Şimdi Ara

School Days(Anime Tanıtım) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
12.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hentai versiyonunu izledim iç açıcı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

Hentai versiyonunu izledim iç açıcı değil.

İç açıcı derken ?

Sayfa başı olmuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi.Uchiha

quote:

İç açıcı derken ?

Sayfa başı olmuşsun

Vallahi bence finalin üstüne iyi gidiyor

Senaryo olarak vasat o ayrı ama zaten senaryosu önemli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Code Geass

quote:

quote:

İç açıcı derken ?

Sayfa başı olmuşsun

Senaryo farklı mı gidiyor ?

İmza güzelmiş bu arada

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Code Geass

quote:

quote:

İç açıcı derken ?

Sayfa başı olmuşsun

Senaryo farklı mı gidiyor ?

İmza güzelmiş bu arada

Sayılır yani kotonoha o kadar utangaç değil gelene geçene ... neyse fazla detaya inmek istemiyorum

• Rahat bir şekilde izlediğim en sinir bozucu anime diyebilirim. Birkaç yorum hariç hepsi olumlu olunca ve kısa olduğundan izleyeyim dedim ama bu nedir kardeşim? Pembe dizilerden beter bu nedir yahu kim kime çakıyor belli değil, karakterlerin hepsi gerizekalı. Yok en azından 1-2 tane aklı başında karakter yapsalardı. Sınıf temsilcisi vardı küçük kız dedim en azından bu zeki biraz onuda altından geçirtmişler Makatonun. Sonu ilginç demiş herkeste neyi ilginç bunun? Ne olmasını bekliyorlardı Makato herkese çakmaya devam etseydi asıl saçma bir son olurdu zaten sinir bozucu olan seri dahada kötüleşirdi.

İzlemeyin izlettirmeyin...

Edit: Şimdi tekrar baktımda bitirir bitirmez böyle sinirle yazmam animenin etkileyici olduğunu kanıtlıyor biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serbest Çağrışım -- 10 Eylül 2010; 22:26:35 >
  • Sonunu belliydi başka türlü bitiremezlerdi çünkü.Bi ara benim devreler yandı zaten ne olduğunu kimin kime vurduğunu anlayamadım.Makoto liselisi keraneye çevirdi animeyi.Lan etkileyici dediler geldik izledik saçma sapan bişey çıktı.Tavsiye etmiyorum 3/10.

Bu arada oyundaki en düzgün son bu sanırım.http://www.youtube.com/watch?v=F-kfz2BkEjg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Raist] -- 13 Eylül 2010; 8:59:42 >
  • bu konuyu ilk açıldığından beri takip ederim bakalım nolcak diye diğer forumlardada takip etmekteyim hemen hemen neyse bu animenin yapımcısı tanıdığım en zeki insandır ( yüz yüze değil ne yazıkki) niye diye sorarsanız adam dandik bir animeyi bile böyle bi çekicilik yapmış ki gördüğüm en dandik anime sitesinde bile yorumu o siteye göre epey oluyo kötü sonundanmıdır bilmiyorum herkes izliyo bu animeyi belkide kötü olması çekiyodur bilemiycem (herkes şimdi ne çekiciliği ya dandik bi animeydi şunun yüzünden bunun yüzünden izledim tavsiye ettilr v.b. diyodur küfürleri saymıyorum bile ama farkındaysanız izliyen sayısı çok fazla beğensede beğenmesede ) anime hakkında yorumuma gelince

ilk bölümler aşırı güzeldi isteseler bu animeyi klasik bir aşk animesi yapıp 5 bölümde el bile tutamayan makotoyu 36-40 bölümde felan yakınlaştırabilirlerdi ama yapmadılar çok daha ilgi çekici çok daha kişinin izlemesini sağlamış bir şekle çevirdiler benim için güzel bi vakit di ben anime izlerken hiç bir animeyle karşılaştırmam ve animeyi epey bağlanırım bi oturuşta 30 bölüm izlediğim olur o yüzden bunu hellsingle beraber izlemiştim 2 side bana güzel gelmişti harcadığım vakite pişman değilim özellikle yapımcı aklına geldikçe gülüyodur kötüde olsa izlettirdim zuahahahaha diye

Edit:video şimdi bitti de yazmayı unutmuşum bnce diğer kız daha mantıklı bi seçim yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasdacik -- 13 Eylül 2010; 16:18:03 >

• Sonunda bende izledim şu mereti

Çoğu kişi "gerçekçi değil" tarzı yorumlarlar yapmış
    Ama ben gördüğüm en gerçekçi harem animenin/manganın bu olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead Or Alive -- 24 Eylül 2010; 18:02:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dead Or Alive

Sonunda bende izledim şu mereti

İzlediğin diğer bu tür anime/mangaları yazarmısın? Çünkü bende bu animenin türünde gerçekçilikten en uzak anime olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serbest Çağrışım

quote:

İzlediğin diğer bu tür anime/mangaları yazarmısın? Çünkü bende bu animenin türünde gerçekçilikten en uzak anime olduğunu düşünüyorum.

anime:
    Rosario + Vampire
    Ichiban Ushiro no Daimaou
    Nyan Koi
    Sora no Otoshimono

belki 1-2 tane daha olabilir ama hatırlayamadım

Manga:
    Suzuka
    Kimi no Iru Machi
    Good Ending
    Mahou Sensei Negima
    Air Gear
    Dollgun
    Cage Of Eden
    Kure-Nai
    Ashita no Yoichi!
    Sora no Otoshimono
    Umi no Misaki
    Hayate the Combat Butler
    Nagasarete Airantou
    Nana Mix
    Ai Kora
    Rappi Rangai
    Alive - The Final Evolution
    Omamori Himari
    Tsubame Syndrome
    The World God Only Knows
    Rosario + Vampire
    Nyan Koi
    Change 123 (emin değilim?)

4-5 tane daha var ama adlarını hatırlamıyorum

• quote:

En gerçekçi Anime olmadığı kesin ama en gerçekçi HAREM Anime konusunda haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

bu konuyu ilk açıldığından beri takip ederim bakalım nolcak diye diğer forumlardada takip etmekteyim hemen hemen neyse bu animenin yapımcısı tanıdığım en zeki insandır ( yüz yüze değil ne yazıkki) niye diye sorarsanız adam dandik bir animeyi bile böyle bi çekicilik yapmış ki gördüğüm en dandik anime sitesinde bile yorumu o siteye göre epey oluyo kötü sonundanmıdır bilmiyorum herkes izliyo bu animeyi belkide kötü olması çekiyodur bilemiycem (herkes şimdi ne çekiciliği ya dandik bi animeydi şunun yüzünden bunun yüzünden izledim tavsiye ettilr v.b. diyodur küfürleri saymıyorum bile ama farkındaysanız izliyen sayısı çok fazla beğensede beğenmesede ) anime hakkında yorumuma gelince

ilk bölümler aşırı güzeldi isteseler bu animeyi klasik bir aşk animesi yapıp 5 bölümde el bile tutamayan makotoyu 36-40 bölümde felan yakınlaştırabilirlerdi ama yapmadılar çok daha ilgi çekici çok daha kişinin izlemesini sağlamış bir şekle çevirdiler benim için güzel bi vakit di ben anime izlerken hiç bir animeyle karşılaştırmam ve animeyi epey bağlanırım bi oturuşta 30 bölüm izlediğim olur o yüzden bunu hellsingle beraber izlemiştim 2 side bana güzel gelmişti harcadığım vakite pişman değilim özellikle yapımcı aklına geldikçe gülüyodur kötüde olsa izlettirdim zuahahahaha diye

Edit:video şimdi bitti de yazmayı unutmuşum bnce diğer kız daha mantıklı bi seçim yav

• Güzeldi
  • Eski mesaja yorum oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikkonular -- 3 Ekim 2010; 20:29:53 >
  • Katsura Katonoha'ya üzüldüm. Sekai'den de nefret ettiğimi söyleyebilirim.

Çok dramatizeydi, ruhum sıkıldı son bölümde. Senkronda yoktu finalde. Wiki'den bakıp anladım ne olduğunu.

Sonuçta ilk bölümü beğendiğim için devam ettim. Başlarda iyiydi sonra suyunu çıkardılar. Çocuk abaza diyelim kızlar bu kadar mı saf olur?! Son bölümde dumur oldum. Dramalardan çok etkilenen birisi olarak final bölümde ruhum daraldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProgreSsive aTTacK -- 31 Ekim 2010; 7:47:02 >
  • Pembe dizi kıvamında, izlenebilecek düzeyde bir anime.

İzlediğime pişman olmadım, iyi ki izlemişim bile dedim.

Mantık üzerine kurgulanmış bir anime değil. Tamamen duygu dünyası üzerinden gidiyor.

Karakterler duygularıyla hareket ediyor. Aşk, merhamet, zevk, merak... Bu duygular karakterleri yönetiyor. Onun için izlerken mantık aramayın.

Bunun böyle olması çok saçma dediğiniz an seri bitmiştir sizin için.
  • tekrar hortlamışken diyim izlemeyin diyenlere kulak asmayın sevmeseniz nefretde etseniz izlediğinize pişman etmez
  • Anime bitti ve şok oldum resmen. Ohanes falan dediğim sahneler olmadı değil.
    Makato nun üstünden geçmediği kız kalmadı. Kotonoha nın makato makato diye delirdiği sahneler beni kahretti doğrusu çok üzüldüm kıza. Sekai yede yazık oldu. hamileydi. Üzüldüm valla anime sonu 2 ölü 1 delirme ile bitti. Makato da tam hatasını anlamış yola gelmişti. Konuşarak halledilebilirdi. Ama sekai yede hak veriyorum. hamile hamile ortada bıraktı kızı.
  • Bu anime yerine High School Of The Dead'i öneririm hem kızları daha güzel hem de konusu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.