ihtimal o ama genelde 2 kişi oluyor bu scream diğerini dunno
  • Katiller şu an belli zaten ama herkesi öldürmeye başladılar kadroda kimse kalmayacak
  • Bu bölüm daha da iyiydi. zaten 10 bölümün perde arkasında yine Wes Craven, Cathy Conrad, Marianne Maddalena da bulununca, senaryo'da da Kevin Williamson'un etkisi. Dizi iyice Scream'in o bildik havasını vermeye başladı. Hatta daha da gerilimli bir şekilde denilebilir.

Bu arada dizi 2. sezon onayını aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 16 Temmuz 2015; 4:42:33 >
  • Katil herkes olabilir arkadaş bu dizide hiç bir şey belli değil.
  • Dizi çok iyi. Tutmaz diyenler umarım yanılmışlardır. Dizi bana fargoyu anımsatıyo nedense bilemiyorum :D

Katil bence öğretmen felan değildir kolay tahmin edilebilir birşey yapacaklarını zannetmem.

Scream maskesinin değişmesi lazım çok dandik duruyor. Alıştığımız scream maskesini kullansınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SendqrenS

Dizi çok iyi. Tutmaz diyenler umarım yanılmışlardır. Dizi bana fargoyu anımsatıyo nedense bilemiyorum :D

Katil bence öğretmen felan değildir kolay tahmin edilebilir birşey yapacaklarını zannetmem.

Scream maskesinin değişmesi lazım çok dandik duruyor. Alıştığımız scream maskesini kullansınlar

Dizide herkes katil olabilir ama bende hani bu bölümden sonra öğretmen sandım fakat izleyip görücez sizce kim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrongUnion

quote:

Orijinalden alıntı: SendqrenS

Dizi çok iyi. Tutmaz diyenler umarım yanılmışlardır. Dizi bana fargoyu anımsatıyo nedense bilemiyorum :D

Dizide herkes katil olabilir ama bende hani bu bölümden sonra öğretmen sandım fakat izleyip görücez sizce kim ?

Ben polisin oğludur diye düşünmüştüm ama cocuk kızın yanındayken mesaj geldi imkansız galiba. Dizinin sürekli içinde olupta dikkat çekmeyen birisi olabilir. Belki babası bile olabilir. Polis kızın babasını arıyordu nedenini açıklamadılar daha

• Dizi harika gidiyor cidden çok beğendim katili bi kestiremedim cidden çok karmaşık izletiyor kendini dizi.
  • 2. bölümü izledim ve gerçekten harika tat veren bir yapım oldu bu Genel olarak tüm dizi ve filmlere göndermeler ,onlarla ilgili kritik yorumlamalar geliyor ... hem eleştiri hemde onların izinden gidiyorlar çok güzel gerçekten

katil tahmini yapılır ama bence daha gözükmedi katil , 2. sezonu var bunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 17 Temmuz 2015; 0:36:55 >
  • Maskeli katil öyle kolay kolay ortaya çıkmaz. Ama Scream filmlerindeki gibi arada katilin kim olabileceğine dair göndermeler yapılabilir. Özellikle ilk Scream de bu tip göndermeler hayli fazlaydı mesela okul tuvalet sahnelerinde botların görünmesi ile Şerif'in izmartini söndürürken botlarının gösterilmesi gibi. Ama finalde farklı bir durum ortaya çıkmıştı.

Esasen başlıca karakterler bu dizide öyle kolay kolay öldürülmez derken, yanılttılar doğrusu...bu dizide her şeyin her an olabileceğini göstermiş oldular.

Açıkçası dizinin arkasında Scream'in yapımcıları da var zaten neden orjinal maskeyi değiştirme ve bildik temaları kullanmama yoluna gittiklerine anlam vermek zor.

• 30 yasina gelmis adamlarin ergen liselileri oynadigi ve sacmasapan muhabbetlerin cok uzun surdugu kisaca vasatin altinda bir dizi

• bu bolumude izledim her bolum.biri oluyor.mubarek
    katil ogretmen yada will degildir bence ya o kadar kolay yapmazlar ters kose.cikabilir.
    bu bolumde olen kizin sevgilisi bile olabilir noah adi galiba valla ters kose yapabilirler..cocuk.zaten her seyi biliyor eskideki olaylara kadar..bakalim

• fatih2085 kullanıcısına yanıt
    Birçok dizide aynı şey var.25-35 arası insanlar 20 yaşındakileri 17-18 yaşındakileri oynuyorlar çok da garip değil bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• imdb oyuncularda killer diye biri var katil oysa eğer koymaları çok saçma olmuş imdbden spoiler yedim kızın babası büyük ihtimalle katil

• Her bölüm birisinin ölmesine alışkınız da bu kızın ölmesini beklemiyordum Bence ters köşe yapacağız ayağına katil saçma sapan birisi çıkacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.