Şimdi Ara

Scirocco - Giulietta ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay önce bir konu açmıştım araba alacağıma dair subat ayının ortasında ise kesin olarak arabayı alacagım ama hala aklımda soru işaretleri var . Bu üç araç arasında gidip geliyorum size göre hangi aracın +ları var -leri nelerdir yazarsanız sevinirim.

Scirocco dan gönlüm yana ama sağolsun kullananlar sayesinde takıldığı lakap beni arabadan biraz soğuttu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliogutcen -- 13 Nisan 2015; 3:33:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Giulietta 170lik.

Alternatif olarak Astra GTC'ye bakın, 1.4 Turbo 140 beygir, tasarım anlamında Scirocco'dan çok daha şık.
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    Opelin iç tasarımı hoşuma gitmiyor ya cok tuş takımı var

• Kendi zevkimize göre yazıyoruz oda sağlıklı değil. Genel bakımdan 3'ü de sevilen tipler. Son karar sizin.
  • ahmetkalecik A kullanıcısına yanıt
    Orası öyle hepsi birbirine yakın araçlar hepsini beğeniyorum ama kararsız kalınca insan

• quote:

Orijinalden alıntı: aliogutcen

Orası öyle hepsi birbirine yakın araçlar hepsini beğeniyorum ama kararsız kalınca insan

Leon çok yakışıklı. Giulietta daha çok kadına yakışıyor. Scirocco da sevdiğimiz bir kardeşimizdir. Bende bilemedim. Bol şans.
  • Ben guiletta öneriyorum ama tahminimce siz scirocco alırsınız.

• Giulietta daha cok kadına yakisiyor diyen arkadasın kafası nasıl bu kadar guzel ???

beyaz veya kırmızı spor paketli giulietta olacaksa olur yoksa beyaz olmayan scirocco oneririm ben .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 31 Ocak 2015; 14:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Giulietta 170lik.

Alternatif olarak Astra GTC'ye bakın, 1.4 Turbo 140 beygir, tasarım anlamında Scirocco'dan çok daha şık.

Evet ayrıca astra hepsinden daha yavas ve daha cok yakıyor

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    giulietta alırsam zaten kırmızı renk almayı düşünüyorum , scirocco ise mavi renk cok hoş duruyo bana göre giulietta dış tasarım olarak daha hoş ama içe geçtiginde ise scirocco daha iyi bana göre böyle olunca kafam karışıyor

• quote:

giulietta alırsam zaten kırmızı renk almayı düşünüyorum , scirocco ise mavi renk cok hoş duruyo bana göre giulietta dış tasarım olarak daha hoş ama içe geçtiginde ise scirocco daha iyi bana göre böyle olunca kafam karışıyor

En yakın arkadasımda scirocco var

Ici gercekten guzel yani kalite hissini veriyor . Ancak dedigim gibi mavi olacaksa alın derim arabalara isim takılabilir ama siz adam gibi kullandıktan sonra her turlu saygıyı görürsünüz

Giu ise gercekten basit kalıyor kullanılan malzeme de hos degil bana gore .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 31 Ocak 2015; 14:30:56 >

Orası öyle
    Dediginde haklısın ama insanı tabi biraz da etkliyo arabayı sadece o tipler kullanıyormuş havası oldu bi anda etrafta , giulietta dışı kadar içine önem verseler 1 sn düşünmeden alırdım ama direksiyonu bildigin eski devirden kalma gibi 😂

• Leon fiyatlarından da anlaşılacağı üzere hem Scirocco'nun hem de Giulietta'nın bir sınıf altında. Ben Leon FR var ama durum bu. Ha fiyatına göre F/P lideri. Ama Scirocco ve Giulietta seviyesinde fiyatlara çıkabiliyorsanız Leon SC'yi eleyin. Scirocco da Giulietta da dış görünüş olarak gayet iyiler. Scirocco beyaz olmamalı ama. İç mekanda ise Giulietta malesef hayal kırıklığı. Fiyat seviyesine göre düşük kalıyor iç mekanı. Ancak arabaya 4-5 kişi sık sık binecekse Scirocco uygun değil. Öyle bir durum yoksa bu 3'lüden Scirocco galip çıkar.
  • Alabilirsen 1,8tbi Giulietta al 240bg motor ile iç mekanını unutursun.

Ama ben yine de dış tasarımdan dolayı Giu tercih ederdim gerçi siz yine de kendi zevkinize göre hareket edin.

• scirocco
  • Scirocco , beyaz
  • Sizin için performans önemliyse Giulietta. Yok eğer donanım sizin için önemliyse Giulietta'yı bir kez daha düşünün.
  • GooodJob kullanıcısına yanıt
    her ikiside önemli aslında bakılırsa
  • quote:

her ikiside önemli aslında bakılırsa

Aslında senin kararın belli cevabını da iyi biliyorsun .

Ancak arabanın ismi çıkmış acaba ne düşünürler diyorsun sanırım . Bu araçlardan birini test ettin mı bilmem de Scirocco ikisini de veriyor . Mavi bir Rocco tamamdir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.