Şimdi Ara

Scream (2015- ) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
8
Favori
8.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet 3. Sezon'un geleceği belli oluyor. Heyecanlı, gerilimli bir sezon finali oldu.

Yalnız bölümde ilginç bir sahne var ki;

Keiran katil çıktı. Fakat sinema'da Noah'ın yanındayken kızlarla konuşabildi? finalde Keiran ile konuşan kişi tüm olup bitenden haberdar anlaşılan. Arada Emma'yı arayan da belki de kendisiydi.
  • dizi sıktı ne 3 sezounu ya hep aynı şeyler dogru düzgün adam öldürme kesme biçmede yoktu bu sezon ben baydım şahsen
    katil belli oldu mu bu arada ben izlemedım 10 bölümden snra
  • kyran kullanıcısına yanıt
    +1

final spoiler

sezon boyunca öyle çok sahne olmuştur, bu yüzden 2 katil diye düşündük hep. ama bu konuya bir açıklık gelmedi. daha önce de yazmıştım belki de birbirinden habersiz 2 katil var, biri keiran diğeri de telefonla arayan.
    eli'a yazık oldu, o kadar vurulduktan sonra yaşaması garip olur. ama şöyle bir şey var yapımcı 3.sezon da eli'a geri getirmek istiyormuş -http://zap2it.com/2016/08/scream-season-3-kieran-brandon-james-eli-emmas-dad-could-return/
    keiran belki de herkesin tahmin ettiği kişiydi. maskelinin sahneleri sonrasında onun birden çıkışı, fiziki özellikleri vs. ama yine hikayede çok boşluklar var.. bu bölüm de keiran'ın performansı çok iyidi, o saf çocuk bir anda değişti

dizi twitter'da tt#1 olmuş yayın sırasında, sosyal medya'da baya popüler gerçekten onay alır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Ağustos 2016; 15:37:27 >
  • Hayli kafa karıştıcı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 17 Ağustos 2016; 20:08:17 >
  • 02x12 Sezon Finali

Emma Kieran'a yerini söylemediği halde oraya geldiği zaman anladım katil olduğunu. Emma Eli'ı vurdu çocuk yaşıyordu, sonra Kieran daha fazla sıktı acıdım orada çocuğa ya Yaşarsa oha yani o kadar ateş ettiler.

Ben 2 tane katil bekliyordum. Acaba sadece Kieran mı var yoksa Brandon James kasabada hala yaşıyor mu? Sonda ağaca saplanmış yazıyla, Kieran'la konuşan kişi Brandon James mi acaba? 3. sezon onayı alırsa -hala almadı- güzel bir sezon izleyeceğimiz kesin. Bence 1 sezon daha rahat çıkar bu diziden.

2. sezonu yeniden izleyeceğim bakalım Kieran ortaya nasıl çıkıyor daha sonra.

Sonraki yaz görüşürüz artık.

• Katil Brooke'u aradığı ve sonra Emma'yla konuştuğu sırada Kieran dışarıda Noah ile sohbet etmiyor muydu?
  • Allâme kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle...
    O nedenle tüm olan bitenleri dışarıdan izleyen ve ara sıra Emma ile temasa geçen bir katil var ortada bu gerçek Brandon James veya bir başkası...
    dolayısıyla senaristler yeni bir sezon için güzel bir açık kapı bıraktılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 18 Ağustos 2016; 0:20:46 >
  • Sezon finali iyiydi ama
    Emma'nın Keiran'ın katil olduğunu anlaması
    kısmı son derece saçmaydı.Yani
    1 cümle benzerliği var diye katil sensin demek saçma ötesi.
  • 3. sezon zor gibi

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    e burda hadi sezon 3 bir an önce gelsin anlamında yazmamış mı? ben bu tweetlerden 3. sezonun gelebileceği izlenimini aldım bi şey mi kaçırıyorum
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    +1903

ben de aynı şeyi anladım.
  • Netice itibariyle dizi final yapmadı.
  • Olum 2.sezona geçtim daha ilk bölümdeyim Felaket spoiler yedim lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11. bölüm bir tek bana mı saçma geldi? senaryo çok zorlama basitti. Tadım kaçtı resmen
  • Sezon finali çok basit kaçmış. Beğenmedim. Sezon finali harici dizi bu sezon bomba gibiydi!
  • Aman Allahım buna benzer gizemli dizi pretty little liars bu forumda konusu güncel değil,fakat bu konu güncel olarak devam ediyor.Siz pretty little liars izleyin,sezon finalide,bir çok bölümde basit değil,çok zor tahmin edilemeyecek kadar gizemli bir dizi ve bundan daha kaliteli olduğunu tahmin ediyorum.Koskoca forumda pretty little liars izleyen yok galiba çünkü o dizi gizem olarak bundan bin kat daha kaliteli bir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 20 Ağustos 2016; 0:42:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Olum 2.sezona geçtim daha ilk bölümdeyim Felaket spoiler yedim lan

Oha be abi naptın sen
  • diziyi 2. sezon bittikten sonra izlemeyi düşünüyodum yeni fırsatım oldu bence gayet iyidi 40 dakikalık çerezlik bir dizi
    3. sezon onayını alırsa seneye güncel takip ederim
    audrey'i oynayan kızıda bi yerden çıkarıcam çıkarıcam diyodum izombie'de oynamıştı bi bölüm ordan hatırıyomuşum
    noah audrey benimde favori karakterlerim 2. sezondan sonra brooke'ta baya yardırdı bence oda iyidi ama emmaya bende ısınamadım herkes bahsetmiş zaten
    kız mı iyi oyuncu değil karakterde mi problem var bilmiyorum ama audrey'e ve noah'a daha çok süre verseler daha kaliteli bir yapım olabilir
    bide o boynundaki anahtar ne evin anahtarımı kaybolmasın diye mi takıyo ne saçma bi şey o ya :D kale galiba
  • Bu sezon kesinlikle ilk sezondan daha güzeldi dizi gittikçe güzelleşiyor. 3.sezon onayı almasına çok sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 14 Ekim 2016; 17:24:33 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.