Şimdi Ara

Scirocco ve golf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepinize seneler sonra merhaba arkadaşlar,
    Öğrenciyim elimde 50 maksimum 55.000 tl gibi bir bütçem var ve en az 3-4 sene kullanacağım bir araba arıyorum. Çok gezen birisiyim ve alacağım aracımın manuel olmasını istiyorum. Uzun zamandır kafamı karıştıran bi scirocco sevdası var fakat artan benzin fiyatları ve bildiğim kadarıyla şehir içinde en az 8 litre benzin yakması gözümü de korkutuyor. Bu fiyatlara aynı zamanda dizel temiz manuel golf 6 ve 7 ler de var sizce ne yapmalıyım cok kararsız kaldım 1.4 tsi 160 bg scirocco mu yoksa dizel bir golf mü düşüncelerinizi merak ediyorum simdiden herkese teşekkürler :)

• kursaa kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlara bu araçları bulabiliyorsanız kaçırmayın her ikiside olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlara temiz dizel golf varsa talibim. Temiz roccolar 75ten başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardtouch

Bu fiyatlara temiz dizel golf varsa talibim. Temiz roccolar 75ten başlıyor.
    Hasar kayıtlı, ağır hasar kayıtlı veya boyalı olmasının benim için bir önemi yok tabii şasesinden işlem görmediği sürece bunu göz önüne alırsak kazalı boyalı sciroccolar alınmaz mı ?
  • Öğrenci adamsın araba senin neyine ! Bizim zamanımızda bırak araba almayı konusunu bile açmazdık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Öğrenci adamsın araba senin neyine ! Bizim zamanımızda bırak araba almayı konusunu bile açmazdık
    6-7 senedir çalışıp kazandığım, elime geçen her parayı köşeye koyup araba almamın derdi size mi düştü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursaa -- 10 Ağustos 2018; 23:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursaa

6-7 senedir çalışıp kazandığım, elime geçen her parayı köşeye koyup araba almamın derdi size mi düştü ?

Alıntıları Göster
    İstersen al bana ne ama yakıta para yetiştiremezsin söylemiş olayım özellikle sabit ÖTV kalksın benzin 7-8 TL yi bulur yinede sen bilirsin .

• quote:

Hasar kayıtlı, ağır hasar kayıtlı veya boyalı olmasının benim için bir önemi yok tabii şasesinden işlem görmediği sürece bunu göz önüne alırsak kazalı boyalı sciroccolar alınmaz mı ?

Alıntıları Göster
    aman hocam o is oyle olmuyor. Ogrenci adamsin arabayla ugrasmak da zor olur derslerden falan, ne kadar az sorun cikarma potansiyeli olursa o kadar iyi.

• 50 55 e polo bulursan kaçırma.Golf scirocco yeltenme bile.
  • BUTceniz uygun degil o arabalar icin. Bende bu yola 65-70 le ciktim 80 gitti.

• 55 e temiz golf 7 nerde la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla taklalı ama yeni boyanmış araba arkadaş için temiz araba. Bol şans hocam 55 bine alacağın en makul araba scirocco yerine megane coupe dci, Kia pro ceed, Volvo C30 dizel olabilir. Kumar oynayıp pert araba alınmaz.
  • Benzin hesabı yaoıyosun zaten gaza basamayacan neyine 160hp srocco ..öğrencisin para kısıtlı, sana 1.3dizel corsa astra gider ..

• 160lık rocco'lar bu saatten sonra saatli bomba. 2011-2014 dönemi arası alan aldı, keyifi aldı bitti sattı, çoluk cocuğa karışıp nargilelerini alıp dip basık estoril F30'lara geçtiler. Artık piyasadaki araçların çoğu kazalı, o motorlar zaten sıkıntılı, tüketimi de hiç az değil. Yoksa 160lık Scirocco bence de çok keyifli çok tatlı bir alet de, yıllar önce sıfır km alır iken.

Megane coupe dci'lar çok daha makul bir seçim olur, temizini bulmak kolay, fiyatlar uçuk değil, tüketim düşük.
  • 160 hp araba bakıyorsan benzini umursamaman gerek 8 de yakar 10 da.Icon donanım megane couple alın hem kafanız rahat etsin hem keyfini sürün

• quote:

Alıntıları Göster
    trolü besleme kafana göre takıl bu fiyat bandında o araçların temizini bulamazsın megane couperlere bak o fiyatlara var mı
  • O paralara o araclar yurur mu yahu ? sen symbol felan bak hocam en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinize teşekkürler, b6 kasa passat 2.0 tdı aldım şuanlık gayet memnunum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.