Şimdi Ara

Scirocco renk tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: anıl__07

S.a arkadaslar
    Iki adet renk mevcut ikiside suan gumrukte 1 haftaya bayide
    Beyaz ve siyah secenegi var 1.4 dsg bmt 150 ps cam tavanli sportline model
    Satis temsilcim.beyaz piyasada cok fazla siyah almalisin kesinlikle tercihinden yana bnde dusundm ve siyahi bagladim kaporami verdim.yalniz gelelimki endiselerime siyah en ufak cizigi belli edecek ve hemen toz tutacak diye dusunuyorum sonrasindan pisman olmakta var beyaza cevirmelimiyim.sizlerdende yorum almak isterim.

Hocam ''BENCE'' siyah alacaksan çok iyi bakmalısın ,her oto yıkama vermemelisin , nacizane fikrim eğer siyah alırsan seramik kaplama yaptır aracına . kılcal çiziklere vs karşı dayanıklı ve aracın rengine canlılık katıyor
  • Tsk ederim siyah renk kararima.devam ediyorum.firtna maviside cok hosuma.gtmisti ama ozel siparis olarak geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi olsun çamurdan olsun.
  • Makyajlı kasa scirocco kırmızı yada siyah ki kırmızı tercih ederdim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Mavi olsun çamurdan olsun.

Mavi evet cok guzel bir renk ve scirocco ya gercekten yakisiyor ama ozel.siparis uzerine gelen bir arac.
    Ben siyah a karar verdim eziyetli olacak.ama degecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim öncelikle aracın hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binersin inşallah.

29 Ocak'ta Siyah renk cam tavanlı 150 HP DSG Sciroccomu aldım. Alırken seramik kaplamayı çok önerdi plazadaki arkadaşlar, yaptıkları araçlardan siyah renk bir Tiguan'ı inceledim. Siyah renk aracın bakımı gerçekten birazcık çetrefilli, misal ki arabayı yıkattıktan 20dk sonra tekrar toz oluyor. En kaliteli mikrofiber bez, güderi bez bile aracın üstünde kılcal çiziklere sebep oluyor. Ben aracı alırken vakit sıkışıklığından dolayı seramik kaplamayı yaptıramadım ama eğer senin öyle bir imkanın var ise, arabayı yola değirmeden yaptırmanı tavsiye ederim.

Bana VW Opat Tarsus'ta koltuk+boya+cam tavan+5 cam+motor+jant full seramik setine 1050₺ fiyat verdiler geçtiğimiz cumartesi günü.

Bu fiyata oranla aracı aldığın bayiden fiyat karşılaştırması yapabilirsin. Dışarıda ne kadar yapılıyor hiç bilmiyorum ama cam filmine 550₺ istediler benden, bu durumda seramik kaplamaya da dışarıdan biraz yüksek istemiş olma ihtimalleri yüksek. Fakat bu tarz sonradan yapılan uygulamalarda araca yetkili servisten başka hiç bir yerde el değirmeme taraftarıyım. Sonuçta yapılan işlemden oluşabilecek içine sinmeyen her ne olursa olsun sonuna kadar sana hizmet etmek zorunda olacaklar ve aracının başına allah korusun bir şey gelirse, kendileri karşılamak zorunda kalırlar.

Tekrardan aracın hayırlı uğurlu olsun. Belki sen de dahil merak edenler vardır, 150HP DSG 3000KM ortalama yakıt tüketimi 7.4Lt/100km şu anda.

İyi akşamlar.

• anıl__07 A kullanıcısına yanıt
    mavi olsa
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.