Şimdi Ara

scott lynch centilmen piç serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • centilmen piç serisini okumayı düşünüyorum okuyan arkadaşlardan fikir almak istedim pek negatif yorumlara rastlamadım siz okurken keyif aldınız mı ? akıcı kitaplar mı ?

bu arada okuyan varsa "Kül Dağı'ndaki Kütüphane" için de yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrasahin -- 13 Haziran 2017; 16:14:34 >

• Başlık sakat konuyu şikayet ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Başlık sakat konuyu şikayet ettim

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    hocam serinin ismi bu şikayetlerinizi scott lynch e iletebilirsiniz bence
  • bugrasahin B kullanıcısına yanıt
    ilk kitabı okudum diğerlerini henüz okumadım okuyacağım
    güzel bir kitap sıkmadan okutur fantastik öğeler abartılmamış değişik bir kurgu.
    Bu arada meşhur bir kitap olan Kar kurdunu okudum baştan sona sürükleyici kendini okutan bir kitap
    bunu da tavsiye ederim.
  • Nascimento kullanıcısına yanıt
    teşekür ederim hocam kar kurdunu da inceleyeceğim saol
  • Seriyi bitirdim ve devamını sabırsızlıkla bekliyorum.Hatta bana tekrardan okuma alışkanlığı kazandıran kitaptır kendisi .Bu nedenle hiç düşünmeden başlamanı öneririm.
  • kasim444 kullanıcısına yanıt
    tesekkür ediyorum yorumun icin hocam , kitabın hitap ettiği kitleyi merak ediyorum açıkçası çocuk kitabı değildir umarım okurken sıkılmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrasahin

tesekkür ediyorum yorumun icin hocam , kitabın hitap ettiği kitleyi merak ediyorum açıkçası çocuk kitabı değildir umarım okurken sıkılmak istemiyorum

Çocuk kitabı olacak en son serilerden birisi, okursanız bunu dememin nedenini çok net olarak görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 15 Haziran 2017; 21:21:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugrasahin B kullanıcısına yanıt
    Çocuk kitabı olsa, herhalde serinin adı centilmen piç olmazdı.

Seri güzel bugüne kadar okuduğum çoğu seri kitabı, ilkinin tadını vermese de hırsızlar cumhuriyeti (3. kitap) bence aralarında en iyisi diyebilirim.
  • hahahah haklısınız hocam o açıdan hiç düşünmedim gerçekten aslında sorumun amacı konusunun basit olup olmadığıydı çocuk kitabından kastım oydu ama yorumlara bakılırsa pek öyle değil en kısa zamanda okuyacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.