Şimdi Ara

scooter (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
2
Favori
233.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar! 14 yaşındayım ve kendime scooter almak istiyorum... hız yapmanın benim için tehlikeli olacaını düşünüyorum! orta hızlarda fiyatı iyi,güvenli ve ehliyetssiz bişi önerebilirmisiniz?
  • Mondial zat 150 süper
  • link verebilir misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cansackan

slm arkadaşlar! 14 yaşındayım ve kendime scooter almak istiyorum... hız yapmanın benim için tehlikeli olacaını düşünüyorum! orta hızlarda fiyatı iyi,güvenli ve ehliyetssiz bişi önerebilirmisiniz?

Honda Today senin icin iyi bir secim olur. 49CC'lik motoru var istesende hız yapamazsın.. Ama kasksız kullanmak yok ok? Şimdiden keyifli sürüşler...
  • arkadaşlar ben 1 ay önce kaawey arn 125 aldım.çok memnunum.bu benim ilk motorum. ıslak zeminde dikkat edin ben 2 defa düştüm.motorda ve bende çizikler oluştu haliye.ama motordan çok memnunum.fiat performans scooter ı
  • bence ehliyeti al derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BmO

quote:

Orjinalden alıntı: cansackan

slm arkadaşlar! 14 yaşındayım ve kendime scooter almak istiyorum... hız yapmanın benim için tehlikeli olacaını düşünüyorum! orta hızlarda fiyatı iyi,güvenli ve ehliyetssiz bişi önerebilirmisiniz?

Honda Today senin icin iyi bir secim olur. 49CC'lik motoru var istesende hız yapamazsın.. Ama kasksız kullanmak yok ok? Şimdiden keyifli sürüşler...

Alacağın kaskın çene kısmının kapalı olmasına dikkat et, çenesiz bir kafa pek işe yaramaz değil mi

• şimdi arkadaşlar 4 sayfanin hepsini okuyamadim...bilen arkadaşlardan bi tavsiye isteyecektim.

şöyle gezmek için bi scooter almayi düşünüyordum.
    fakat uyduruk uzak doğu mali olmasin.yani hondamsi bişi olsun..
    güç lazim değil.100 falan gitse yeter.ama oyle çokda güçsüz bişi olmasin.40-50cc değilde biraz daha güçlü olsun..
    fiyatta 2500YTL ye kadar olabilir.

yardimci olan arkadaşlara cok teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mboyaci -- 22 Eylül 2005, 22:47:47 >
  • çin ve kore malı almada ne alırsan al...
  • arkadaşlar bende şu 2.dunya savaşında kullanılan motorların tipine benzeyen motorlardan hoşlanıorum. vespanın eski modelleri, haojin 125t fln gibi alternatifleri nelerdir...
  • BENCE KEEWAY ARN 125 AL OH EN AZINDAN MOTORA BİNİOM DERSİN.
    HEM İTALYAN APRİLİANIN ÜRÜNÜ.FİYATI TOPLAM PLAKAYLA 2250 OLMASI LAZIM.ÇİN LERDEN UZAK DUR.
  • selam arkadaşlar bende scoouter alacağım kısmetse ALLAH ın izniyle bizim mahallede mondial mağzası war ordan beğendim bi tane mondial 125 mt 2,200 ytl ye mall oluyor plaka falan üstelik 12 ay taksitli fiyatı sizcede bu güzel bir rakammı yada ucuz ve kalite olarak ve taksitle alabileceğim bir Scooter önerebilirmisiniz
  • al işte keeway ı mondialle çok uğraşırsın

www.motomax.com.tr

buradan bakabilirsin motora.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DJ_FLAKS

diyorumki 250 cc lik karizmatik 120 -130 yapan scooter bilen varmı ama 2 zamanlı olcak

var 180 cc gilera runner var 140-150 ye kadar dayıyor
  • sLMS dAİİ bENCE SCOOTER AA PARA VERENE KADAR 1200ytL DEN başlayan fiyatlarla Motorlar var :)Bence Ona Para Biriktir
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoKoKo®

quote:

Orjinalden alıntı: DJ_FLAKS

diyorumki 250 cc lik karizmatik 120 -130 yapan scooter bilen varmı ama 2 zamanlı olcak

var 180 cc gilera runner var 140-150 ye kadar dayıyor

200cc onlar Runner lar 6,250 de fiyatı var. Hiç gerek yok o kadar para vermez kimse ... Şahsen ben vermem .
  • yaw ehliyet olmadan sürelebilecek bişey yok mu bisiklet hariç scooter almayı düşünüyorum da arabayla yakalanacam bi gün korkuom
  • bildiğim kadarıyla yeni kanuna göre 100 cc nin altındaki motorlar ehliyetsiz[16 yaş sınırı) kullanılabilcekmiş.
  • Bende scooter almayı dusunuyorum..
    22 ekim de ehliyet sınavına da gireceğim.
    ne tavsiye edersiniz?
    Modial 150 ZAT 'ın tipi daha güzel..
    Ama bi yandan asya t1 de de, ön ve arka fren disk, ayrıca abs fren sistemi var
    mondial de ön disk, arka kampana
    bunun dısında asya da cep tel göstergesi var..
    bir de hızı biraz daha düşük..
    Ne dersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.