Şimdi Ara

SCHWARZKOPF PROFESYONEL ÜRÜNLERİ İNCELEME, YORUM ve TARTIŞMA KONUSU (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
20
Favori
23.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cash Money

quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Öncelikle merhabalar...
    Sayfayı yeni keşfettim profosyonel bir yardım almak istedim. Öncelikle ince telli cansız ve seyrek saçlarım var ve dökülme yaşıyorum. Sanırım uzun yıllar, uzun saç kullandığım için yaşadığım bir durum bu özellikle saç uzunken düzleştirici maşa kullanmak tahminim çok zarar verdi saçıma yıllarca. Şuan kısa sayılacak bir saç kullanıyorum ve saçımın üst bölgesini uzatıyorum yanları ve arkayı kısa kestirerek üst bölgeyi sağa veya sola atarak kullanacağım son yıllarda kullanılan popüler bir saç stili. Az önce eskiyen fön makinem saçlarıma daha fazla zarar vermesin diye braun satin hair 7 iontech hd730 (iyon teknolojisi olsun diye) model saç kurutma makinesi siparişi verdim umarım doğru tercih yapmışımdır. Gelelim asıl konuya daha önce wella sp, 3d man'in wax türevlerini kullandım sp fena değildi ama 3d man'de istediğimi bulamadım. osis mess up kullanmaya başladım onunda tutuşu zayıf geldiği flex wax denedim ve birkaç gün önce bitti ve flex wax tutuş konusunda memnun ederken sanki yağlı bir saç hissi yaşattı bende ama yinede fena değildi hani. Şuan elimde açılmamış mess up var yanına başka ürünler almak istiyorum. mess up'in yanına taft sprey aldım ama aşırı ıslak ve yağlı hissinden dolayı bir defadan sonra kullanmadım kenara attım. Berberim'den doğal görünüm sağlayan bir ürün önermesini istedim oda bir dust it'e bakmamı önerdi. Daha önce kullanmadım fakat tutuş derecesi 1 olduğu için biraz çekindim açıkcası fiyatı malum zaten. Sizce ne kullanmalıyım dust it almalı mıyım ? Son olarak osis freeze almayı düşünüyorum fakat kafamdaki şüphe şu taft gibi ıslak ve yapış yapış bir his bırakır mı saçımda ve gerek mess up olsun gerek flex wax olsun gerekse alırsam dust it ile uyumlu kullanılır mı osis freeze? 500ml alacağım için riske girmek istemiyorum o yüzden fikrinizi almak isterim. Son olarak bir uygun fiyatlı birde kaliteli şampuan önerir misiniz hafif kepek(saç şekillendiricilerinden dolayı sanırım), yağlı ince telli önlerde açılma olan seyrelmiş ve cansız saçlarım var. Şuan Gliss million gloss şampuan kullanıyorum ama çok kıvamsız geldi ve hissi hoşuma gitmedi şampuanın. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Selamlar. ( Unutmadan osis'te şuan flexwax olsun dust it olsun bir kırmızı birde siyah renkli ürünler var bunların arasındaki fark nedir acaba bilgi verirseniz sevinirim.) ( Son olarak son yaptığım yolculukta tarağımı kaybetmem dolayısıyla tarak almaya ihtiyacım var bir öneri var mı bu konuda)

Taft ile osisi kıyaslama sakın.İkisinin arasında ciddi segment farklılıkları var.Şuan freeze popüler, çok sevilen sprey ben de kullanıyorum, öneririm.Wax olarak flexwaxla devam etmen görüşündeyim.Siyah seri podyumlarda kullanılmak için üretildi.İnce telli saça tarak yerine elle hacim verme taraftarıyım.Şampuan olarak da seyreklik ana sorun olarak göz önünde bulundurursak bonacure hair activator, çok kişiye önerdiğim ve çok övgü aldığım bir şampuandır.

Peki fazla fiyat farkı yoksa siyah seriyi almak daha mı mantıklıdır ya da içerik olarak kırmızı siyah arasında ne kadar fark var? Siyah biraz daha pahalıya satılıyor çünkü. Sprey'in farklılıkları var mı şu gri renkli 2 numara yazan sprey'i mi alayım osis freeze yazıyor önünde onunda türevleri var mıdır ? 2 numara olmasından dolayı tutuş gücü iyi midir? Aşağıdaki doğru ürün mü?
    Link :http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/osis-freeze-guclu-tutucu-sprey-500ml-yeni-215990479
    Peki bu spreyin saçta bıraktığı görüntü nasıldır? Herşeyle kullanırım herhalde değil mi spreyi yeri geldiğinde mess up flex wax ya da dust it sonrası?
    Son olarak dust it için ne diyorsunuz? Ne kadar kullanışlı 10gr yazıyor ne kadar ömürlü olur ? Bana uygun bir ürün mü alınmalı mı?
    Cevabınız için teşekkür ederim şampuanada bakacağım. Dönüşünüz doğrultusunda spreyide sipariş edeceğim.

Ürün doğru siyah alma, müşteriler genel olarak bu seriyi kullanılıyorlar.Tutuş gücü gayet iyi, 3 numara daha çok donduruyor saçı o yüzden 2 daha iyi.ust it nette çok incelemesi var, onları izleyerek daha sağlıklı karar verebilirsin.

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Sprey konusunda anlaştık siparişini şimdi vereceğim. Dust it için internette çok aramama rağmen bayan bir blogger dışında hiçbir türkçe veriye ulaşamadım varsa bildiğiniz iyi bir inceleme mümkünse videolu linkini paylaşır mısınız benimle. Dust it olayını açıkcası hacim kazandırma özelliğinden dolayı düşünüyorum ve söylediklerine göre saçın doğal gözükmesinden. Peki köpükler nasıl kullanım için faydalı ürünler mi? Son olarak saç şekillendirme nasıl yapılmalı ? ıslak mı kuru saça mı uygulanmalı fön muhakkak kullanılmalı mı şekillendirmeye başlamadan önce saça muhakkak şampuan değmesi gerekli mi yoksa ılık su yeterli olur mu? sayfada baktım ama tam bir sonuca ulaşamadım. Son olara bu mess-up ya da flex wax'ta hacim kazandırma özelliği var mı içeriklerinde? Cevabınız için teşekkür ederim.
    Gri renkli tercih etmemi söylediniz fakat fiyat olarak daha uygun oldu?u için sormak istedim bu siyah ürünün tutu? gücü nedir 2 mi 3 mü belli de?il? alynyr my yoksa bir kaç lira fazla verip yine de gri rengi mi alayym? Te?ekkürler.

Link :http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/osis-session-label-guclu-tutucu-sprey-500ml-yeni-221054741#product-information
  • quote:

Sprey konusunda anlaştık siparişini şimdi vereceğim. Dust it için internette çok aramama rağmen bayan bir blogger dışında hiçbir türkçe veriye ulaşamadım varsa bildiğiniz iyi bir inceleme mümkünse videolu linkini paylaşır mısınız benimle. Dust it olayını açıkcası hacim kazandırma özelliğinden dolayı düşünüyorum ve söylediklerine göre saçın doğal gözükmesinden. Peki köpükler nasıl kullanım için faydalı ürünler mi? Son olarak saç şekillendirme nasıl yapılmalı ? ıslak mı kuru saça mı uygulanmalı fön muhakkak kullanılmalı mı şekillendirmeye başlamadan önce saça muhakkak şampuan değmesi gerekli mi yoksa ılık su yeterli olur mu? sayfada baktım ama tam bir sonuca ulaşamadım. Son olara bu mess-up ya da flex wax'ta hacim kazandırma özelliği var mı içeriklerinde? Cevabınız için teşekkür ederim.

Senin aklında çok soru var pmden numaramı al en iyisi

Teşekkür ederim ilginiz için ama buradan paylaşma şansınız olursa forumda başka arkadaşlarada faydalı olabilir.
  • quote:

Teşekkür ederim ilginiz için ama buradan paylaşma şansınız olursa forumda başka arkadaşlarada faydalı olabilir.
    Bugün internette gezerken bir videoda osis'in oyun hamurunu (osis 4 play--tutuş gücü 2) gördüm ve saç tasarımcısı öneriyordu bu ürünü açıkcası güzel görünüyor. Almayı düşünüyorum bu ürünü kullanan memnun olan var mı ve benim gibi ince telli saçı olan arkadaşlara uygun mu? ve tabiki yağlı ıslak bir görünümü mü var? (videodaki arkadaş aksini söylemiş ama kullanıcı tecrübeleride önemli)
    Ürün inceleme videosu (Türkçe) :https://www.youtube.com/watch?v=d_PsbaTVIf4
    Ürün bu arkadaşlar :http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/osis-4-play-oyun-hamuru-150-ml-218688753

• Merhabalar benimde tavsiye isteğim olucakti, orta uzunlukta dalgalı ve dökülmeye meyilli saçlarım var ayrıca özellikle yaz ayları saclarimin kuruluğu ve dökülmesi dahada artıyor, günlük kullanabileceğim market şampuanları gibi kalitesiz olmayan , kuruluğa iyi gelen ,mumkunse dipleri havalandirip güçlendirecek bir şampuan onerebilirmisiniz? Uzun bir süredir h s kullanıyorum sp menin sac dokulme karsiti ve kerastasenin temizleyicisini kullandım farklı zaman larda memnun kalmadim, cok karman corman sert yaptılar. Ek olarak onereceginiz şampuanda sülfat olucakmi? ve dalgalı formu bozarmi? Cubku bazı kalitesiz sampuanlar düz yapıyor gereğinden fazla saça yapisarak
  • Ossis mess up sakın almayın alacakları da engelleyin. Gram tutuculuğu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Ossis mess up sakın almayın alacakları da engelleyin. Gram tutuculuğu yok

Yahu ürünun boyle bir iddiasi yok ki ? Burdaki arkadaslarin anlamaktan skinti cektigi bir nokta var tek waxla her seyimi halledeyim ( ürünun ozelliklerinde yazmasa bile) hem tutsun hem hacim versin hem dolgunluk versin hem o hem su bu, oldu ketcap mayonez de olsun mu ? Waxtan tutuculuk beklemek zaten saflik, oyle olsaydi sac spreylerini neden urettiler? Biz de isteriz tek wax ile alayini cozelim paramiz cebimizde kalsin kafamiz corba olmasin ama suan bu mumkun degil. Eger tutuculuk istiyorsan o spreyi skicaksin yapcak bir sey yok.ürünun ozelliklerinde yazanlari yapip yapmadigina bakarak iyi veya kotu diyin vaad etmedigi seyle suclamayin( sadece mess up icin soylemiyorum butun waxlar icin konusuyorum) , bundan ayri bir konu da her wax her saca uymaz bilgin olsun Kırmadan anlatmaya calistim, kisisel algilama.

• quote:

Ossis mess up sakın almayın alacakları da engelleyin. Gram tutuculuğu yok

Bir bitmediniz.
    Olanı söylüyorum neden boş yapıyorsun
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    kardeşim senun bu dediğin , jole hiç almayın çok parlak gösteriyor der gibi birşey
  • quote:

Waxtan tutuculuk beklemek nasıl bir saçmalıktır, sen hiç podyumlarda, setlerde tutuculuk sağlasın diye wax kullanıldığını gördün mü?
  • quote:

quote:

Waxtan tutuculuk beklemek nasıl bir saçmalıktır, sen hiç podyumlarda, setlerde tutuculuk sağlasın diye wax kullanıldığını gördün mü?

Alıntıları Göster
    hocam merhaba, saçlarım ince telli ve şu an epey uzun. yaza kısa bi modele kısaltmayı düşünüyorum. wax ve şampuan önerisi verebilir misin?

• ChadSmith kullanıcısına yanıt
    Nasıl bişey yapmak istiyorsun?
  • quote:

Nasıl bişey yapmak istiyorsun?
    edit:pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChadSmith -- 28 Mayıs 2016; 21:13:40 >
    Ustam benim yorumumu görmediniz sanırım uzun yazmıştım hala bekliyorum günlerdir cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

Merhabalar benimde tavsiye isteğim olucakti, orta uzunlukta dalgalı ve dökülmeye meyilli saçlarım var ayrıca özellikle yaz ayları saclarimin kuruluğu ve dökülmesi dahada artıyor, günlük kullanabileceğim market şampuanları gibi kalitesiz olmayan , kuruluğa iyi gelen ,mumkunse dipleri havalandirip güçlendirecek bir şampuan onerebilirmisiniz? Uzun bir süredir h s kullanıyorum sp menin sac dokulme karsiti ve kerastasenin temizleyicisini kullandım farklı zaman larda memnun kalmadim, cok karman corman sert yaptılar. Ek olarak onereceginiz şampuanda sülfat olucakmi? ve dalgalı formu bozarmi? Cubku bazı kalitesiz sampuanlar düz yapıyor gereğinden fazla saça yapisarak

Dökülme varda bonacure hair activator şampuan öneririm.Whatsapp grubuna gelerek kullananlardan ürün hakkında yorum alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: PH_Ganso

Bu mesaj silindi.
    Gliss altın renklisini kullanıyorum şuanlık yeni deniyorum bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mir-i Alay

Gliss altın renklisini kullanıyorum şuanlık yeni deniyorum bakalım...

Alıntıları Göster
    İzmir'de model saç kesen bir yer varmı? İnternette adamlar futbolcu saçı yaptırıyor ya onun gibi birşey istiyorum.
    Bir de aranızda By Vilain satan varmı arkadaşlar kullanılmışta olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.