Şimdi Ara

Scirocco renk tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 07 ANL 07 plakayı sürekli görüyorum bizim buralarda seninle bi alakası var mı? Yoksa çökeyim plakaya alayım istiyorsan
  • Rocco başta iyiydi taki apaçilerin eline düşünceye kadar yinede alınabilir ama türkiyedeki roccoların halini ve kullanis biçimini gördükten sonra alınırsa sıfır alınır 2.el alınmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcayipKuark

07 ANL 07 plakayı sürekli görüyorum bizim buralarda seninle bi alakası var mı? Yoksa çökeyim plakaya alayım istiyorsan

Vay be ole bir plaka varmiymis.cok.iyiymis bi araba kadar o plakayada vermistr heralde ben deilm kardesm cokebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: riskoflife27

Rocco başta iyiydi taki apaçilerin eline düşünceye kadar yinede alınabilir ama türkiyedeki roccoların halini ve kullanis biçimini gördükten sonra alınırsa sıfır alınır 2.el alınmaz :)

Ayni fikirdeyim ve bu yuzden sifir aliyorum ve sifir aldigimda yetmiyor.2+2 yil garanti uzatiyorm malum dsg ne olacagi belli olmaz

• Ne kadar piyasada çok olsada beyaz renk diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: anıl__07

quote:

07 ANL 07 plakayı sürekli görüyorum bizim buralarda seninle bi alakası var mı? Yoksa çökeyim plakaya alayım istiyorsan

Vay be ole bir plaka varmiymis.cok.iyiymis bi araba kadar o plakayada vermistr heralde ben deilm kardesm cokebilirsin

Valla sanmıyorum öyle para verip plaka alacak birine benzemiyordu. Satın alacaksan denk geldiğimde sorayım kaç kuruş diye

• quote:

quote:

quote:

Valla sanmıyorum öyle para verip plaka alacak birine benzemiyordu. Satın alacaksan denk geldiğimde sorayım kaç kuruş diye

Ben.antalyada deilim is geregi tasindm ama sadece plaka satma.dusuncesi.varsa dusunebilirim.tabi abarti olmamak.sartiyla benim tahminim.dunyanin parasini ister ona.

• Ben olsam iyi ve özenle bakmaya çalışıp siyah alırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekizkozalak

Ben olsam iyi ve özenle bakmaya çalışıp siyah alırdım.

Zor olacak bakimi.ama bnde siyahtan donmeyecegim gbi buradaki arkadaslarnda cogu siyah tan yana.
    Tsk ederm

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben.antalyada deilim is geregi tasindm ama sadece plaka satma.dusuncesi.varsa dusunebilirim.tabi abarti olmamak.sartiyla benim tahminim.dunyanin parasini ister ona.

İlk gördüğümde sorarım ben. Ben de bi plakanın peşindeyim de sıra gelmesini bekliyorum sıra gelmeden vermiyorlarmış.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlk gördüğümde sorarım ben. Ben de bi plakanın peşindeyim de sıra gelmesini bekliyorum sıra gelmeden vermiyorlarmış.

Trafige bagis yaparsan direk veriyorlar diye biliyorum kardesim.

• birde siyah piano black jant yap, karaşimşek gibi dolaşırsın.
  • Bence de bu saatten sonra sıfır scirocco alınmaz. Scirocco çıkalı 6 sene oldu. Aracın platformu golf 5, içide golf'ün gerisinde. Yüzü bir hayli eskidi. İmajı bir hayli bozuk (apaçi arabası damgası yemiş vaziyette). Fiyatı ise artık ömrünün son demlerinde olan bir kasa için fazlaca yüksek.

Ciddi bir indirimle almıyorsanız satarken ciddi zarar edersiniz.
  • ben olsam beyaz alırdım, siyah arabaya tövbeliyim desem yeridir
  • beğendiğim araçlardan, temiz bakıyorsanız arabaya her türlü alınır siyah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyah daha çok d segmenti ve yukarısına yakışan bir renk, scirocconun sportif hatlarını öldürür, ikisi arasından beyaz tercih edilir ama ben scircco alacak olsam makyajla birlikte gelen renkler mor veya altın sarıdan birini alırdım

• Siyah arabanin bakimi zordur ben olsam direk kirmizi alirdim

• Bu arabaya en çok maviyi yakıştırıyorum.Yolda çok dikkat çekiyor.Siyah ve beyaz arasında ben beyazı tercih ederdim çünkü siyah araç bence kapalı garaj arabasıdır.Ayrıca satış temsilcileri seni değil kendisini daha öncelikli düşünür.Bence beyazı kolay satabileceği için size siyahı önermiştir.İçinize hangi renk sinecekse onu alın sonra pişman olmayın.Ama siyaha bakmak zordur.

• Aracınız şimdiden hayırlı olsun . İyi günlerde kullanın .

Bu aracın hakkı mavi ama o renk ile bu ülkede 2.el piyasası kaput parçası falan cesaret işi olur . Siyah renk bakımını yaptıktan sonra çok sıkıntı yaratmaz hocam bence mantıklı tercih yapmışsınız .
  • quote:

S.a arkadaslar
    Iki adet renk mevcut ikiside suan gumrukte 1 haftaya bayide
    Beyaz ve siyah secenegi var 1.4 dsg bmt 150 ps cam tavanli sportline model
    Satis temsilcim.beyaz piyasada cok fazla siyah almalisin kesinlikle tercihinden yana bnde dusundm ve siyahi bagladim kaporami verdim.yalniz gelelimki endiselerime siyah en ufak cizigi belli edecek ve hemen toz tutacak diye dusunuyorum sonrasindan pisman olmakta var beyaza cevirmelimiyim.sizlerdende yorum almak isterim.

ben olsam fırtına mavi ve 19' black lugano jant yapardım :)

ama sizde 2 renk var siyah seçin ama bakımı çok zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einz42 -- 23 Şubat 2016; 12:57:57 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.