Şimdi Ara

Scooter'dan %50 İndirim Avantajı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
12.898
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bugün giydim botu ilk kez. okula gidene kadar biraz alışamadım ama sonra eve döndüğümde farkında değildim botların alıştı ayaklarım ve çok sağlamlar. kampanyayı duyuran arkadaşa teşekkürler.
  • Beyler haber veren arkadaşa çok teşekkürler. 46 numara ayakkabıda cok cıkıntı yasıyordum. ilaç gibi geldi
  • güle güle kullanın arkadaşlar.

scooter candır, canandır.
  • Cuma 23.30'da verdiğim sipariş bugün öğlen 13 gibi elimdeydi...

Tabir-i caizse taş gibi bot. Bu fiyata çok çok memnun kaldım bu alışverişten, haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler...
  • bot süper, buram buram deri kokuyor

haber verene teşekkürler
  • 45 numara sipariş vermiştim,bana gönderilen 43 numara,
    kalıp da sanki bir sorun var gibi 43 numara için büyük,45 numara için küçük geliyor,
    sizde böyle bir yanlışlık oldumu,tam olarak seçemedim şimdi bu 43 mü, 45 mi?
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler bir adette ben almıştım geçte olsa teşekkürümüzü edelim.
  • bende bir quantum bir de molecule modelinden aldım kardeşime de snow boot modelini aldım gayet güzel ve kaliteliler şuan %30 indirim devam ediyor sitede..bu indirim kampanyasını sıcak fırsatlara yazan "Sol!D SnAk3 " arkadaşımızdan Allah razı olsun..bu forumu seviyorum..10 numara 5 yıldızsın Donanımhaber..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

45 numara sipariş vermiştim,bana gönderilen 43 numara,
    kalıp da sanki bir sorun var gibi 43 numara için büyük,45 numara için küçük geliyor,

banada farklı renk göndermişler. crazy siyah istedim, pullup siyah gelmiş ama uğraşmadım bu da güzel. faturayıda crazy siyah olarak kesmişler halbuki.
  • benimde geldi tank gibi bişey Van Depreminden sonra sevindim Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

45 numara sipariş vermiştim,bana gönderilen 43 numara,

banada farklı renk göndermişler. crazy siyah istedim, pullup siyah gelmiş ama uğraşmadım bu da güzel. faturayıda crazy siyah olarak kesmişler halbuki.

Mecburen değiştirecegim,çok sıkıyorlar malum bot oldukları için açılmada yapmazlar.
    Mail attım ,bakalım ne diyecekler.
    Kargoyuda ödemeli gönderecegim sonuçta onların hatası inşallah ırın mırın yapmazlar.

• benim ürünlerde geldi. üç parça ailecek aldım hepside birbirinden kaliteli ve rahat aslında marka fetişistliğinden vazgeçip yabancı markalardan hiç farkı olmayan ve hatta daha kaliteli olan böyle dürüst firmalara destek olunmalı . pabbuc .com ve haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Benim siparişimde kargoya verilmiş ve yarın ulaşacağını sanıyorum çünki izmir 3 saatlik yol

Botlar gelince izlenimlerimi ve fotoğraflarını paylaşırım (Vurucam kırbacı - vurucam kırbacı)
  • Kargoya verilmiş. Merakla bekliyorum.
    İlk defa internetten ayakkabı aldım. Umarım benim palet gibi ayaklarıma olur
  • 44 numara büyük geldi 43 alıp küçük gelen varsa değiştirebilirim arkadaşlar, hiç kullanmadım tabiki, geldi poşetlerinde.
  • değiştirme ücretsiz, göndersene adamlara değiştirsinler.
  • Numara yoktur benim şansıma.
  • Benim sipariş için renk değiştirmek istedim önce olumlu cevap verdiler telefonda.. Sonra baktım bi türlü kargolanmıyor. Şimdi de renk değiştirmek istediğiniz ürün yok dilerseniz aynısını gönderelim diyorlar:S

Napalım artık renge fazla takılmadan giyeceğiz. Bari kalitesinden memnun kalsam da rengi zoruma gitmese..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Kargoya verilmiş. Merakla bekliyorum.
    İlk defa internetten ayakkabı aldım. Umarım benim palet gibi ayaklarıma olur

Kelimesi kelimesine aynı durumdayım.
  • benim ayakların düzeni bozuk her zaman sağ tek sıkar buda böyle
    şimdi 4 çorap giyip mengene ayakla genişletmek gerek
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.