Şimdi Ara

Schafer Famos Yanmaz Yapışmaz 2 Parça Granit - Döküm Tava Seti 99.90 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
3
Favori
4.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen konusu açılmıştı 120 tlden satıldı. Ben de aldım 120 tlden. Gayet güzel.
    Diğer konu:https://forum.donanimhaber.com/schafer-famos-yanmaz-yapismaz-2-parca-granit-dokum-tava-seti-119-tl--139296700

https://www.hepsiburada.com/schafer-famos-yanmaz-yapismaz-2-parca-granit-dokum-tava-seti-gri-p-HBV00000EY0FQ?magaza=Hepsiburada

Edit:Fiyat 129.90 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepton355 -- 11 Ağustos 2019; 17:43:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapışmaz ise döküm değildir arkadaşlar. Kelime oyunu yapıyorlar. Tabandaki aliminyum; forged aluminum yerine cast aluminum olarak üretiliyor ve üzeri granit kaplanıyor. Buna döküm demek için art niyetli olmak lazım. Düpedüz döküm kelimesini orada insanları aldatmak için kullanıyorlar. Sanki granit/yapışmaz malzemesi dökmeymiş gibi bir anlam veriyorlar. Sıradan bir yapışmaz tavadan farkı yok.
  • döküm granit kısmı kafama takılıyor, lavalar gibi değil sanırım bu tavalar, kullanan arkadaşlar tavaların tahmini ağırlığını paylaşabilir mi ?

• Schafer Famos Yanmaz Yapışmaz 2 Parça Granit - Döküm Tava Seti 99.90 tl

%99 indirimli olduğu için aldım :) yorumlar güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

döküm granit kısmı kafama takılıyor, lavalar gibi değil sanırım bu tavalar, kullanan arkadaşlar tavaların tahmini ağırlığını paylaşabilir mi ?
    Biraz ağırmış ama kaliteli dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Biraz ağırmış ama kaliteli dediler

Alıntıları Göster
    hocam zaten normalde döküm tavanın ağır olması lazım ama şimdi hafif alaşım malzemelerede döküm diyor bazı uyanıklar, kallavi bir döküm tavanın en az 3-4 kg gelmesin lazım mantıken

• Yapışmaz ise döküm değildir arkadaşlar. Kelime oyunu yapıyorlar. Tabandaki aliminyum; forged aluminum yerine cast aluminum olarak üretiliyor ve üzeri granit kaplanıyor. Buna döküm demek için art niyetli olmak lazım. Düpedüz döküm kelimesini orada insanları aldatmak için kullanıyorlar. Sanki granit/yapışmaz malzemesi dökmeymiş gibi bir anlam veriyorlar. Sıradan bir yapışmaz tavadan farkı yok.

• Normalden az daha ağır, henüz dayanıklılık için yeterince deneyemedim ama kaplama fena değil gibi. Sıkıntı altı iyi kayıyor.

100 liraya çok iyi. Ben 120'den alanlardanım.

• Normal fiyati 13 bin liraymis, herhalde suudi arabistan kralinin demircisi uretiyor bunlari. Tava yapismiyorsa, iyi fiyat.
  • 12k demek. Yok mu şunları şikayet edebileceğimiz bir yer?

Yarın yine 249 TL'yi çizip 129 TL yazarlar.
  • 130 olmuş. keşke tekrar inse.
  • Gerçek döküm değil kaçırdım diye üzülmeyin. Arkadaşın dediği gibi normal tavandan farkı yok.

• 100 tl fiyati iyimi alınır mı ?

• 129 yazıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vardir bi ayrinti arkadaslar. Aliminyumu demir diye yutturmazlar. Aluminum cok daha pahali malzeme
    "beyaz altini gumus diye satiyolar" sikayeti sizinki
  • Pi kullanıcısına yanıt
    kimsenin döküm tava istediği yok zaten. döküm tavalar 5 kilo oluyor biliyor musun. yapışmaz yüzeyi sağlam ve sağlıklı olsun yeter
  • standart dökme alimnyum tava işte bir özelliği veya teflon tabir edilen tavadan bir farkı yok. kaplaması sadece granit, o da aynı b.. laciverti. evimde ki tüm tava ve tencereleri yavaş yavaş lava döküme geçirdim. içim rahat.
  • eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Bilmem fark ettiniz mi? Başlıkta döküm tava yazıyor. Alan adamı yanıltabilir o ibare. Ona istinaden dedim ben onu. Ayrıca döküm tavalarin ağırlığından haberim var

• Nerede 100 tl...

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Bitti o fiyat kısa süreli oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.