Şimdi Ara

Scirocco 1.4 tsı mı yoksa Mini Cooper s jcw mi ? SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mekanlara giriste hangisyle guzel agirlanir etki birakirsin ?
    Kizlar hangisine bakar ?
    Performans motor sesi hangisi kalite ?
    Ic mekan yapilan iscilik hangisinde ust seviye ?

Mini...

Arkadasin dogru demis
    Hayatimda cok araba kullandim bindim gezdim
    Suv aracimda var
    Ama bende
    Mini nin yeri herzaman baskadir
    Ne bmw ne merso ne audi ne jaguar ne range
    Hic biri bendeki bu etkiyi yok etmedi edemedi
    Direksiyona oturdugum ilk gunden beri
    Damarlarimda aracin kipirtisini hala hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz araçlar alırken amaç nedir?

1-)Farklı olmak istiyorsan, miniyi tercih etmelisin. Her haliyle insanlar üzerinde bir tarzın olduğu izlenimini uyandırır. Ama sokaktaki insanların çoğu roccoyu tek kapılı golf olarak bilir ve görür.

2-)Amacın hız yapmaksa, aradaki farkı düz yolda hissetmezsin bile, bakma kağıt üzerindeki milimlik farklara. Ama yol tutuş farkıyla mini ayrıdır.

3-)Kız tavlama niyetin varsa da işine mini yarayacaktır. Roccoyu gören çoğu insan sana apaçi damgasını vurur. Buna kızlar da dahil. Ama minide o kadar bir damga yemezsin.
  • devir saatinde dijital olarak km/hnin yazıyo olması lazım yanlış hatırlamıyorsam yeni kasada göstergeler direksiyonun arkasında çoğu araba gibi yani normal konumda
  • Mini jcw çok özel bir araçtır, Scirocco da dengi R modelidir. Normal scirocco ile kıyaslanınca mini jcw performans,yol tutuş,sürüş keyfi ve tarz olarak üstün gelir. Şahsen ben gözüm kapalı jcw yi tercih ederdim verdiği keyiften sonra kolay kolay başka araç zevk vermez, tatmin etmez sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvarol -- 28 Haziran 2014; 18:30:13 >
  • b437 kullanıcısına yanıt
    Scirocco 4 çeker mi? Arkadan itiş mi? Benim bildiğim Mini'de önden çekiş benim bildiğim.

Yani Scirocco daha alçak ve daha uzun aks olduğu için bence daha iyi Scirocco o anlamda.
  • scirocco nun nesi apaçi anlayamadım, mini nin hız göstergesinin orta konsolda olması bile sırf seçmeme nedeni benim için. sanki şöför sen değilsin acemi eğitim kursu arabası dizayn etmişler yanındakinin talimatlarına göre sürmen için ortaya konumlandırılmış senin tek başına görme ve karar verebilme yeteneğin yok yanındaki söylesin der gibi. herşeyi sportif vs vs tamamda o dash ortadaysa bitti benim için. birde kadranı yetmemiş ingiltere deki bigben saat kulesine benzetmişler her yönüyle epic fail benim için. seven sever saygı duyarım ama işim olmaz öyle arabayla.
  • Tabii ki john cooper works. Performans ve tasarımıyla cok daha orjinal bir araç. Normal rocco ile karşılaştırmamak lazım.

• Hocam cooper daha çekici geliyor benim gözüme, alınır, binilir, zevki sürülür.

Hayırlısı olsun.
  • scirocco
  • JCW tabiki Ekranlı, Body Kitli hatta Harman Kardonlu bulursan tadından yenmez
  • sorulur mu mini cooper s jcw diorum.

sakin gidip şirokko yani apaçi arabası alma sakın
  • mini nin iç mekanı gözden geçirilmeli. scirocco ya göre dar geliyor. özellikle 2 koltuk arası el freninin olduğu kısım. sonuçta sürekli pist kasmayacaksınız arada trafikte de üzmemesi lazım. ama mini jcw bence de 1 adım önde.
  • Bence mini cooper, sadece tasarımına bakarak soyledım, benım çok hosuma gıdıyor, hıcbır zaman eskimeyen ınsanı sıkmayacak bır tasarımı var, yuvarlak farlı araçlar genelde öyle olur. Lacivert mini cooper çok isterdim.
  • jcw nin rakibi scirocco değil scirocco R ama sci. R ile bir kıyaslama yapılsa jcw 1 adım önde.
  • Ben şahsen böyle bi araç arıyo olsam scirocco yu hesaba bile katmam. Rcz felan desen tamam eyw derim ancak scirocco benm gözümde tamamen apaçi arabası oldu. Nerdeyse her gün 1 tane çakma şahin gibi modifiye edilmiş olarak görüyorum. Rcz motor açısından vs nasıldır bilmiyorum onu örnek olarak verdim benm yorumum tamamen görüntü açısından.
  • Mını den alcağınız keyfi scirocco dan alamazsınız. Sciroccoda ki konforu mini de bulamazsınız

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.